Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
18. říj 2011

@lienkalienocka jeeeej, to je pristup 😀 super, tak Ti to prajem z celeho srdca a drzim pasticky 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

@lorreine dakujem. som kludnejsia. mozno potrebuje tvoje telo len trosku casu. ono to pride 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

@mijadave dakujem 🙂 aj vam vsetkym skore kocikovanie

nativanativa
18. říj 2011

@mijadave 😵 😵 😵 dakujeme

mijadave
18. říj 2011

@nativanativa rado sa stalo 😉

vanilka31
18. říj 2011

@lienkalienocka To by mě taky zajímalo, kolik cyklů se dá užívat. Četla jsem ale, že 3 - 6 maximálně.

lienkalienocka
18. říj 2011

@vanilka31 jedna kocka mi pisala ze 6 mes. ale mozno to zavisi aj od okolnosti a od lekara 🙂 to nebudeme potrebovat tak dlho 😉

mijadave
18. říj 2011

@lienkalienocka
@vanilka31 ja som ho brala 6 cyklov, potom mi dal dr pauzu... na bud. mesiac by som mala ist k nemu, tak uvidime, co bude dalej... ja som si zatial v pauze "naordinovala" fytosoju 😀

vanilka31
18. říj 2011

@tyrisa Myslím, že to je normální, já jsem měla u prvního těhu taky pořád hlad už na začátku.

lienkalienocka
18. říj 2011

@mijadave to som uz citala u viacerych bab ze to uzivaju. to je nejaka nahadu nejakeho lieku? 🙂 fuu, za 6 cyklov nepomohol? asi zacnem stresovat 🙂))

vanilka31
18. říj 2011

@lienkalienocka Já se teď do třetice chystám na IUI.

vanilka31
18. říj 2011

@mijadave Pak napiš, co ti dr. navrhl jako další postup. Jj o tý fytosoje se tu píše dost, možná to taky zkusím 🙂

lienkalienocka
18. říj 2011

@vanilka31 takze kombinacia 🙂 super nech sa zadari. kedy ides?

mijadave
18. říj 2011

@vanilka31 jasne, no este to tak skoro nebude... k dr pojdem az ked dojde ms a tak dufam, ze teraz nedojde... 😉

mijadave
18. říj 2011

@lienkalienocka nestresuj... 😉 je tu vela bab, ktorym to zabralo... 😉 ja som to brala dlho, no vraj u mna to vyzeralo na predcasny prechod, takze to, ze mam ovulky a pravidelny cyklus, to je uspech... 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

@mijadave jaj tak. uz som sa zlakla 🙂 pri mojoj "stasti" to nebude hned 😠 ale som odhodlana 😉

mijadave
18. říj 2011

@lienkalienocka neboj, bude to ok 😉 ja nie som najlepsi priklad tu, no aj tak sem rada chodim, viem, ze je vela bab, ktore maju rovnaky problem ako ja... ja som sa sem bala chodit, lebo vsade na forach su baby, co sa snazia o prve a som si myslela, ze sem nepatrim, lebo uz mam dve deticky, no su tu baby, co uz maju aj dieta... 😉 a teda ma sem pekne prijali 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

@mijadave aj ja som sa sem bala ist. je to tu uz predsa rozbehnute. ale paci sa mi tu. aspon ziskam nove info a netrapim sa sama ako vidim. u mna maju zeny ktore chcu tretie dieta velky obdiv. mozno preto ze nemam svoje a neviem si este uplne predstavit co to obnasa 😉

mijadave
18. říj 2011

@lienkalienocka dakujem 😉 tak ja uz mam relativne velke deti, 9 a 7 rokov a stale sa vypytuju, kedy budu mat este surodenca... 😀 ved oni spolu s mm ma spracovavali cca rok, lebo som mala problem s ramenom, ale po operacii som povedala, ze teda ok, ved sama som velmi tuzila este po jednom, ktore by som si uzila... lebo prve, to si neuzijes, lebo si roztrasena, ucis sa a pri druhom som si robila VS, takze zas som si to nevychutnala... tak som chcela "reparat" 😀 obaja s mm sme z 3 deti, tak nam to tak nejak pride ako akurat 3 deti... len keby sa zadarilo... 😉

vanilka31
18. říj 2011

@lienkalienocka Jdu na to cca 31.10. a jsem ráda, že si všechno pohlídají sami.

mijadave
18. říj 2011

@vanilka31 joj, tak to drzim pasticky 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

@mijadave ja mam brata a tri sestry 🙂 je to super. kazdy ti pomoze v niecom inom. len ta financna situacia je aka je a ci pristupim na druhe si velmi rozmyslim. to ti budu zas pomahat a zas si to neuzijes 😀

lienkalienocka
18. říj 2011

@vanilka31 pripajam sa aj ja 🙂

mijadave
18. říj 2011

@lienkalienocka to je pravda, lenze si myslim, ze kde sa uzivia 2, uzivi sa aj tretie.... 😉 a to, ze mi budu pomahat, to mi vobec nevadi 😉 uzijem si to o to viac 😀

lienkalienocka
18. říj 2011

@mijadave je mozne ze zmenim nazor. no teraz mam takyto. som dost skepticky clovek. ale pracujem na tom 😉
zbalis kocik a sup von. za dve hodiny najskor domov 🙂

vanilka31
18. říj 2011
mijadave
18. říj 2011

@lienkalienocka ja beriem aj Tvoj pohlad, ja som mozno trosku ovplyvnena aj tym, ze mam strasne vela kamosiek s detmi a kazda ma minimalne 3 ak nie viac... 😉
to s tym kocikom - to si vystihla 😀

lienkalienocka
18. říj 2011

@vanilka31 potom daj vediet. urcite to bude dobra sprava 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

@mijadave hej, kolko ludi tolko nazorov. preto sa snazim nikoho neodsudzovat 🙂

mijadave
18. říj 2011

@lienkalienocka ja to beriem podobne 😀