Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
6. zář 2011

@terioza1 no neviem uvidíme ako sa to vivinie,ale bolo by to super,lebo ked som cakala veroniku tak posledná ms bola 18.9 🙂mohlo by to byt aj teraz tak 🙂

terioza1
6. zář 2011

@veronicka33 to si jako pamatujes? To jsi dobra teda 🙂 no, ale kdyby jsi ted byla tehu, asi posledni ms bys nemela 18.9... co? 🙂

veronicka33
6. zář 2011

@terioza1 no ano ale tak som to myslela že by to tiež asi vyšlo na máj jún 🙂to som si pozrela v karte ked som tam bola naposledy asi pred 3 mesiacmi? neviem presne sestrička mi dá do ruky kartu a možeš si ju celú preštudovat 🙂

terioza1
6. zář 2011

@veronicka33 u nas to taky tak funguje, teda aspon u moji dr.. 🙂 Tak bys mela obe decka stejne narozeny... to by bylo fajn... vzala bys oslavy jednim vrzem 🙂

lorreine
6. zář 2011

@terioza1 No čo ja...nič veľmi...práve si tu navzájom s Veronikou priživujeme nádej...proste som špinila, potom deň trochu krvácala a potom zase len špinila...dohromady 4 dni...test som si robila v nedeľu, ale bol negatívny. No ale prsia ma bolia a takisto podbruško...akokeby som mala dostať mrchu...ale proste nič...hovorím si, že ak nepríde, tak počkám, čo mi povie v piatok lekár 🙂

veronicka33
6. zář 2011

@terioza1 no to by bolo fajn🙂a ty ako?ale ti to nejako uteká už si v 10tt 🙂 no teda a my? ☹ inak by si nám mohla zase poslat nejaké bacilky čo ti nato?🙂

veronicka33
6. zář 2011

@lorreine no to máš pravdu priživujeme ale už by sme mohli tiež byt na spodnej tabulke 🙂

lorreine
6. zář 2011

@veronicka33 Raz budeme...tomu proste verím!!!!! 😀 Ale ako rýchlo, tak to je v rukách božích...🙂

veronicka33
6. zář 2011

@lorreine No tak to ano 🙂

veronicka33
6. zář 2011

Dievčaatá kuknite moju veroniku pridala som fotto aj moju lásku malú 🙂

lorreine
6. zář 2011

@veronicka33 Kurnik, ja som nevedela, že už máš tak veľkú dcérku...a akú peknú 🙂. To už asi musíte odháňa´t chlapcov nie? Moja kámoška má 12 ročnú sestru a tá má už normálne priateľa...to ja som v tomto veku ešte ťahala kačera...bola som totálne decko 🙂. Dnes sa asi dospieva rýchlejšie 🙂

terioza1
6. zář 2011

@lorreine tak to jsem teda zvedava, co ti dr povi, doufam, ze jen to nejlepsi 🙂 Moc bych ti to prala, to spineni je hoooodne velka sance.. 🙂

@veronicka33 teeeda, kolik ze je ty tvy holce? Je krasna a ten pejsek - ten taky 🙂 Ja tak miluju zviratka...
Jinak jeste 4x tolik a jdu rodit.... to je hnus, velebnosti 😀

lorreine
6. zář 2011

@tyrisa Tak ma napadlo, robili Ti testy na funkčnosť štítnej žľazy? Čítala som, že nízka bazálna teplota može indikovat poblémy so štítnou žľazou...

sambuca
6. zář 2011

zdravím všechny baby... Holky měla jste některá z Vás po Utroši bolesti v podbřišku? Mám od včerejška nepříjemné pnutí a píchání v břiše, přisuzuju to tomu utrogestanu, je to možné? Zavádím ho.. Díky*

veronicka33
6. zář 2011

@lorreine No to mi ani nehovor 🙂No pomaly už ano zacala si malovat oči a vobec nevypadá na 12 ale najmenej na 15 🙂takže budeme mat čo robit a tá puberta no hrúza 🙂preto manžel chce ešne miminko aby sme nevyšli s cviku 🙂no hovorý že za chcvílu nám odíde z domu takže by sa zišla malinká ešte 🙂
@terioza1 no Má 12 už bohužial a Moly je moj maznáčik 🙂chcela ju dcerka a ostala nalepená na mne 🙂

veji
6. zář 2011

dievčatá, po koľkých dňoch od oplodnenia nastáva uhniezďovanie? lebo tá tupá bolesť ktorú mám 😒 ..............neviem čomu to mám pripísať.

zana21
7. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............52..........32.............42...... Clost., Duphaston
Lorreine................28..........1.5r.............32......................................Listovka, Forgravid
Zana21..................30..........2m..............33..........33...........19........Clost., Femibion Tyrisa.....................26...........5m.............32...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............28..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............27..........28..............13.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............24..........34.............6........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............23..........32.............6.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................10..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............8..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............8..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............8..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Mijadave................35..........20m..............5..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................9+4......................8+5..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........6+1............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

Docela mě to ba, tabulku měnit 🙂

tyrisa
7. zář 2011

@veji nejčastěji 7-10DPO..popřípadě už 5,nebo až 12DPO

tyrisa
7. zář 2011

Holky vypadá to,že ovulka nebyla,protože dnes teplota 36,4....za 32 dní se moje teploty pohybují 36,2 - 36,5.....
Nechci jít na vyvolávačku,protože by mi Dr. hned nasadila hormony....myslíte,že dnes můžu začít s fytosójou?Sice budu mít cyklus 55dní,ale alespoň něco a příští měsíc 5-9DC.Já nechci čekat,jestli náhodou mi příjde MS,nebo ne.Nebo mám počkat do 35DC jestli ms nepříjde,když jsem teď 32DC?

lorreine
7. zář 2011

@tyrisa Ja by som určite ešte pár dní počkala...či náááhodou nedojde ms. Inak prečítala si si ten moj príspevok pre Teba ohľadom štítnej žľazy? Možno v tom niečo bude...

fori
7. zář 2011

Ahoj holky, já to včera dostala ☹ a dneska už mám v sobě svůj 1 Clostík a hurá na 3 IUI. 🙂

tyrisa
7. zář 2011

@lorreine Nečetla,no nevím,žádné testy mi nedělali a já jsem doteď žádný problém neměla.......s teplotama ani zdravotní...

lorreine
7. zář 2011

@fori Tak držíme palce...hovorí sa, že do tretice všetko najlepšie, tak snáď sa to šťastíčko unaví a sadne si rovno na Teba 🙂

lorreine
7. zář 2011

No a ja som teda dnes znovu testovala, pretože je to fakt celé nejaké divné...bolesti v podbrušku, citlivé prsia...atd. Aj keby to špinenie minulý týždeň bola ms, tak si nemyslím, že by som tak skoro po ms mala PMS...ale na teste samozrejme bielo...takže sa asi naozaj do toho piatku, kým pojdem k Dr, budem užierať.. 😠

lorreine
7. zář 2011

@tyrisa Tak to teda skús, daj si urobiť testy na štítnu žľazu. Ja teraz nemožem ten článok, kde som to videla nájsť, ale bolo tam napísané, že sústavné nízke bazalné teploty a dlhé cykly može naznačovať problém práve so šťitnou zľazou...Ty to vlastne vobec nemusíš cítiť ani mať nejaké iné zdravotné problémy...

tyrisa
7. zář 2011

@lorreine Asi joooo...

tyrisa
7. zář 2011

@lorreine Hotovo,ted jsem volala obvodačce a už mi píše papír na endokrynologii ....díky za radu 🙂

lorreine
7. zář 2011

@tyrisa Nieje zač 🙂

lorreine
7. zář 2011

Holky, tak myslím, že práve mi prišla ms...neviem teda čo bolo to minulý týždeň....ale uhniezďovanie teda asi nie. Ach jo...
@zana21 Prosím teda zmeniť na 1 DC

zana21
7. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............52..........32.............42...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............33..........33...........19........Clost., Femibion Tyrisa.....................26...........5m.............32...........30........................Alchemilka/kotryhel
Petra273................37...........5m.............28..........28........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Fori.........................28..........13m.............27..........28..............13.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............24..........34.............6........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............23..........32.............6.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................10..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............8..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............8..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............8..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Mijadave................35..........20m..............5..........28.......................Sojové izoflavonoidy, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Lorreine................28..........1.5r.............1......................................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................9+4......................8+5..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........6+1............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka

@lorreine Tak to je mi moc líto ☹ Ale ber to z té lepšé stránky, hlavně, že to není cysta a jsi zdravá 🙂