Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
1. srp 2011

@jania023 kolegyna, ktora tiez skusala clostil....

jania023
1. srp 2011

@mijadave a vsledok u kolegini?? 😅 nepoznas niekoho kto bol aj sledovany utz ked bral soju

vinnuska
1. srp 2011

AHojky holky bolelo vás taky v podbříšku? já dneska vzala poslední prášek..a mam nafouknuté břicho... jak těhotná.. a děsně mě v tom podbříšku tlačí 😒

jania023
1. srp 2011

@vinnuska test si robila?

vinnuska
1. srp 2011

@jania023 jakej myslíš?:D dnes jsem 8DC..takže těhu to nebude..a na ovulku by bylo snad brzo... 😒

jania023
1. srp 2011

@vinnuska takze si mala clostil ci co nejak som nepochopila? 😅

mijadave
1. srp 2011

@jania023 zial, ziadny... ☹ nepoznam nikoho, kto bol sledovany dr pri soji.... v mojom okoli nik nemal problem otehotniet (donedavna ani ja) a vobec ani netusia, ze je moznost aj takejto liecby...
@vinnuska posledny clostil? pri clostile je taky vedlajsi ucinok - nafuknute brucho ako tehu, aj ja este stale mam, hoci som ho dobrala minuly cyklus... ked Ta tlaci v podbrusku, moze prichadzat ovu... 😉 na nu nie vobec skoro, ja som mala ovu na 8DC 😉

vinnuska
1. srp 2011

@mijadave nestraš... ted ovu nesmí..nejdřív ve čtvrtek 😀

vinnuska
1. srp 2011

😉 @jania023 jojo brala jsem 1cyklus clostil..a ted jsem si vzala poslední prášek....

mijadave
1. srp 2011

@vinnuska prepac, nechcem strasit 😀 nemas mm doma? 😉

jania023
1. srp 2011

@vinnuska tak potom tie bolesti a nafuknutie su normalne ja den pred a v den ovu som myslele ze umriem

terioza1
1. srp 2011

@ivussska ak to mas velky stesti... 🙂

vinnuska
1. srp 2011

@jania023 tak to se mam na co těšit teda.... 😒

vinnuska
1. srp 2011

@mijadave mm? 😕 mam před IUI.. u nás přirozeně otěhotnět je vyloučené 😉

jania023
1. srp 2011

@vinnuska ale nie hlavny je vysledok ked to pomoze tak nevadi 😉

mijadave
1. srp 2011

@vinnuska aha, tak to som netusila 😉

vinnuska
1. srp 2011

@jania023 přesně! 😵

mijadave
1. srp 2011

dobru noc dievcata, idem na kute 😉

mijadave
2. srp 2011

dobre ranko vsetkym 😀

markyzza
2. srp 2011

Ahojky 😉
Musím se vám aspoň vypsat nebo mi hrábne. 😀 😀 Taky beru Clostil, už jsem tu po vás chtěla radu ohledně ovulace. Nevím jestli proběhla. Testy jsem úplně pozitivní neměla,tak nevím, jestli jsem jen nevystihla tu nejvyšší hladinu LH nebo jsem ji neměla. Ale podle pobolívání podbřišku doufám, že ano. No a od ovulace mě bolí pořád tedy s přestávkama podbřïšek jako na MS a i mě chvílema píchá na jedné pak zase na druhé straně. Jednou to bylo i dost cítit. Teď jsem nejspíš 6-7DPO. No samozřejmě, že si blázen myslím, že by se zadařilo? 😅 Protože třeba minulý měsíc a to už jsem taky měla Clostil,tak jsem žádný předzvěsti MS neměla. A ještě takhle už od ovulace? A ani je nemívám. Nevím ani, že to dostanu. 😉 Ale zase mám trochu strach, jestli to nemůže být cysta, jestli třeba folikul nepraskl a teď mě to pobolívá? Já je nikdy neměla, tak nevím, jak se to projevuje. 😒 Kéž by to bylo těhotenství. No stejně mi nezbývá než čekat na MS, jestli přijde. A obdivuju vás tady, jak si rychle po ovulaci děláte TT. já už taky takhle párkrát blbla. Taky jsem netrpělivá a pak jsem byla zklamaná, že vidím jen /. Tak jsem se zařekla, že nebudu testovat dřív než po vynechání několik dnů MS, kdyby se náhodou nechtěla dostavit. 😀 😀 Ale vydržet to. Je to děsný. Já zvědavá ženská. 😀 😀 Ale zase si říkám, radši dostat MS než vidět bílý test. 😉 Tak se omlouvám, ale musela jsem se vám vypsat. Myslím, že tyhle pocity asi znáte taky,co? Tak snad vám to nevadí 😉
A ještě něco. Myslela jsem, že když už mám syna, tak tolik na to nebudu myslet.Ale ono stejně jo. 😀 Ale stejně mám čas na to aby mi to šrotovalo v palici, i když mě syn věčně zaměstanává. 😅 😀 😀 Aspoň že zítra jedeme knašim se synem na týdne, takže vydržím netestovat určitě a nebudu na to mít tolik času myslet. 😉 😀
Omlouvám se za sloh. Nějak jsem se rozjela.

mijadave
2. srp 2011

@markyzza ahoj, to je v pohode 😉 viem presne o com pises a tiez viem, ze mozno si niektori myslia, ze ked uz mam dve deti, tak to nebudem tak prezivat... ani ja by som neverila, ale prezivam... presne tie Tvoje pocity, tiez by som najradsej uz testla, no bojim sa iba jednej / ☹ ale snad sa zadarilo... tie bolesti v podbrusku... nemala som nikdy silne, v podstate som ich nemala az doteraz do tohto cyklu... tiez ma pobolieva v podbrusku od ovulky... no stale som si hovorila, ze si to len nahovaram, lebo to nebolo nijak silne... cysty som mala a dost velke, no nikdy som ich necitila, neboleli a to som mala naraz dve 5cm velke v jednom vajecniku... aj dr sa cudoval, ze sa citim ok... no co uz... takze sa nemusis ospravedlnovat, viem, ze ked to nemas komu povedat, tu na fore mozes a mozes sa len tak vyzalovat, vyrozpravat (vypisat) 😀

markyzza
2. srp 2011

Tak to je super, že máš taky stejně pocity. 😉 A i jsi mi dala naději, že by se taky konečně povedlo. My totiž na přirozené máme dost malou šanci. Mám endometriozu,ale po těhotenství se nemusela vrátit tolik, jak mi dr. říkal, tak že to máme zkusit nejdřív normálně. Takže zkoušíme. 😉 Takže vidět pozitivní test při přirozeném otěhotnění by byl největší zázrak na světě. 😵 já mám tedy nevím proč pocit, že to teď vyšlo, ale to zase může být sugesce a že si to přeju. No nic, teď už musím jen čekat. A ty jsi jaký DPO?

mijadave
2. srp 2011

@markyzza ja som 10 DPO... tiez mam pocit, ze to vyslo, no uz neverim svojim pocitom... Ty aspon vies, kde je problem, no mne nic nezistili... proste nechapu, ze som doteraz mohla v pohode otehotniet na prvy sup a teraz to nejde 19 mesiacov... nezistili nic, vraj sme obaja s mm ok... 😒 a kazdy len kruti hlavou, ze preco tak velmi chcem tretie... neviem to vysvetlit, no proste chcem... 😀

timmka
2. srp 2011

@markyzza ahoj, akurat citam tvoj prispevok a akoby som ho pisala ja, tiez som hned po ovualacii citila brusko, ako na mrchu, pretrvava to az do dnes, dnes som 11DPO, bola som za dr. tak mi povedal, ze ultr. mi neurobi, tiez som si myslela ci to nemoze z toho byt nejaka cysta, mala si pichnuty pregnyl? lebo davam za vinu pregnylu, brala som uz clostil cca 6 mes. do zadu a brucho ma tak skoro nebolelo, vcera som si robila TT, bol negativny a po chvili som tak pozerala, ze som si vycumela ducha 😀 , tak teraz neviem ci to je ozaj duch, alebo z pregnylu......zajtra skusim, no svom zvedava, tak som tomu teraz verila

mijadave
2. srp 2011

@timmka drzim paste, nech to nie je iba duch, ale nech najdes coraz silnejsie // 😀

timmka
2. srp 2011

@mijadave joj, dakujem 😵 , vsak by sa uz patrilo, ale u nas nie je problem len vo mne, ale aj v manzelovi, dufam ze sa stal zazrak a vitaminky co som mu kupila zabrali, davam si este sancu tento mesiac a ked nic, tak som rozhodnuta na umele v septembri, usetrili by sme eura 🙂

lusina
2. srp 2011

Ahojte, prepáčte, že Vám sem leziem, ale ponukam SARAPIS SOJA 60 tbl. -je to vlastne prírodny "clostilbegyt".
ak by ste niektora mala záujem napíšte mi IP. 🙂

timmka
2. srp 2011

@mijadave akurat citam, ze sa snazite 19 mes. boli ste v car na vysetreni? alebo len tvoj gyn. ti robil vysetrenie

mijadave
2. srp 2011

@timmka no ja ak sa teraz nezadarilo, este skusim tu soju brat nejake 2-3 cykly a potom to asi nechame tak, nebudeme to silit, proste si nebudeme davat pozor, no uz nic do seba pchat nebudem.... maximalne vitaminy... tie neuskodia... 😉

timmka
2. srp 2011

@mijadave nechapem ked si v poriadku, tak preco beries clostil? prepac ze som taka zvedava 😀