Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janielik87
5. zář 2011

@veji drzim ti palce a som rada, ze sa delis o svoje pocity z clostilu. Ja som ho mala brat uz v juni, ale som sa ho zlakla a chceli sme to este nechat na prirodu, ale moje 40 a viac dnove cykly nepomahaju babu...

veji
5. zář 2011

@janielik87 mna uz nastvalo 7mesacne snazenie a tiez nie moc pravidelny cyklus, tak som sa inspirovala svagdinou, ktora clostil uzivala a dned kocikuje nadherne dvojicky 😉 najprv som tiez mala obavy, lebo tento rok popri praci a prerabke bytu este aj koncim vysku, ale po triezvej uvahe som usudila, ze nic pre mna nie je dolezitejsie ako mat uz babo 🙂

janielik87
5. zář 2011

No my sa snazime len od maja, ale moj cyklus je takyto "uzasny" uz dost dlho. Predtym som mavala tak 31DC, ale teraz....vyse 40 a to sa potom fakt blbo snazi...

fori
5. zář 2011

Ahojky holky, no já jsem jak trní, jsem 11 den po IUI, a zatím nic. když to neklapne tak začnu od 2 dc s Clostíkem.

petra273
5. zář 2011

@janielik87 tak to nevím, ale zas to není lék, takže myslím, že neva, jestli po nebo před ovu. Já ten litr ředím vodou, takže za den vypiju cca 2,5 -3 l tekutiny.

petra273
5. zář 2011

@janielik87 myslím, že se není čeho bát. Já teď absolvuju třetí cyklus, tedy pokud se nezadařilo 😀 , ze začátku jsem byla děsně nadšená, teď to opadlo a beru to jak to přijde, už jsem trochu rezignovala.. Jinak první měsíc jsem měla šílený vedlejší příznaky, ted druhý už ne...jsem smířená, že když to do konce roku neklapne, zamířím do caru... 😒

janielik87
5. zář 2011

@petra273 ale ovulu uz mavas?

lorreine
5. zář 2011

@fori Tak to veľmi veľmi držím palce...dúfam, že Costík už nebudeš potrebovať. 🙂

fori
5. zář 2011

@lorreine díky, taky doufám.... 🙂 🙂

petra273
5. zář 2011

@janielik87 to já měla i předtím, clostil mi nasadil jen na "povzbuzení", spíš kvůli věku (37) 😠

janielik87
5. zář 2011

@petra273 aha, no tak ja mam s ovu problemy...

markyzza
5. zář 2011

Ahojky 😉
Malý dotázek. Teď jsem brala 3. měsíc Clostil,tak se vás tu chci zeptat, jestli se nezadaří, tak jestli další měsíc mám očekávat jako při Clostilu? Vím, že jste tu psali, že vám říkali, že funguje i po dobrání další měsíc nebo dva? Mně totiž cyklus trošku prodloužil a to o 3 dny za 28 na 31 😉 . Tak jestli je hodně pravděpodobný, že ten další měsíc to tak možná bude taky jako s Clostilem. Díky za info. Škoda, že neexistuje něco, že bychom věděli, že jsme těhu už další den po ovulaci,co? 😀 😀 Jsem tak nedočkavá jestli se u mně něco děje nebo ne. 😅 Ještě dlouhých 7 dní musím čekat, jestli mě MS dostihne. 😅

aduskatt
5. zář 2011

@markyzza telo sa sprava este dva mesiace tak, ako keby si uzivala clostil

marci
5. zář 2011

Ahoj holky, mám dotaz. Pokud mi dojde MS mám jít na krev na hormonální profil, zároveň mám brát druhý měsíc clostil. Neovlivní to výsledky toho HP? Normálně bych zavolala doktorce, ale má dovolenou, tak nevím jestli ten clostil začít brát nebo ne...

dicinka1
5. zář 2011

baby,može byt ovu test pozitivny po duphastone?

jeny
5. zář 2011

@nathali gratulujeeeeeeeeeeem, taketo spravicky by mohli chodit aj castejsie 🙂 a na kolky DC si testovala ked si mala take krasne kolajnice?

aidule
5. zář 2011

@nathali Moc gratulujeme a přejeme, ať se mimi zdárně a zdravě vyvíjí a krásně si to užívej!!! 🙂 😉

terioza1
5. zář 2011

@veronicka33 ahojky, no mame se dobre.. jak se dari tobe?

markyzza
5. zář 2011

@aduskatt : díky moc za odpověď. Budu s tím počítat. Ještě, že se mám kam obrátit. 😉

nathali
5. zář 2011

@jeny ja som bola 39DC nechcela som skor aj ked som uz mala pocit ze to vyslo no stale som ne/cakala na ms
a dakujeeem 🙂

aduskatt
5. zář 2011

@markyzza rado sa stalo, ked vieme, pomozeme, poradime, odpovieme🙂

nathali
5. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............50..........32.............40...... Clost., Duphaston
Lorreine................28..........1.5r.............30......................................Listovka, Forgravid
Zana21..................30..........2m..............31..........33...........17........Clost., Listovka
Tyrisa.....................26...........5m.............30...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............26..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............25..........28..............11.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............22..........34.............4........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............21..........32.............4.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................8..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............6..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............6..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............6..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Mijadave................35..........20m..............3..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................9+2......................8+3..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........5+6............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

terioza1
5. zář 2011

@markyzza ahoj, ja mesic po dobrani clostilu otehu.... 🙂 TZV. rebound fenomen - telo reaguje tak, jako by clostil jeste melo... drzim palce 🙂

terioza1
5. zář 2011

@nathali vitej jeste jednou v klubu 🙂 a gratuluju .-)

nathali
5. zář 2011

@terioza1 dakujem a vitaam 😀
ako sa mas?? 🙂

terioza1
5. zář 2011

@nathali ja se mam fajne, delaj nam plastovy okna, takze jsem krapatko nervozni, pac tu je hluk neuveritelnej, prach a bordel :-/ Hotova jsem... ale jinak vsechno v poradku.. byla jsi u dr?

nathali
5. zář 2011

@terioza1 dnes len u sestricky ta ma objednala na stvrtok 8.9 na prvu kontrolu vraj by aj srdiecko uz mohlo byt tak snad ma pravdu moc sa bojim ale strasne tesiiim 🙂
tak to sa budete mat v zime super plastove okna su v tedy na nezaplatenie 🙂
pozeram ze ty uz pekne rasties za chvilku budes mat koniec prveho trimestru 😀

terioza1
5. zář 2011

@nathali no, rostu se vsim vsudy..... jsem jak tulen 😀 Nebo aspon si tak pripadam... des.. 😀 Kdo to u vas uz vi? Komu jsi to rekla?

nathali
5. zář 2011

@terioza1 to je fajn ze rasties horsie by bolo keby nerasties 😀
no vedia to moje dve-tri kamosky a priatel to tiez povedal dvom kamaratom a vie to este moj otec-keby sa nieco dialo ale jeho rodicia asi nic nevedia no a ostatny to budu vediet az ked bude srdiecko

elys
5. zář 2011

@petra273 kazdy den znamena od 1DC az po ms? cely bozi mesiac? je to ok?