Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt AMH???

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 AMH.antimulleriansky hormon.........chces podrobnejsi rychlokurz?🙂

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt yes 🙂 nachytri me...

terioza1
26. črc 2011

v zivote jsem neslysela...

terioza1
26. črc 2011

@strihalka ja testim furt.... u me se neptej, pac ja jsem maniak... 😀

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 je to hormon, ktory ukazuje ovarialnu rezervu...........optimalna hodnota je 1...ak je menej ako jedna, vajecniky rychlo vycerpaju zasobu vajicok a pride skoro k prechodu.......taka normalna hodnota je okolo 1,5...hodnota 2 je horsia, hodnota 3 je katastrofa...ja mam 15,3..cize vajicok jak nosnica, ale nestihaju dozriet...........proste, ja bych mohla plodit este tri zivoty......keby to chcelo dozriet

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt katastrofa jso u3 a ty mas 15.3???!!!! to je nejakej nadstandart ne... a kvuli tehle hodnote jako nedozravaji jo...?

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 jasne, protekcia.soudruzi z NDR mi dopriali, lekar povedal, ze to ani v knihach este necital.....🙂)vraj je to tak..............ale uz s tym vedia nieco robit, tak uvidime.ono s tym nie su velke skusenosti, lebo sa to u nas robi len necely rok........

terioza1
26. črc 2011

jezis, ja jsem blba, ja si celej den myslim, ze je dneska sobota, proto i pisu, ze jsem 6-7dpo... ja jsem asi 9 😀 Paaaaane boooooze

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 ja som dnes zistila, ze v piatok nebudu augustove odmeny, xixi.......a to ich mam uz dva tyzdne podelene, ze co kam 😀

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt ty blaho, na tobe se teda pan buh v tomhle vybouril, az moc...... nejak to prepiskl... 🙂

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt taky dobry 😀

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 a to si predstav, ze mi pracuje len jeden vajecnik.............tak zrejme ta zasoba je v tom, co nepracuje a tam to asi len tak lezi a nezreje......ja ti nevim Karle....

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 sak aspon nemusim za mesiac rozmyslat, kam s nimi, uz su zadelene🙂

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt coz to ja taky nevim 😀 ale vzdyt jedno decko uz mas... i kdyz jste se snazili dlouho, mas ho... tak jak to.. tos nemela predtim?

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 no, mam, neviem akym zazrakom🙂) asi soudruzi z NDR udelali chybu🙂))))))

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt ale prd .... ty jsi vazne prastena... 😀

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 ja sa cudujem stale vsetkemu, teraz ako 35 rocna som sa dozvedela, ze ma maternicu otocenu......mna uz neprekvapi nic........co sa tyka AMH, sa neskumalo, to existuje necely rok na Slovensku, takze neviem.........a neskumali mi pracu vajecnikov, lebo ked mi zacali riesit problem tym, ze brali krv na hormony, tak sa zistilo, ze som tehu........

aduskatt
26. črc 2011

@terioza1 ja viem, ze som.taka strastena zenska🙂)mam fajn naladu🙂

aduskatt
26. črc 2011

idem muzikovi urobi ranajky na rano a spaaat, rano vstavam, idem rano na 6,30 na folikulometriu, sa nevyspim.......majte sa kocenky, krasne snicky

terioza1
26. črc 2011

@aduskatt dobrou noc..

mijadave
27. črc 2011

@aduskatt neviem, ani ja za to nedam ruku do ohna, no citala som toto: vyhodou oproti clostilu je, ze su to prirodne estrogeny- clostil je anabolicke steroidum, ktore sa moze brat maximalne 6 krat za zivot. soja narozdiel od clostilu neznizuje vystelku maternice a naopak podporuje napr. plodny hlien, ktory je taky dolezity pre zivotnost spermiii a ich cestu k vajicku. proste soja ma podobny efekt ako clostil, ale funguje na inych principoch... pozri si diskusiu https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso... o clostile som citala, ze sa moze brat len 6 cyklov, pisala to aj jedna dr z CARu v jendnej poradni na emimino.cz. jedna babenka jej tam pisala, ze berie clostil uz 10 mesiacov, tak jej napisala, nech s tym prestane, lebo ze to moze zvysit riziko rakoviny, ak sa to berie dlhsie... 😒

janula123
27. črc 2011

@mijadave
Ahojky.
Ja začínam s Clostilom od zajtra. Dala mi ho Dr. z Caru.
No predtým som aj 4 cykly užívala sóju, mám s ňou skúsenosti. No nemala by sa žebraj ak je problém so štítkou.
Babulky ju veľmi chválili, že nakopne vaječníky a ako si písala, je to prírodný estrogén.
U mňa nijakú zmenu neurobila, no niektoré babulky, otehu.
V téme je písané viac. 😉

janula123
27. črc 2011

Babulky a aké máte dávkovanie Clostilu.
Mne povedala doky, že uvidí ako na na neho zareagujem a keď tak mi zvýši dávku.
Teraz mám úžívať 1 tab. denne od 5. DC 5 dní.

janula123
27. črc 2011

A ešte aj sama sebe pošlem správu. 😀 😀 😀

aduskatt
27. črc 2011

@mijadave viem, ze clostil sa nemoze brat viac ako je urcene.................btw, mne nejakym zazrakom teraz vystelku maternice neskresal.............a ze akaaaa chyba v nazve temy, xixi.............to su izoflavonoidy🙂))jasne, komu co vyhovuje..................ja uz nejdem uzivat nic, nemam na to cas......hodim sa do ruk lekarom a nech ma riesia v CARe, nejdem robit uz ziadne pokusy s kvapkami a alternativami na sebe.....nech skusia IUI, potom jedno IVF ak IUI nevyjde a tym koncim definitivne🙂

aduskatt
27. črc 2011

@janula123 mala som od tretieho do siedmeho dna dve, potom jednu, teraz mam od 5 do 9 jednu.....davkovanie zavisi od roznych okolnosti, ktore najlepsie posudi lekar

aduskatt
27. črc 2011

@mijadave no, vysledky z dnesnej kontroly.....sliznica narastla tak ako ma a folik ma 2,7🙂))takze dnes to vyzera nadejne uvidime v piatok, ci praskol

janula123
27. črc 2011

@aduskatt Ja som počula tiež také, že nemal by sa viac ako ž cyklov. A druhý názor, že pri jeho užívaní by sa mali robiť prestávky.
No jedna moja známa bola tento cyklus v care, má 37 a pol a chceli by tretie mimi a práve na toto sa doki pýtala, že či je pravda, že by sa Clostil mal brať max. 6 cyklov a normálne ju vysmiala. Že to je blbosť, že len prestávky by sa mali robiť.
To je hrozné, každý Ti povie inka. To je hrozné.

A to máš pravdu, kašlať na experimentovanie a rovno nech to riešia lekári.

janula123
27. črc 2011

@aduskatt Jéj, to si dnes už aj po kontrole?