Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
11. črc 2011

@veronicka33 jednu pred 10 rokmi, nic zavazne nezistili....teraz idem do noveho CARu, tak uvidime, co vymyslia, ale asi sa jej nevyhnem

veronicka33
11. črc 2011

@aduskatt hm no lebo aj ja by som chcela ist:(ked už nič ine ale manžel najprv musí ist a spermio a tomu sa nejako vyhýba ☹

aduskatt
11. črc 2011

@veronicka33 moj bol uz dvakrat..a povedal, ze nema problem, aj keby v novom CARe chceli znova........nastastie to neberie nejak tragicky.v porovnani s tym, co absolvujeme my, je to minimum, co moze urobit........

veronicka33
11. črc 2011

@aduskatt no hej ved som mu to hovorila ale stale sa vykrúca nejako s toho už bol 2x objednany a zrušil to preložil si radšej smenu, ale ked chce bábo tak by mal spoupracovat no nie? 😒

aduskatt
11. črc 2011

@veronicka33 tiez si myslim..ved ho to nestoji ani bolest, ani operacny zakrok, narkozu, hormony, nic podobne............par minut a hotovo........

veronicka33
11. črc 2011

@aduskatt no ved som mu hovorila ale ja neviem bojí sa že ked sa niečo zistí tak že ho nechám alebo niečo 🙂 ale som mu vysvetlila že ked niečo bude tak aspon budeme vediet a takto každý mesiac čakat a zbytočne.. ☹ fúúha no už je dost hodín tak ja idem spinkat zajtra skoro vstávam do práce tak ešte pekný večer papa

aduskatt
11. črc 2011

@veronicka33 pa, dobru noc🙂

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt ahoj moja, tak ako, dufam, ze este stale ma mrcha pokazene GPS a nedorazila 😀

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave bre ranecko........no, mam taky tichy pocit, ze uz je za rohom, svina jedna☹

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt tak to ma mrzi.... u mna tazko povedat... nic sa nedeje 😖 nevyzera to ani na mrchu ani na tehu.... ani prsia ma nebolia, ako zvycajne v tomto case, nenaliali sa ako obycajne zvyknu pred mrchou... takze netusim.... ostava len cakat.... neznasam to cakanie... ☹

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt vcera to vyzeralo, ze sa uz nalievaju, no nic... len taky cudny pocit a neviem, ci si to len nahovaram, no strasne rada spavam na bruchu a teraz mi to vadi... 😉 zeby? no musim sa nechat prekvapit....

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave mna tiez nebolia tak ako obvykle, lenze uz spinim viac ako vcera a rano ma straaasne prehnalo a to mavam v den zaciatku mrchy☹
tebe drzim teda palciska, nech sa to vyvija lepsie ako u mna.....mna caka teraz na 5 den posledna davka clostilu

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt dik, no uvidime.... to ma mrzi, ze sa to u Tebe nevyvija tak, ako by sme chceli...
ja som mala tento cyklus posledny siesty s clostilom, tak snad 😉 ... ak to nevyjde, uvidime, co nove navrhen dr. 🙂

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave no, ja to mam v septembri uz nasmerovane do GynFivu

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave zvlastne je, ze tento mesiac ma to nejak viac "serie" ako za posledne roky, ani neviem preco.........

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt Ti verim, aj ja som posledny cyklus bola presvedcena, ze to vyslo, este aj manzel, a on sa vzdy trafil... no obaja sme boli sklamani viac ako inokedy.... tento cyklus, no mam taky zvlastny pocit, lenze vzhladom na to, ze to tak velmi chcem, urcite si to len nahovaram... snazim sa nesledovat, ved aj tak mi tie priznaky nic nepovedia... no aj tak.... nejde to... 😀

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave no to tiez poznam...tiez som hladala na sebe aj ten najmensi naznak...............no co uz............skusime este mesiac a snad v CARe nieco vyhutaju..........dali sme si termin s mm do decembra

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt no my sme sa s manzelom dohodli, ze ak to teraz nevyjde, uvidime co navrhne dr. a mozno by sme skusili IUI, no skor nie ako ano a asi to nechame tak a mozno prave vtedy sa zadari...... este mozno tu fytosoju skusim... 😉

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave my v decembri koncime definitivne.a dovtedy snad v CARe vymyslia nieco IUI or IVF

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt tak Ti prajem, nech to vyjde najneskor do toho decembra.... 😉

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave dakujem🙂).no, ved ak nie, ostaneme pri jednom.........len sa bojim, ze ked sa blizi deadline, ze sa tak velmi uppnem na to, ze psychika urobi neplechu☹

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt no ved to, psychika je potvora... ja som sa toho bala teraz, ked som bola posledny cyklus s clostilom... no snazim sa to nejako zvladat, hoci no nepozoruj sa... 😀 neda sa, no ale ked sa nam nepodari, nastastie mam uz dve zdrave deti... hoci s muzom sme chceli vzdy tri, obaja sme z 3 deti... snad nam to vyjde a dufam, ze aj Ty sa budes uz coskoro tesit z babatka.... 😉

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave my mame jedno, co je lepsie ako nic.................ja sa nejak nepozorujem extremne.nikdy som nerobila ovu testy, ani nemeriam BT....len okolo mrchy uz zacinam spozornievat...........

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt ja si tiez nerobim ovu testy, teplotu si meriam, ale len preto, aby som vedela, kedy dostanem mrchu, lebo som mala cyklus v rozpati 31-63 dni, priznaky mrchy uz od 28 dna a dosla kolkokrat o 2 tyzdne alebo az o mesiac, takze uznaj sama, nosit vlozky mesiac, to sa mi nechcelo... no teraz s clostilom som uz mala pravidelnu... 😉

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave uznavam🙂)

kacnov
12. črc 2011

@veronicka33 ahojky my máme asi stejné manželiky... bež do caru a tam mají i kalíšky na domácí použití. manža to měl taky doma nechcelo se mu tam pak to tam jen hodí a podepíše že je to jeho-jdi tam s ním podpoř ho-- chlapi jsou divní musíš je furt chválit 🙂

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt diky 😀

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave no fakt nemas za co, xixi

mijadave
12. črc 2011

@aduskatt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
12. črc 2011

@mijadave ja mam teraz uz jednu vlozku preventivne v pohotovostnej polohe.......aj ked uz asi ani nie preventivne.ale radsej som este od rana ani na wcku nebola, bo bych sa zasa len rozculila🙂