Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nativanativa
6. lis 2011

@janielik87 ja som tiez dnes citovo veeeeelmi rozladena , som si poplakala pekne a snad sa mi ulavilo 😒 😒

antana123
6. lis 2011

@janielik87
@nativanativa
já taky brečela opět sem dělala ovulační test a pořád duch ovulka v nedohlednu a to mám všechny její příznaky se bojím že se jí nedočkám ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 ja neviem , som sa nejak dnes rozcitila a rozplakala z nicoho nic , tak mi prislo nieco luto , tento pms je katastrofalny .... 😖 😖

janielik87
6. lis 2011

@nativanativa mne sa chce neskutocne revat..tak doobeda sa ma na to pytal, ja mu vravim "jasne, chod" a on ze nie, chcem byt s tebou... A teraz sa vyberie na poslednu chvilku, co tu sama budem trcat. :( :( A citim sa uz od takej tretej uplne zle..negativne, smutno mi je, len do revu a do revu...

antana123
6. lis 2011

@nativanativa já sem dost na nervy jestli u mě clostil zabral já ani nevím proč sem si myslela že mi zabere okamžitě a ted sem zklamaná hrabe mi z těch tablet asi 😒 😒 😒

nativanativa
6. lis 2011

@janielik87 ale ved pride dom urcite cim skor , ver mi , niekedy je dobre byt oddelene aspon na chvilu a urcite sa budete v noci mojkat .... , po tom ako ta uvidi taku rozcitenu 😉
@antana123 kolkaty den cyklu si ?

antana123
6. lis 2011

@nativanativa 12DC ale bolesti v podbřišku a prsa a hlen mám už snad od 8DC a pořád nic 😢 😢 😢
@janielik87 ale nebud smutná zkus si zarelaxovat napust si vanu nějakou svíčku nalož se a odpočívej a pak lehni k tv on se určitě brzo vrátí 😉

antana123
6. lis 2011

@nativanativa na ovulačních testech pořád jen duchové

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 mne tiez ukazoval iba duchov , tak som sa na to vybodla po tom ako mi doki povedal ze ovu sa posuva na vikend ... a podla grafu teda bola , takze teda bude aj u teba neboooj 😉

antana123
6. lis 2011

@nativanativa a kolik dc jsi měla ovulku???

antana123
6. lis 2011

@nativanativa měla si clostil od 7DC???já ho měla od 1DC

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 od 5 do 9

janielik87
6. lis 2011

@antana123 a kolky si DC? to este moze prist, nie? no to je rammstein, cize o polnoci najskor to skonci...
@nativanativa

nativanativa
6. lis 2011

@janielik87 noooo tak na rammstein by som isla aj ja 😀 😀 , davno pradavno to bola jedna z mojich oblubenych 😉 , no neboj , urcite bude coro moro v noci

antana123
6. lis 2011

@nativanativa aha no já jí právě čekala že bude dřív když mám clostil od 1DC tak počkám ještě
@janielik87 12DC aha on ti to určitě vynahradí

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 a ides aj na kontrolu ??

antana123
6. lis 2011

@nativanativa no já právě mám dr daleko tak to musím trefit sama a hlavně si mám ještě píchat pregnyl mám dr 200km tak to zkouším ale myslím že tam budu muset jezdit já jí nepoznám asi měla bych v úterý si píchnout pregnyl ale jestli tam jsou folíci těžko říct

janielik87
6. lis 2011

@nativanativa pochybujem, lebo som nasrata...vies ked cez den pocuvas, ze chcem byt s tebou a vecer aj tak ide...no comment. A to som ho este sama posielala predtym, nez mi prislo smutno a vtedy nechcel ist...
@antana123 no vynahradit mi to chcel, ale ja chcem psa alebo macku, ked tu vkuse sama trcim...uz ma to nebavi...ale on ani za svet.

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 tak to je pekne na prd ... no nic ine ti neostava len sexovat , bohuzial , ked mas tak daleko dokinu

antana123
6. lis 2011

@janielik87 jo jak je člověk doma sám je to na prd já teda mám malého ale i tak když jde muž někam na pivo tak mi je smutno a stejně se cítím sama

antana123
6. lis 2011

@nativanativa já si právě naivně myslela že díky ovu testu a BT poznám že jde ovulka a poznám teda prd

antana123
6. lis 2011

@nativanativa já to takhle zkusím ty 3 měsíce a pak si budu muset najít dr. tady

nativanativa
6. lis 2011

@antana123 ja som tiez myslela naivne ze ovu testy to zachrania a nakoniec som obisla s dlhym nosom .....fuck off , ze by nakoniec aj graf klamal ?? 😝 😝 som zmatena

janielik87
6. lis 2011

@antana123 no ja ako nemam robotu, tak je to cele nanic...a to nemame ani zvieratko ani babo...cize som uplne sama...a saliem z toho. :/ Kiez by som si aspon tu pracu nasla, ked sa babo nedari.

antana123
6. lis 2011

@nativanativa no nevím graf asi neklame jen se v něm asi já nevyznám hlavně mi fertinity neoznačil ovulku taky si myslím že nebyla no nevím v tomhle jsem začátečník u máleho jsme měla jen UTZ 15DC pregnyl a proveru a ted s clostilem nemám zkušenosti u malého se takhle podařilo na 2pokus a ted jsem bez HA od ledna a intenzivně se snažíme od června a nic

antana123
6. lis 2011

@janielik87 jak dlouho se snažíte???

antana123
6. lis 2011

@nativanativa jinak sexujem o život tak uvidíme 😀

janielik87
6. lis 2011

teraz je to 8. mesiac a druhy s clostilom, dovtedy som mala zrejme anovulaky...