Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

govinda
17. lis 2011

@manamani1 no tak to pozitívne určite nie je ešte. Ale je super, že máš hlienik 😉 Len to ešte asi chvíľku potrvá. Bez clostilu máš ovu kedy? Na folikkulometriu nejdeš?

manamani1
17. lis 2011

@govinda bez clostilu? Neviem, antikoncepciu neberem os augusta, a odvetdy som mala len 2krat mrchu, takze cykly boli asi anovulacne☹(((((

govinda
17. lis 2011

@manamani1 No tak už len čakať treba 😒 A folikulometria?

manamani1
17. lis 2011

@govinda nie,netreba,az po troch mesiacoch ak by som neotehotnela..... ☹

govinda
17. lis 2011

@manamani1 škoda. Folikulometriou by si si bola istejšia, ako reaguješ na clostil 🙂

zabka1124
17. lis 2011

@manamani1 noo od 2DC, teraz som dobrala druhy cyklus. Pri prvom cykle, som mala 2DC po dalsich 6 dni, 14DC sono, krasny folikul, ale OVU bola az na 19DC a posledna MS 29DC, takze uvidime tento dalsi, ci sa aspon cyklus upravi a kedy bude OVU!!!!

govinda
17. lis 2011

@zabka1124 brala si aj duphik? A bez clostilu mávaš ovu kedy?

veronicka33
17. lis 2011

@mijadave ahojky tak želám skoré uzdravenie 😉

lienkalienocka
17. lis 2011

ahojte baby. dostali ste po clostyle aj pregnyl? mala som 22mm folikul a ked som dostala pregnyl tak do 3 hod take bolesti, potom presli a odvtedy nic. snazit sme sa mali az o 36 hod a neviem ci sme to neprepasli. u mna bolo sucho ako na sahare, co si myslim ze uz bolo po ovu. mate niektora skusenosti? dakujem

ingris
17. lis 2011

@lienkalienocka ahoj ano ja som po clostyl. dostala aj pregnyl mala som na 12 den tiez 22mm ale bolesti som mala na druhy den rano

lienkalienocka
17. lis 2011

@ingris a kedy ti to preslo? vysledok este asi nevies vsak? 🙂 stale mam pocit ze to nevyslo ale musim mysliet pozitivne. sa zblaznim do vysledku 😠

govinda
17. lis 2011

@lienkalienocka no po pregnyle by malo vajíčko prasknúť až za tých 36 hodín, nie? Teraz si koľko po? Teplotu nemeriaš? A to kedi ti pichli Pregnyl?

elys
17. lis 2011

@ingris ahoj. ja som mala tiez po Pregnyle bolesti hned na druhy den a v case, ked akoze mala nastat ovulka po 36-tich hodinach, tak som necitila absolutne nic.

elys
17. lis 2011

@lienkalienocka ahoj. ako som pisala vyssie. skoro presne ako ty. bolesti po inekcii a v case ovulky nic.. ten cyklus to nevyslo.. druhy cyklus som brala clostyl ale k lekarovi som nesla, ani neviem, ci ovulka bola, nic som necitila a vtedy to vyslo. niekedy rozmyslam, ci je tam ten Pregnyl nutny. co ak ho pichnu a vajko este neni pripravene (dozrete), nemalo by sa proste uvolnit samo, ked sa na to citi? neviem teda ako to funguje

govinda
17. lis 2011

@elys ten druhý cyklus si bola bez pregnylu? Ja som teraz mala tiež druhý cyklus clostilom, ale pregnyl mi nepichli ani v prvom a ani v druhom cykle 🙂 A ani teraz v treťom pregnyl nedostanem 😒

elys
17. lis 2011

@govinda povodne som mala ist na meranie folikulov a ten isty scenar ako pri prvom, ale sme sa s drahym tak pochytili, ze mi povedal, ze mu mam dat svaty pokoj, tak som dala a uz som sa tomu nevenovala. bolo to presne po dobrati clostylu... ten vlastne ucinkoval, ale to vie iba pan Boh, kedy bola ovulka. no a co sa sexu tyka, tak ten sme mali asi 4x v ten mesiac (asi tak 9DC a potom az tak na 20DC), skor by som povedala, ze to pocatie prislo skor od ducha svateho ako od mojho priatela 🙂

lienkalienocka
17. lis 2011

@govinda teoreticky by malo ale ked je uz pripravene skor tak praskne skor. to som aj niekde citala. pregnyl som dostala v utorok o 13. hod a sex sme mali naplanovany na 1 hod dnes v noci 🙂 aj sme mali len neviem ci sa mozem spolahnut na hlien. http://www.womenzone.cz/uzivatelka/veja202/graf...
@elys ahoj. ja mam pocit ze som dostala pregnyl neskoro. a tiez si myslim ze nie vzdy je nutny. ked to nevyjde teraz tak si ho na druhy mesiac nedam, lebo ja mam podla mna ovu normalne a on mi tvrdi ze nemam. len ju mam posunutu a clostyl si dam nech je vajko kvalitne

elys
17. lis 2011

@lienkalienocka za vyskusanie nic nedas. u nas to zafungovalo a to mal drahy este aj zly spermiogram.. moj gynekolog krutil hlavou, ked som prisla, ze som tehotna. ale strasne velku ulohu zohralo to, ze to bol prvy mesiac, co som na to nemyslela... mala som pohovory do novej prace, doma to bolo ako u talianov, same hadky, malo sexu.. moznoze maternica citila silne ocakavanie z mojej strany, tak o samej nervozity sa nedokazala poriadne sustredit, alebo ja neviem co 😀

govinda
17. lis 2011

@elys tak to je super, že vám to takto vyšlo 🙂
@lienkalienocka no ja som pregnyl nemala a prvý cyklus s clostilom som mala ovu 20DC a teraz druhý som mala ovu 19DC. Teraz ma čaká 3. cyklus, tak uvidíme. Každopádne ja ovu mávam tiež, a nielenže posunutú, ale mávam ju veľmi neskoro. Posledný cyklus pred clostilom som mala ovu 52 DC 😒 . Takže mne clostil pomáha ku skoršej ovu, folík praskne sám, meriam BT, tak si to viem odkontrolovať. A taktiež pred ovu idem na folikulometriu, tak aspoň viem, či je jeden folík a aký je veľký a aká je výstelka maternice 🙂

elys
17. lis 2011

@govinda
@lienkalienocka
...ozaj, a este neviem ci to malo vplyv, ale na odporucanie Mijadave som na zaciatku toho "uspesneho" cyklu pila prvy krat grepovy dzus (asi 6l od zaciatku mrchy tak pocas 8 dni)... ja som okrem toho, ze som nemala ovulku vobec, nemala nikdy elasticky hlien, vzdy len husty biely. tak som skusila... bohvie, ci to pomohlo...

mijadave
17. lis 2011

ahojte, ja len na chvilku... lenkavis tu diskusiu odstranila na moje zelanie... no predtym sa nam ospravedlnila... 😉 mozno konecne pochopila.... 😉
@veronicka33 dakujem, pracuje sa na tom... 😉

govinda
17. lis 2011

@elys o grepovom džúse som počula. Ja mám tiež málo toho naťahovacieho hlienu, takže som pila grepový džús posledný cyklus a plánujem aj tento ďalší. A na hlien je dobrý aj ACC Long, teda vlastne niečo na odkašliavanie, napríklad aj Robitussin a vraj aj Pupalka pomáha. Tak idem vyskúšať ten acc long, uškodiť to nemôže. Elastického hlienu mám strašne málo, niekedy ho skoro vôbec neregistrujem, tak pre istotu 🙂

lienkalienocka
17. lis 2011

@elys pockam ci pride mrcha a ked nie tak ide muz na spg. nech vieme ci je aj on v poho. nie ze sa budem ja napchavat hormonmy a problem bude u neho. doteraz som mala v praci velky stres, od tohto mesiaca je uplny opak a bude to na dlho tak dufam ze sa konecne aj ja uvolnim a mozno to pride. este musim prestat na to mysliet. ze ha ha 😉 nebude ti vadit ked ta budem nasledovat vsak? 😉
@govinda ja som prvy mesiac s clostylom a ked som bola na 12. den na sone tak boli male. 18. den boli uz velke a mala som hned tri 22mm a 20mm. pregnyl prisiel az o den tak sa im nechcelo asi cakat a praskli 🙂 vcera som nemerala skoda. neboj, do tretice to uz urcite vyjde 🙂 drzim palce

govinda
17. lis 2011

@lienkalienocka ďakujem a aj tebe prajem, nech ti to vyjde 🙂

lienkalienocka
17. lis 2011

@elys ja som vypila asi iba liter 🙂 musim skusit aj ja potom. pila som aj alchemilku ale ta sa mi tak priecila v krku ze az. bleee. ale co je hnusne to je zdrave 😉

safirah
17. lis 2011

@mijadave Janka prosím prosím napiš mi zítra do tabulky 3 DC a ke clostilu mi dopiš grep. džus a kontryhel/alchemilku. Moc děkuji 😉

ingris
17. lis 2011

@lienkalienocka no ja som tie bolesti mala len jeden deň a potom to prešlo no ja sa tiež nemôžem dočkať dnes som si robila aj tehotenský test a nič jedna čiarka ale to je asi skoro tak mám ešte hádam nejakú šancu a čo sa týka toho vajíčka tak to máš pravdu ja som si pregnyl pýtala sama lebo mne sa po clostie vajíčko spraví ale nepraskne a potom sama cysta a to sú super bolesti to ti teda poviem už som si toho čosi zažila 6,5roka už mi s toho riadne šibe.Ale nádej zomiera posledná.

ingris
17. lis 2011

@lienkalienocka ešte ma napadlo že mi povedal že to pichajú hlavne pri naplánovaní IUI alebo IVF 😢

ebelin
17. lis 2011

Ja som mala vcera v noci pozitivny ovu test, hlien uplne ukazkovy... takze asi clostil+pregnyl zabral 😀 Od zajtra mam nasadit Duphaston 2x1tbl, takze tak o 12dni budem vediet ci sa podarilo ci nie... 😉

ebelin
17. lis 2011

@lienkalienocka mne pichli pregnyl po folikumetrii mala som dva 22mm a jeden 24mm folik, po injekcii mi pol dna nic nebolo, ale potom bolesti v podbrusku..celkovo som sa zle citila a urobil sa mi opuch v mieste vpichu.. robila som si 24h po pregnyle prvy ovu test a bol takmer pozitivny a dalsi som si urobila 34hodin po... a bol pozitivny... potom som si urobila dalsi 😀 po cca 40h a uz bol negativny.... a teraz uz ma podbrusko vobec neboli.. , snazit nam odporucili od 10DC do 16DC, pregnyl mi pichli 13DC..