Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

petra273
17. srp 2011

@elys nevěš hlavu, určitě to vyjde!!!! Přece každý kdo si tak moc to mimčo přeje se ho musí dočkat!! Držím palečky ať to vyjde 😀

valinka30
17. srp 2011

@kacnov To na tom jsme stejně 😉

elys
17. srp 2011

Ahojte baby. Ja mam taky divny pocit, ze to nevyslo. Sice mi doktor pichol v pondelok Pregnyl, takže ovula mala prísťt medzi polnocou a dnesným obedom, ale ja som necitila vobec ziadne prasknutie, nic. Ani ten slinovy ovulacny tester neukazal rano mriezku. A to nehovorim o tom, ze v pondelok po tej inekcii ma do noci bolel aj vajecnik, aj stehenny klb, aj brucho. Neviem, ci ta ovula nebola skor ako stihol zauradovat Pregnyl.
Vy ste ju citili?

terioza1
17. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...16...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............12...........21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............6............28......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m.............11...........30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r...............3............34......................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............21...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............31...........32............21..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............17...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............12....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............12...........33.....................Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r.............17...........30......................Clost.

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.............4m........................6+4.......................23.8.2011...........Listovka

elys
17. srp 2011

@veronicka33 cim to je, ze niektore zeny prvy krat nemaju problem a druhy krat uz ano? nejde mi to do hlavy. bola som v tom, ze zeny, ktore maju jedno dieta su plodne ako jablone a neplodnost je udel nas 10% zien, ktore bud vobec nebudu mat alebo len horko tazko. ja by som brala aspon to 1 ked uz nie 2. uz mi odpisali z poistovne Dôvera, dali mi vsetky infosky, su zlati. Preplatia tri cykly bez breptania aj nejaku liecbu liekmi a dalsie veci okolo toho. tak uz sa tak nebojim, este stale je sanca.

elys
17. srp 2011

@petra273 dakujem. pracovali sme o dusu. teraz sa pripajam k babam cakajucim na mrchu 🙂 🙂 🙂 uz mam PO 🙂 drzim palce vsetkym babenky, no bodaj by neprisla ani jednej!!!

elys
17. srp 2011

@terioza1 teri, ako si presne zistila, ze si fakt v tom? ale ked pozeram, ze ste sa snazili 4m, tak to ste ten stastnejsi parik 🙂

aduskatt
17. srp 2011

@elys tazko povedat, my sme sa prvykrat snazili 5 rokov a vyslo to prirodzene.teraz 6 a zatial nic...........ale pojdem do gynfivu a ak do decembra nic nebude, uz kasleme na to

elys
17. srp 2011

@aduskatt a presne ked si par povedal, ze uz kasle na to, tak to prislo... 🙂 takto mi to povedala kazda jedna kamoska. ja si to este nemozem povedat, lebo to moc chcem a nedokazem mavnut rukou... je to silnejsie ako ja...
a uz ste skusili uplne vsetko, co sa dalo skusit od A po Z?

sambuca
17. srp 2011

Ahojky všem, máte některá nějaké novinky?
já jsem se akorát vrátila od Mudr. brala mi krev na hormonální profil, prej má podezření na vysokej prolaktin, teče mi z levého prsa trochu mleziva.. ☹ bych se z toho zbláznila! Nicméně zítra začínám s Clostíkem, tak snad to bude mít nějakej efekt! 😕

elys
17. srp 2011

@sambuca ahoj, taky isty problem s vytekanim z ľavého prsa mam aj ja, ale hormonalny profil takze aj prolaktin bol v norme. nejaka baba pisala, ze je to niekedy spôsobené samotným prsníkom, nejaké zväčšenie niečoho, že je to normálne a nemá to nič spoločné s hormónmi.
ja už mám po ovu, tak teraz čakať či mrcha príde alebo nie. 17DC. ideš mi v šľapajách tento mesiac 🙂

kacnov
17. srp 2011

@valinka30 paráda aspon někdo je na tom stejně jako já 🙂
snad se nám poštěstí a brzo dojde kdy ti má dojít? já nevím mě chodí různě jestli teda příjde sama

valinka30
17. srp 2011

@kacnov Já už vyvolávám utrogestanem, doberu ho v neděli, takže pak budu jako na trní. Teď ale špiním, tak jsem z toho vedle..

aduskatt
17. srp 2011

@elys este ideme znova do CARu............a potom staci.uz neotehotniem, ak sa nezadari.....tak sme sa dohodli

aduskatt
17. srp 2011

@sambuca mne tecie uz 6 rokov z oboch a lekari su spokojniiiiiiiiiiiiiiiii ☹

aduskatt
17. srp 2011

@elys mali sme uz aj obdobie, ze kasleleme na to a nic☹(
a teraz sme sa dohodli, ze ak nie, tak nie ze sa prestaneme snazit, ale proste dieta uz nebude

sambuca
17. srp 2011

@elys to teda, jak říkáš jdu v Tvých šlépějích 😎 Tak doufám, že za pár dní budeš hlásit // a já Tě budu následovat! 🙂 Njn, teď jsem plná optimismu, ale co za pár dní..
Jinak s těma prsama, mě se to objevilo po prvním potratu, bylo to už ve 4 měsíci a udělalo se mi mléko, od té doby to takhle zlobí a je to možná taky od té doby co mám udělaná prsa... já už fakt nevim! Sand to bude v normě a bude stačit k vyvolání ovulky jen clostík.

petra273
17. srp 2011

@elys tester mám taky, ale ukazuje kapradiny pořád.....Někdo nemusí cítit žádné příznaky...., mě čeká pregnyl asi příští týden, tak jsem zvědavá..

elys
17. srp 2011

@aduskatt Adi dufam, ze taka situacia nenastane. ja tak strasne prajem vsetkym snazilkam, nech im to vyjde. este ze mame toto forum, niekedy je podpora navzajom naozaj dobra vec. som rada, ze sme sa nasli a pomahame si.

elys
17. srp 2011

@sambuca aj ty mas robene prsia? u koho? ja si teraz neviem spomenut, ci som to mala aj predtym alebo mi to zacalo po operacii. fakt neviem, asi po.

elys
17. srp 2011

@petra273 no vidis, ty mas papradie stale a ja skoro nikdy. ja tam mam len bodky, alebo len velmi jemne popadane listy, ale take ako je na pribalovom letaku, tak to som jak ziv nevidela 🙂

petra273
17. srp 2011

@elys já právě taky ne, takže tomu nevěřím....dřív jsem měřila jen teplotu, ale dost mě to stresovalo, tak jsem toho nechala i doktor říkal, ať to nedělám. Tak jsem nakoupila ovu testy 😀

hela82
17. srp 2011

@petra273 Fakt? Tak to se na to taky vrhnu po prichodu z prace. Nechtela jsem plytvat testy ale koukam ze to ma smysl 😎 Děkuji... 😉

veronicka33
17. srp 2011

@elys Ahojky 🙂no ja pri prvej dcere som nemohla iež skoro dva roky ale vtedy sme tomu vobec nevenovali pozornost ako teraz,mám kamarátku ktorá je ako tá jablon už teraz čaká tretie bábo má tolko rokov ako ja takže nie každej žene sa zadarý tak skoro ako napríklad Terkinom prípade 🙂 takže niekto má naozaj velikánske šťastie že sa zadarý okamžite :(

elys
17. srp 2011

@petra273 mozes mi teda dat nejake rady ohladom tych ovu testov? kolko stoja, kolko si ich v priemere robis za 1 cyklus, kolko dopredu dokazu odhalit ovu... atd. ja som ho nikdy ani len v ruke nedrzala

aduskatt
17. srp 2011

@elys veru, je fajn si tu pokecat:🙂

sambuca
17. srp 2011

elys jj mám udělaný prsa, dělal mi je Mudr. Puls v Medicom V.I.P. v Praze. Mám je už 3 roky a jsem si jistá, že to začalo potom a zrovna v tom prsu, které mi po operaci rovnali, hnul se mi implantát 3 dny po OP. Takže asi tam tam fakt spojitost bude.. 😠

sambuca
17. srp 2011

holky tak já nevim, mám s tim clostilem začít 3-7 což je zítra, nebo 5-9 ???

jania023
17. srp 2011

kocky potrebujem surne clostil..zijem v zahranici a tu ho nemaju 😒 😒 nema niektorra???Surne

aduskatt
17. srp 2011

@sambuca podla toho, co ti povedal lekar.......