Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

golymetr
15. lis 2011

@antana123 nejmenší se narodil o 8 týdnů dřív musela jsem na císaře kvuli plodovce neměla jsem najednou žádnou

antana123
15. lis 2011

@golymetr tak hlavní je že to dobře dopadlo a ty si po 4 těhotná???předtím si potratila???jestli o tom nechceš mluvit pochopím to???já poprvé otěhotněla v roce 2005 ale MA 8tt pak jsme nemohla otěhotnět až do roku 2009

golymetr
15. lis 2011

@antana123 já poprvé čekala dvojčátka ale jedno se přestalo vyvýjet a byly tam komplikace nakonec jsem musela porodit v pátým měsíci mrtvé miminko no hrůza ale bylo vše bez komplikací a za rok a pul jsem čekala Mirečka bez problémů

antana123
15. lis 2011

@golymetr aha tak to mi je moc líto ☹

golymetr
15. lis 2011

@antana123 to se stává a nejsem první ani poslední komu se něco podobného stalo ale srovnala jsem se stoho rychle

antana123
15. lis 2011

@golymetr to je dobře 😉 radši nevzpomínej radši se těš na další mimi 😉 😉 😉

mijadave
15. lis 2011

@golymetr to mi je luto, ale super, ze si sa z toho dostala rychlo a @antana123 ma pravdu, tes sa na dalsie mimi... 😉

strawbery
15. lis 2011

dobrý den snažilky 🙂 ....ako sa dnes máte?......ja idem z utz,som 13DC a mám dva foliky 9mm a 11mm,mám prísť aj s pregnylom v nedelu na 18DC, tak som zvedavá.......ja som sa rozhodla neriešiť, proste to nechám tak, vôbec nemeriam BT a ani ovu netestujem, nenám ani potuchy kedy bude ovu a uvidíme aký to bude mať efekt 😀

ebelin
15. lis 2011

@strawbery ja som tiez dnes 13DC a idem dnes poobede na folikumetriu a uvidim.. mne by mali Pregnyl pichnut uz dnes.., ale zrejme bude tiez zavisiet ci bude nejaky folik dost velky...

strawbery
15. lis 2011

@ebelin tak budem držať palčeky, potom sa ozvi 😉

safirah
15. lis 2011

Ahoj ženy! Po dlouhé době se hlásím a bohužel bez dobrých zpráv. ☹ V neděli jsem si dělala testík a zase jen /. 😢 A dnes se mi začíná rozbíhat ms. No, pustila jsem pár slziček a jedeme dál. Ale řeknu vám, už toho mám plné zuby. 😠 A co je tady nového? Neměla jsem teď vůbec čas tady koukat a číst.

mijadave
15. lis 2011

@strawbery, @ebelin ahojte, tak drzim pasticky, nech foliky pekne narastu 😉
@safirah to ma mrzi... verim Ti, ze mas toho plne zuby, to asi obcas kazda z nas, ked sa nedari... tak mam Ti zmenit v tabulke na 1DC? tak sup do dalsieho cyklu, dalsia sanca pred Tebou 😉

manamani1
15. lis 2011

@mijadave juuuj tvoja teplota je fajnovaaaaaaa 😉 ovulka bola na 12DC??? Netestnes? A ja som tiez 12DC nahodou, nie?

manamani1
15. lis 2011

@govinda ahoj, dnes som 12DC teplota klesa, to je dobreeee, nie?

broskvicka21
15. lis 2011

Ahoj holky, nevím jestli jsem tu někdy mezi váma byla, ale chtěla bych vás podpořit. Mám PCO a nyní čekám naše druhé miminko. Vždycky se nám zadařilo v cyklu, kdy to vypadalo, že ovulka nebude nebo bude pozdě a vyšlo to. Jen jsem si uvědomila, že jsem otěhotněla vždy po cyklu kdy mi píchli injekci na vyvolání MS, pak následoval cyklus s clomhexilem. Přeji všem aby se taky dočkali a hlavně pevné nervy!!!!

lorreine
15. lis 2011

@mijadave Janka, prosím, zmeň u mňa na 5 DC...ďakujem 🙂

lorreine
15. lis 2011

Inak ahoj holky! Ako sa máte...v celej ČR smog....vyzerá to divne za oknom...a ja ležím doma s chrípkou....úplne ma to skolilo...ani pohnúť sa poriadne nemožem...

mijadave
15. lis 2011

@manamani1 no nejdem testovat urcite... 😉 este je skoro, tazko povedat, kecy bola ovulka... podla priznakov vo stvrtok, podla ovu testu v piatok a podla BT v nedelu.... tak sa vyznaj... 😖
@lorreine jasne, zmenim, mrzi ma to ☹ ale ide sa dalej, nie? 😉 prajem Ti skore uzdravenie... u nas bola hmla ako mlieko do cca 12.00, teraz svieti slniecko... o mna sa tiez nieco pokusa, kaslem, hrdlo ma boli, ale tak snad to prejde... horsie, ze aj deti to chytlo a horsie, oni uz aj soplia ☹

mijadave
15. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m................58...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............46...........31............................Clost.,
Govinda ..................31.........23m..............35............35.............16..........Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........11m..............34............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............33............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............32............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............30............33............11...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............29............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................26............30............11...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................25.............27...........11............Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............21.............34.............6............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............21.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............20.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............18.............27.............2............Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............15.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............11.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................11............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m................6.............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r.................5.............34............................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................19+3..................19+3................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........15+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............10+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................8+5....................8+2................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............5+1............................................14.7.2012

saskaz
15. lis 2011

ako dlho sa papa ten clostil kolko cyklov a co potom nasleduje?????????????

mijadave
15. lis 2011

@saskaz v tomto sa nazory lekarov roznia, no hovori sa, ze sa berie spolu cca 6 cyklov... ja som brala 3 cykly, potom jeden pauza a znova 3 cykly... potom som mala pauzu a co bude teraz nasledovat, to netusim, dozviem sa asi buduci tyzden..... 😉

saskaz
15. lis 2011

@mijadave a po tych 3cykloch si mala aku pauzu?uz dlho sa snazite?

mijadave
15. lis 2011

@saskaz pauzu som mala jeden cyklus a ten som vyuzila na laparku... snazime sa uz 2 roky 😉

lorreine
15. lis 2011

@mijadave No, to je asi najhoršie s deťmi...navzájom sa nakazia a potom to chytia rodičia a stále dokola...však?
Inak čo sa týka snaženia, tak ako som Ti písala, že som na manžela v piatok v telefóne všetko vyklopila, ako nič pre otehotnenie nerobí atd, tak dnes sme sa po telefóne trochu o tom bavili a hovoril, že sa už bude snažiť a že prístupi k tomu inak, že rozumie, že do seba pchám hormóny a že to nieje sranda...Dnes sa vracia domov, tak sa bude pekne o mňa starať a dúfam, že až vyzdraviem a bude ovulka, tak bude poriadne snaženíčko 🙂

mijadave
15. lis 2011

@lorreine to hej, len mama musi vydrzat najdlhsie ok a potom ked uz ostatni su ok, moze zalahnut ona... 😀 len kto sa o nu postara???
a s tym mm, im proste musis veci povedat priamo... moj mm naznakom nerozumie... a este jedna vec, treba im to sem tam pripomenut, lebo zabudaju 😀 😀 😀 ale som rada, ze ste si to vyjasnili.... tak nech sa o Teba dobre stara...

manamani1
15. lis 2011

@mijadave moja ja som 12DC!!!!

mijadave
15. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Zana21...................30...........4m................58...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............46...........31............................Clost.,
Govinda ..................31.........23m..............35............35.............16..........Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........11m..............34............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............33............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............32............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............30............33............11...........Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............29............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................26............30............11...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................25.............27...........11............Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............21.............34.............6............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............21.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............20.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............18.............27.............2............Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............15.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............12.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................11............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m................6.............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r.................5.............34............................Listovka, Forgravid

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................19+3..................19+3................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........15+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............10+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................8+5....................8+2................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............5+1............................................14.7.2012

mijadave
15. lis 2011

@manamani1 prepac, chybicka se vloudila 😕

kacicqa
15. lis 2011

Ahojte baby. Taq konecne som sa dotrepala od lekara.
Vela som toho neporiesila, ale aspon nieco. Znizil mi davku clostilu na 1/2 tab. denne. Co sa tyka nepraskania folikov-pichnutie pregnylu neodmietol, ale skor ma presvedcil na metformin.
PCO dnes u mna na zaklade kadejakych vysledkov vysetreni vylucil, jediny spolocny znak s PCO co zostal, je inzulinova rezistencia. Gynekolog metformin nemoze predpisovat takze ma poslal za kockou v novej nemocke,ktora vedie vyskumny projekt s Izraelcanmi prave ohladom tejto diagnozy a PCO. Takze 5DC idem na komplet podrobne vysetrenia HP, stitnej a glukozove testy. Ta mlada doktorka tvrdila, ze maju 70% uspesnost otehotnenia po par mesiacoch u zien, ktore nemali ani menzes, ani im nerastli foliky. Tak u mna by to malo byt este jednoduchsie, metformin +vitamin D by to mal v priebehu dvoch cyklov spravit... Dufam;o)

mijadave
15. lis 2011

@kacicqa wow, tak to je super 😉 tak drzim pasticky, aby si im vylepsila statistiky 😀