Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

medvide1
8. kvě 2009

mannerka:děkuju za podporu mam ještě problemy se štítnou žloazou ale už ji lečim pul roku tabletkami tak i to by melo byt v pořádku a doufejme že se nam podaří🙂 nemužu se už dočkat🙂

mannerka
8. kvě 2009

medvide1,
skusala si aj nejake alternativne pripravky? cajiky, kvapky alebo tak?

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Tak jsem tu znovu, chtěli jsme vyrazit na kole a spustil se hrozný slejvák. Akorát jsem stihla sundat prádlo ze sňůr a začalo lejt.

Medvidku, clostik ti určitě brzy pomůže, dr. ti řekne,jak ho brát. Převážně ho holky berou ten 5-9 DC, někdo 3-7 DC. Pak se cca 13-15 DC chodí na folikulometrii, aby dr. zkontroloval, jak folíky rostou.

Man, mě se ty boldery moc líbí a viděla jsem je i ve skutečnosti a moc mě zaujaly. A hlavně, nejsou ještě tolik rozšířené a já právě nechci kočárek, jako má spoustu jiných maminek. Mě se třeba moc nelíbí kočárky Inglesina nebo Maxi Cosi. V dnešní době je naštěstí tak velký výběr kočárků, že si každá maminka najde ten, který se jí nejvíc líbí.

Janka, ahojky, tak ve čtvrtek ti dr. řekne, jak krásné ti narostly folíky 🙂 Určitě budou min. 2, uvidíš 😉

mannerka
8. kvě 2009

leni,
ty beries clostik teraz posledny krat? alebo bude este jeden cyklus?

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Man, ještě se rozmýšlím. Dr. mi říkala, že ještě 2x mi ho může předepsat. Uvidím do příští středy - jestli přijde ms nebo ne. Možná bych to ještě zkusila, stejně pojedeme na dovolenku a tu laparku bych hned nešla, tak prostě pořád lepší to zkusit než se nechat řezat v nemocnici 😉

mannerka
8. kvě 2009

leni, ved to, no hadam uz nebudes musiet nic ani clostik ani laparku 😉
Ale zasa vraj po laparke sa otehotnie velmi rychlo 😕
Kam sa chystate na dovcu? 😎

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Man, taky v to doufám - už žádný clostík ani laparka. Do nemocnice se mi nechce, nikdy jsem tam nebyla a bojím se narkózy, tak věřím, že mě toho osud ušetří a už mi konečně nadělí mimíska v bříšku 😉

Na dovču jedeme už za 2 týdny, ale jen na 5 dní na poznávací zájezd do Rakouska a Německa na vodopády, hory a zámky.
No a k moři letos už nepojedeme, protože přece budu těhulka 🙂 Jinak k moři jezdíme v septembri - oktobri 😉

A vy se někam chystáte nebo budeš raději doma v klidu?

ma.ja
8. kvě 2009

ahoj berušky, teda mne pěkně blbne net 😉

mannerka
8. kvě 2009

jeeej to je super ta poznavacka, my sme boli takto na tyzden v Rakuskych alpach a bolo tam naaadherne 😵
Boli sme pozriet tiez vodopady, jaskyne, jazera a kopec krasnych mesteciek 😉

No neviem ako to bude tento rok s dovolenkou, bud iba niekde na Slovensku, alebo maximalne do Chorvatska autom...aj to sa trosku bojim.... 😕

leni a ako to vase snazenie preziva tvoj drahy? v pohode?

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Ahoj Májo, dneska máš volno nebo jsi musela do práce? U nás ve firmě se pracuje, ale teda jen výroba.

Man, na tu poznávačku už se hrozně těším, sice je to jen pár dní, ale vypadnu a budu si to užívat.
Kdybych byla těhulka, tak bych asi taky neriskovala jezdit někam dál. U vás na Slovensku je nádherně, my k vám rádi jezdíme, nejvíce do Nízkých a Západních Tater 🙂

Milda to naše snažení prožívá různě - byly doby, kdy jsme spolu obrečely každou další mršku. Pak se to nějak srovnalo a hodně mě podporuje hlavně psychicky. Víš, jaký jsou chlapi - vidím na něm, že ho to také trápí, ale nechce to tak úplně přiznat a povídat si o tom. Chlapi si radši svoje problémy tutlají v sobě a pak jsou pěkný protivové 😀

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Micha, tak už jsi také v tabulce 😉

mannerka
8. kvě 2009

leni,
je velmi pekne ze ta podporuje 🙂
No dufam, ze uz ste niekde na konci cesty, velmi Ti (vam) to prajem 🙂

ahoj maji 🙂

jerryjanka
8. kvě 2009

ahoj lenik - no povie tak dufam že aspon dva budu - no ale nechame sa prekvapkať.
je to fajn že je tolko značiek a výber velký
ale ked žiadny nie je taký ako by som chcela 😀

moa
8. kvě 2009

ahojte kocky,tak vy ste sa zasa rozpisali to ked pridem domov tak mam co robit aby som vas docitala.
ozaj tak ma napadlo neviem ci som daco presvihla ale co je s kikinou?tu som tu uz dlho nevidela.

ja tento tyden uplna hroza cely tyzden uplakany ,plakal som skoro pre vsetko aj pre to,ze prsi tie lieky som mnou nejako mavaju 😖

dasi to mas fakt pravdu ake podobne a ani clovek o tom nevie 😉

mannerka
8. kvě 2009

moa,
ani ja neviem co je s kikinou, tiez som na nu myslela, ze co je s nou 😕

juuj a ty takto si si poplakala, mooja ☹ Neboj, zasa vyjde slniecko 😉 😎
V akej faze snazilkovania si teraz ?

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Man, děkuju i za Mildu 😵

Jerry, to víš, že budou min. 2 pořádní folíci 🙂
A s těmi kočíky je to fakt těžké - asi si každá svůj nakreslíme a necháme si ho vyrobit. A každá budeme mít originál 😉

Ahojky Moa, to mě mrzí, že jsi plakala. Je to hrozné, jak s námi ty hormony hýbou, moc dobře znám tyhle nálady.
Podívej se do IP 😉

jerryjanka
8. kvě 2009

lenik - no ja by som presne vedela vyrobcovi poradiť čo a ako a bol by to idealny kočik 😀 no ale ked oni nas nepočuvaju 😀

na štvrtok som zvedava strašneeeeeeee

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Janka, tak to tak udělej - najdi výrobce a dopodrobna mu pověz, jaký má být tvůj vysnění kočík 😀

jerryjanka
8. kvě 2009

žeby?
no to by bolo super :D

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

ja akorát neviem, jestli je třeba nějaký výrobce v CZ nebo SK nebo někde v nějaké okolním státu 😀

moa
8. kvě 2009

nam teraz podla vsekeho cakam strdu mrchu teda ja ju nechcem,ale ved vies,ze ona sa pozve aj sama.no a ak nahodou pride ,tak moj macko ide zasa na spermio ale teraz uz to normalne 😉 snad to bude ok
a ak ani dalsi cyklus nic tak mi doki povedal,ze mi urobi nejake hypero neviem co ,snad si to dobe pamatam
a potom sa uvidi asi co dalej

jerryjanka
8. kvě 2009

no tak ten čo chcem tak ten je uplne mimo 😀
ja by som chcela vylepšiť speeda - dizajnovo je super, aj ma dobre funkcie a je fakt velky pisany až do 4 rokov :-P
no ale mala by sa dať otačať korba do protismeru - teda ku mne, pevnejšia striečka a lepšie polohovanie chrbta, a aby začali vyrabať originalny nanožnik, a znižili cenu, vylepšili farby o nejake vesele bo teraz je to jak na pohreb všetky tmavé.
no a potom by som bola spokojná s nim

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Janka, ty teda vůbec nejsi náročná 😀

Moa, neříkal ti dr. že by jsi šla na hysteroskopii - tím se prohlídne maternica cec krčok 😉

moa
8. kvě 2009

ok kocky tak som tu zasa moc nepobudla polovicka ma pozvala na vecu a to sa neda odmietnut 😀 akurat aj slniecko zacalo pekne svieiti ju uz sa tesim idem sa riadne nahodit a huraa von

tak vsetkym pekny vecer 🙂

moa
8. kvě 2009

leni moze to byt ono celkom to nepamatam ale bolo to daco podobne uz to tu mal dakto .moc to boli a uspia pri tom je to horsie ako laparka?
aby som aspon daco otom vedela,dufamz,ze sa rychlo zadari aby ma to obislo fuuj

jerryjanka
8. kvě 2009

lenka no ja nieeeeeeee som naročná
ved čo je to taky problem tie moje podmienky 😀 😀

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Moa, tak si užijte s miláčkem nádherný večer a dejte si nějakou dobrůtku 🙂
Při hysteroskopii se uspí, akorát při ní se nedají odstranit případné srůsty. A někdy se dělá dohromady s laparkou, když už jsi v narkóze. Ale neboj, my přece na žádnou operaci nepůjdeme, těhulky na laparku nebo hysteroskopii nechodí 😉

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Janka, jasně že nejsi náročná, jen chceš mít nejkrásnější nejoriginálnější nejspolehlivější prostě nej.... kočík 🙂

lenka_bohousek
autor
8. kvě 2009

Tak zlatíčka moje, taky se loučím. Jdeme nakonec taky na večeři, volala švagrová, že bychom si mohli jít sednout do pizzerie, tak půjdeme. Je už zase hezky, dám si malé pivečko, zase mám na něj chuť.

Mějte všechny krásný večer a dobrou a plodnou noc 😵

jerryjanka
8. kvě 2009

ahoj lenik a uži si večer 🙂