Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

safirah
25. říj 2011

@mijadave u nás co se týká snažilkování asi nic. Testujeme i nadále ovulku, pro jistotu. Ale jinak jsme včera sestavovali nábytek do obýváku a dnes jsme byli vybírat tapetu. Ale to spíš patří na sesterský portál m. střecha 😀
@nativanativa no super! Tak gratulace!!!! To o víkendu nevylezejte ani z pelíšku a tulit se! 😉

nellinka30
25. říj 2011

ahojte.mozem sa zapojit do tejto temy?velmi by sme chceli babetko,len akosi sa nam uz tri roky nedari.tento mesiac mi meskal menzes,tak som si urobila test a vysiel pozitivny.a nie jeden.tak som isla k svojmu doktorovi,ten mi povedal ze tam nic nevidi.tak mi dal vyvolavacku a za styri dni som dostala menzes.je to mozne,aby mi ukazovali testy tehotnost a po vyvolavacke som dostala menzes?stalo sa to uz niektorej z vas?

aduskatt
25. říj 2011

@mijadave no, ja teraz zasa clostilujem a uidime, ako bude, cez vik by mala byt ovulka.....a uz aj lekar povedal, ze to je definitivne posledny clostil, co mi dava.........no, nevidno ma tu velmi, ale citam vas stale.-)

nativanativa
25. říj 2011

@aduskatt @mijadave ja som zvedava , dufam ze ta ovu nakoniec pride 😖 😖 , ze to neni len plany poplach

safirah
25. říj 2011

@nellinka30 Ahoj, vítám tě! 😉 Já takovou zkušenost nemám. Teda na vyvolávačky chodím, ale pozitivní test jsem neměla.

mijadave
25. říj 2011

@nativanativa jasne, len som netusila, ze 4cm je vela, no teraz som pozerala na nete, ze vajecnik u zeny, ktora este nerodila ma cca 3cm 😉 ako sa tam mne vosli tie cysty potom netusim 😲

lienkalienocka
25. říj 2011

@nellinka30 ahoj a nemala si nahodou test rapidclear ci ako sa vola? ten ukazuje zle

lienkalienocka
25. říj 2011

@nativanativa ahoj, velmi ti drzim palce a som zvedava ako dopadnes 🙂 urcite ok

nativanativa
25. říj 2011

@lienkalienocka dakujem , som ja zvedava co so starym vycarujeme 😝

nativanativa
25. říj 2011

@mijadave ja som citala ze po clostile moze narast vajecnik od 4- 8 cm .... tak asi preto

aduskatt
25. říj 2011

@mijadave zlatko, lebo cyklus s clostilom ti sposobi narast vajecnika nezriedka az na dvojnasobok.......aspon tak som to pochopila z letaku aj od lekara, preto aj tie bolesti pri clostikovej ovulke

kacnov
25. říj 2011

@mijadave no jo ale já to ted nedostanu jedu rovnou na to IVF snad to výjde podle info bych měla jít v pondělí na punkci a pak už jen aby se embrya vyvýjela pak ET bez prodloužené kultivace-moc peněz ☹

kacnov
25. říj 2011

@nativanativa prostě se spermie pošťouchnou po milování prstem na otvor děložního čípku - nemusí se ani podkládat zadek ani dělat stojky... prostě se to jen šoupne... některé holky psaly, že jim v tom pomáhá manža a samozřejmě když si podložíš zadek, tak by to mělo mít větší účinek...
hodně štěstí !!!!!!!!

nativanativa
25. říj 2011

@kacnov ooooooooooooooooo diooooooooooooooo, to ani nebudem hovorit mojmu staremu, lebo ten sa mi tam asi strati a pozabudne s prstikmi 😀 😀 😀 😀

kacnov
25. říj 2011

@nativanativa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nativanativa
25. říj 2011

@kacnov a nemam pravdu ??? ved to sa ho ani nezbavim potom :DDDDDDDD

kacnov
25. říj 2011

@nativanativa 😀 dobře jsi mě pobavila :D to je asi poprvé co se dnes směju :D

mijadave
25. říj 2011

@nellinka30 vitaj medzi nami 😉 nemam taku skusenost, prepac, neviem Ti v tom poradit 😒
@aduskatt takze posledny clostik? tak nech to vyjde, drzim mocno pasticky 😉
@kacnov aha, to som nevedela 😕
no zas som mudrejsia 😀

nativanativa
25. říj 2011

@kacnov taaaaaaaaaaak som rada , ja rada takto bavim ostatnych a robim si srandu sama zo seba 😉 😉
netreba byt vazny .... 😝

kacnov
25. říj 2011

@nativanativa to určitě ne ale mě je dneska tááák zle že ani smát se mi nechce víš ...

safirah
25. říj 2011

@nativanativa 😀 😀 😀 nemáme stejného manžela? 😀 Toho mého to snažení baví extrémně. Jen co otevře ráno oči, tak prý zlato jdeme pracovat na miminku! Večer před spaním to samé a přes den, když vidí, že zrovna nic nedělám a třeba jen koukám na TV tak je hned u mě a prý nemám strácet čas zbytečnostma. Ovulka neovulka, plodné neplodné dny....... nejraději by 1x denně 24 hodin v kuse. 😀

nativanativa
25. říj 2011

a moj starusik , ze noooo pokusim sa ti cez vikend vyhoviet , ja na to ale moj zlaty kazdy druhy den pekne a on na to ze iba kazdy druhy ??? ja som myslel ze kazde dve hodinyyyyyyyyyyyy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nativanativa
25. říj 2011

@safirah mi hovor , od rana ma masiruje ,ze pod ideme sa milovat a ja mu na to , laska , ved ja som este koma :DDDDDDDDDDDDDD

safirah
25. říj 2011

@nativanativa jj 😀 to znám. Hlavně když už mám volný víkend a chci se v neděli vyspat, tak mě od osmi co 10 minut otravuje..... prý nespi, pojď zlobit! Zlobení tomu říká od doby, kdy jsem mu jedno takové ráni řekla ať mě nezlobí, že chci ještě půl hoďky spát 😀

nativanativa
25. říj 2011

@safirah alebo o niecom sa bavime a on ze myslis na to na co myslim ja ??? ja na to ze maco , uz sa normalne bavime na vaznu temu ..... 😀 😀 😀 😀
ze pojd zlobit , to je mileeeeeeeeeeeee 🙂 🙂

nativanativa
25. říj 2011

no ja som velmi zvedava co ta moja teplota bude robit nasledujuce dni .... hm 😒 😒
ci bude fakt ta ovu alebo nie

mijadave
25. říj 2011

@nativanativa dufam, ze bude, drzim Ti pasticky 😉

nativanativa
25. říj 2011

@mijadave jaba daba duuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

mijadave
25. říj 2011

@nativanativa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super dobra nalada 😉 jaba daba duuuuuuuuuuuuuuuu

safirah
25. říj 2011

@nativanativa taky držím pěsti! 😉