Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

golymetr
19. říj 2011

@mijadave jedině že se vajucho zahnizdovalo dýl a hcg je příliš nízké ale test by ukázal aspon ducha nebo nee?? když jsem 11DPO

mijadave
19. říj 2011

@golymetr mozno by ukazal, mozno nie... vies, tu si vzdy povieme, ze kym nedorazi ms, stale je nadej 😉 a najhorsie je, ze priznaky tehu su skoro identicke ako PMS, cize podla toho sa neda riadit 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave cítim že mrcha přijde porád lítám na záchod učurávat mam nějaký podrážděný močák

mijadave
19. říj 2011

@golymetr ucuravanie nebyva znakom pred ms... alebo u Teba ano? lebo skor u tehu... 😉

golymetr
19. říj 2011

@mijadave právě že neučurávám před ms to mě začalo minulý pátek takhle dráždit asi jsem přistydla,nebo žeby těhu?? nechci mít naději

mijadave
19. říj 2011

@golymetr tak ja neviem, je tu moznost, ze si prechladla? ale ako vravim, kym nedosla ms, stale je nadej 😉

elys
19. říj 2011

@jania023 ahoj.. bola som hned ako som to zistila, nech mi to potvrdi, lebo som chcela mat istotu, ze mozem dat v praci vypoved.. tam mi len povedal, ze je tam evidentny plodovy vak (malo to tak ledva 4mm, taka mala cierna skvrnka).. povedal nech pridem 3.11. a ze to uz by mi mohol dat aj tehotensku knizku

golymetr
19. říj 2011

@mijadave dám určitě vědět jak se to u mě vyvýjí a děkuji za rady zítra písnu zase přeju hezký zbytek večera 😉

mijadave
19. říj 2011

dievcata, na dnes sa lucim, idem ulozit deti a frcim po manzela do prace... zajtra tu budem zas, no len cez den... 😉 pa a drzte sa 😉

terioza1
19. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa....................26...........6m..............35...........39..............14..........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Sambuca.............23..........1,5r..............34...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............31...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............30...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............24...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............23...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............19............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............18............29.............3............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............18............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r..............17............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............16............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............12............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............10.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m..............7.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............5.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6r................3.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m..............2.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+4..................15+2..............10.-12.4............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+1.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................7+0............................................6.6.2012.............3.11.........Listovka

terioza1
19. říj 2011

@elys ahoj, proc v praci vypoved? budes na pracaku a dostanes automaticky 4letou variantu matersky, kde ti budou davat asi 3.600,- :-/ co mas za praci?

elys
20. říj 2011

@terioza1 ahojky. problem je, ze majitel firmy je kamarat mojho priatela. Mala som nastupit na tyzdnove skolenie, kde vsetko hradi firma no a ak som v skusobnej dobe a donesiem matersku knizku (zo zakona musis zamestnavatela informovat) tak ma mozu v podstate hned vyhodit (vychadzalo to presne mesiac od nastupenia do prace). Bolo by to odomna nefer voci ostatnym uchadzacom aj voci majitelovi firmy. A ked sme mu to hned povedali, tak bol rad, pogratuloval nam a povedal, ze je rad, ze sme mu to povedali hned, keby to bolo o mesiac neskor, iba by sme mu tym narobili starosti a problemy. A som na druhej strane aj rada, lebo mi zacina byt zle po jedle, v noci som zasa utekala do nemocnice, lebo mi isla prasknut hlava a ja som mala doma len Ibuprofen. Keby mam ist dnes do prace, tak tam asi zosaliem, lebo ta inekcia z nemocnice moc nezabrala ☹ a ty si ako na tom? Tipujem, ze jedna z tych stastnejsich bez priznakov 🙂

mijadave
20. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa....................26...........6m..............36...........39..............15..........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Sambuca.............23..........1,5r..............35...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............32...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............31...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............25...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............24...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............20............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............19............29.............3............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............19............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r..............18............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............17............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............13............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............11.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m..............8.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............6.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6r................4.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m..............3.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+..................15+3.................10.-12.4............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+2.........................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................7+1............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka

elys
20. říj 2011

ups

elys
20. říj 2011

@mijadave no ci sme tu tabulku nenahodili naraz 🙂 ja reku ti dnes usetrim robotu a ľaľa, bola si o par sekund rychlejsia 😀

mijadave
20. říj 2011

@elys no si predstav 😀 mile od Teba 😉

mijadave
20. říj 2011

haloooo 😕 je tu niekto? 😀

golymetr
20. říj 2011

@mijadave přeji hezký den 😉

mijadave
20. říj 2011

@golymetr ahoj, aj ja Tebe 😉 tak co, testovala si?

mijadave
20. říj 2011

@golymetr prepac, ideme na obed, budem tu okolo 12.00 😉

golymetr
20. říj 2011

@mijadave bohužel bílo ☹ břicho bolí na mrchu tak asi dorazí už v sobotu tak bude další kolo 😉

terioza1
20. říj 2011

@elys Jo aha, tak to jo... starosti by sice mel, ale ted je budes mit ty... no, jen ti rikam, co vim.. musel by si materskou nejak na sebe prespat manzel, kterej musi pracovat, aby jste si mohli urcit, jak dlouho budete s mimcem doma... Ja se mam fajn, praci mam v zš- prakticky na 4hodiny denne. takze vecne malujeme a zpivame a tak... a spatne mi bylo asi 6x za celou dobu, jinak jsem psis unavena.. takze to jde zkloubit. jakmile se ale objevi nejaka nemoc u deti ( a ze se jich tu objevuje dost casto hodne a ruzny nemoci), jdu na nemocenskou...

terioza1
20. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Tyrisa....................26...........6m..............36...........39..............15..........Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Sambuca.............23..........1,5r..............35...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21.................30..........3m...............32...........33............................Listovka
Nativanativa.........29..........7m...............31...........29............................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m...............25...........46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m..............24...........30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov..................23.........12m..............20............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m............19............29.............3............Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Petulak1988..........23..........17m............19............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r..............18............36...........................Clost., Duphaston
Fori..........................28..........13m............17............28...........................Clostik
Lorreine..................28..........1.5r.............13............32...........................Listovka, Forgravid
Petra273.................37..........5m.............11.............29...........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........10m..............8.............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah.....................23..........9m...............6.............40............................Clostil
Aduskatt...................35..........6r................4.............33............................Clost., calibrum
Veji............................25..........7m..............3.............28............................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................15+5..................15+3.................10.-12.4............8.11........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........12+2.........................................3.5.2012............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................7+1............................................6.6.2012..........3.11.........Listovka

mijadave
20. říj 2011

@golymetr to mi je luto... tak je dalsi cyklus pred Tebou 😉 ani nevies ako Ti to prajem 😉

golymetr
20. říj 2011

@mijadave dyť i výroba miminka je jednou z nejkrásnějších činností,takže milování zdar 😉

mijadave
20. říj 2011

@golymetr to je fakt, to si vystihla... 😀 len nesmies dopustit to, aby sa to stalo vyrobou... 😉

golymetr
20. říj 2011

@mijadave to nejni výroba to je následek milování 😉

mijadave
20. říj 2011

@golymetr to ano, ja som tym myslela, aby to nebolo obmedzene len napr. na plodne dni... proste nacasovane... 😉

sambuca
20. říj 2011

ahoj ženy, zase jsem uplně rozhozená!! Mám už 3.den zpoždění, od vynechání mi natekla prsa, bolí mě a mám nechutný křeče v podbřišku, přesně jako 1 den MS, v noci mě to budí! Dělala jsem dnes ráno test a je čistej jak padlej sníh, tak já už fakt nevim co to moje tělo chce! Minulej měsíc jsem začala s utrogestanem a dostala jsem to uplně na den, tenhle měsíc zase všechno špatně, co si o tom myslíte?

mijadave
20. říj 2011

@sambuca to je tazko povedat... netusim... kedy ides k dr? skusila by som sa tam opytat... 😉