Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
25. črc 2011

@nathali ahoj nako sa mas teba som uz dlho nevidela..nejake pokroky?u mna stale nic tak asi to uz pomaly vzam a budem sa venovat inym veciam nech nato nemyslim 😒

aduskatt
25. črc 2011

jo a moja hodnota AMH z 12,6 narastla na 15,3.horsie ako zle.ale vraj v gynfive si s tym vedia poradit

strihalka
25. črc 2011

ahojte, po jak dlouhe dobe vam doki nasadila clostik?

aduskatt
25. črc 2011

@strihalka v CARe hned ako zistili PCO

strihalka
25. črc 2011

@aduskatt pco?je co?🙂

mijadave
25. črc 2011

@strihalka PCO je syndrom polycystickych ovarii, posri sem, celkom pekne napisane: http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1879/sy... 😉

gabriellka
25. črc 2011

@nathali čo to tu čítam??? ty sa nezdáš dievča 🙂 je kopu prípadov, že baba si našla novú robotu, začala si robiť "poriadok v sebe" a zrazu ako blesk z čistého neba //. žeby to bol aj tvoj prípad? no som na teba zvedavá...daj vedieť ako dopadol test 😉

terioza1
25. črc 2011

@nathali Tak co kocko, jsem nedockava....

veronicka33
25. črc 2011

@terioza1 ahojky a ty ako?

terioza1
25. črc 2011

@veronicka33 ahoj ja nevim... co ty?

terioza1
25. črc 2011

grrrrr, vecne chodim curat.. jsem jak pocuranek... Ani v noci nevydrzim... Ato jsem s tim nemela nikdy problemy...☹

veronicka33
25. črc 2011

@terioza1 hm no ani ja neviem ale teraz ma bolí lavý vaječník 😒 a niesi prechladnutá? 😒

terioza1
25. črc 2011

@veronicka33 nejsem, nepotrebuju curat jako kdybych byla prochladla... Proste se jdu vycurat a za hodinu se vzbudim, ze potrebuju zase.... a curam a curam 😀 Pak treba za 4hodiny zase... No hruza.. Mas ovulku? Nebo proc te boli?

veronicka33
25. črc 2011

@terioza1 netestujem tak neviem,proste ma tam pichne alebo zabolí som 20DC dnes može to byt ovu?ale nemámžiadne hlieny ani nič také ☹

terioza1
25. črc 2011

@veronicka33 proc by to nemohla byt ovu? Treba je. Nebo treba neco jineho.. muze to yt cokoliv... zahnizdovani atd atd... uvidis, kazdopadne pokud by to pretrvavalo, zasla bych k dr... Ja o hlenech taky nevim...vubc nevim, jestli je mam

veronicka33
25. črc 2011

@terioza1 hm to ma pichne iba občas nie vždy a pri ovu to mávam pár dní 🙂

terioza1
25. črc 2011

@veronicka33 tak je to treba ovu...oni ty bolesti jsou i po ovu prej....

nathali
25. črc 2011

cau holky 🙂
tak dusik na teste alebo slaba druha ciarka tak psssssssssssssst robila som si pepino 20mlU okolo 16-tej 😀 ja si to este nepripustam a cakam ze co bude a ak ms nepride tak v piatok robim digi testik
inak ziadne priznaky na ms nemam len ked som doupratovala byt ma bolelo cele telo a aj brusko ako na ms ale to preslo len tie prisiaaaaaaaaaa au

terioza1
25. črc 2011

@nathali tak to uzasna zprava, moc, moc moc potichoucku gratuluju.... preji ti, aby carka silila... Ja mam normalne radost za tebe... 🙂

nathali
25. črc 2011

@terioza1 ja sa radsej este netesim vcera sme tutu mutu a to som potom krvacala a obcas spinim ale je to tmave a niekedy svetle tak sa v tom nevyznam a tesit sa budem az potom ked v piatok bude testik pozitivny a dr. mi potom mimco potvrdi takze este cakam stat sa moze vsetko.............
ale som rada aj za ducha 😀

nathali
25. črc 2011

@terioza1 a ty ako???

baby ako ste sa dnes mali?? 🙂

jika10
25. črc 2011

@nathali No tohle, co to tady ctu. Pssssst nic nerikam, ale drzim palce 😉

nathali
25. črc 2011

@jika10 ahooooj ako sa mas??? 🙂

jika10
25. črc 2011

@nathali Ahooooojky
V praci je to na prd, vsichni jsou nejaky protivny, kazdy bezduvodne nadava ... ach jo. Jinak cekam kazdym dnem MS, nejpozdeji v sobotu. Snazeni sice bylo, ale ja uz neverim nicemu. Navic i brisko obcas poboliva

jika10
25. črc 2011

@nathali No a jeste mi povez co v praci, co doma. Je to s pritelem lepsi ... No vlastne asi jo, kdyz je z toho duch na TT 😅

nathali
25. črc 2011

@jika10 no v praci je to dobre aj kolegina je super len obcas mi leze na nervy
s priatelom ani neviem obcas to vypada ze je uz dobre a potom je to zase o nicom ☹ ako my sme sa nesnazili o mimco len sme spolu obcas psali ved spolu sme a aj nie sme 😀
dusik tam je stale sa chodim pozerat 😀 ale ak zosilnie bude dobre a potom sa budem aj tesis 🙂

jika10
25. črc 2011

@nathali Tak drzim palce, at dusik silni a pritel at nezlobi. Ale zase oni vsichni chlapy maji svoje dny a to vim, ze i manza je na zabiti 😀 A s kolegyni se netrap, taky mi obcas nekdo leze na nervy, ted napr. cela firma 😅

nathali
25. črc 2011

@jika10 ako v praci je to ok nemoze byt kazdy den ruzovi a nad priatelom premyslam uvidim este ako (ne)dopadne ms a potom uvidim ze co s nami leze mi na nervy ked sa chova ako male decko!!!

jika10
25. črc 2011

@nathali Ja vim, ze to nemuze byt v praci furt super, ale kdyz u nas je to uz 14 dni na nic ☹ Neboj MS nedorazi a pritel dostane rozum ..... Teda mozna, muj manza ho nema do ted 😅 , ale s tim se naucis zit 😀

nathali
25. črc 2011

@jika10 ako ja sa nestazujem pracu mam super lebo aj ma bavi a cas mi tam leti neskutocne ryyyyyychlo 🙂
nooooo neviem neviem ci dostane rozum skor myslim ze asi nie ale kaslat ho!!!