Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
19. lis 2011

Baby ochorela som. Som na antibiotikach. S mojím snažilkovaním tento mesiac sa mozem rozlucit☹((((((((....myslite ze ovplyvni a poprípade poskodi moje oplodnenie a uhniezdenie? Som akurat 16DC- ovulka!!!! A este aj teplota bazalna, moze mi to byt celé na prd, kedze dnes po merani mi ukazalo urcite chorobu a nie "ovulacnu" teplotu!

manamani1
19. lis 2011

@mijadave aka je tvoja bazalka, aj ja si ju mozem krasne pslat do frasa, som taka nastvana, ze akurat teraz ma chytila choroba ☹ ☹ ☹ ☹ 😠

mijadave
19. lis 2011

@jania023 jan, feb by som dala asi 36.65 a ten marec, tazko povedat, 36,6? skus.... 😉

mijadave
19. lis 2011

@manamani1 to ma mrzi, tak sa skoro vyliec 😉 ja som mala dnes 37,4, co je u mna jasne, ze je to z choroby... no na zciatku si nemyslim, ze by Ti to mohlo uskodit alebo branit otehu, aj ked nie som odbornik.... 😒

govinda
19. lis 2011

@manamani1 nemyslím, že by ti to nejako uškodilo alebo bránilo v otehotnení 😉 Urob ovu testík aj dnes podvečer, uvidíš, či čiaročka zosilnela, keďže sa teraz na teplotu nemôžeš veľmji spoliehať 😒
@mijadave no u teba to vyzerá tak, že tá teplota je zrejme z choroby 😒 Hádam sa už dáš cez víkend dokopy 😉
ja som dnes začala brať clostil 🙂 Ale inak kočky, ani ja nie som najzdravšia. Teploty už nemám našťastie, ale dutiny plné a kýcham ako slon 😠

mijadave
19. lis 2011

@govinda moja, to ma mrzi, tak sa skoro vyliec 😉 ja tiez soplim, hrdlo ma neskutocne boli a z neho az usi a zuby a o kaslani ani nehovorim, ako stary tuberak 😒 no ale do pondelka musim byt fit 😉 ja viem, ze dnesna BT je urcite z choroby, len sa bojim, ci aj tie predtym nie su... hoci vtedy som zvysenu teplotu ako taku nemala...no co uz, uvidime, ci dorazi ms o tyzden alebo nie... 😉

jania023
19. lis 2011

@mijadave nejak to nejde ale nevadi hlavne ze tam je espon jedna ciara 😉

govinda
19. lis 2011

@mijadave tak ja sa necítim až tak zle ako ty zrejme 😒 Našťastie mňa nebolí ani hrdlo ani hlava ani nič, len nos z neustáleho kýchania :D

mijadave
19. lis 2011

@jania023 tak potom Ti neviem poradit 😒
@govinda to nic, je podstatne lepsie ako vcera vecer a dnes rano... takze pocitam s tym, ze zajtra bude este lepsie 😉 len ten nos uz mam uplne odrety od toho smrkania 😀

manamani1
19. lis 2011

@mijadave hej, ja dom mala 37,1 a aj ja viem, ze to je z choroby, šľak ma trafiiiiiiiiiiiiiiii 😠

manamani1
19. lis 2011

@govinda to je hrozné ža nám tieto hnusné bacily kazia vsetko, aj ked ty do ovulky sa este urcite preliec!!!

govinda
19. lis 2011

@manamani1 no veru, ja sa do ovulky dám dokopy 🙂 . Ale ak máš ovulku, tak to nevadí, že si chorá, ake teda vládzeš 😀 A pri sexe sa asj vypotíš 😀

manamani1
19. lis 2011

@govinda ale ci antibiotika neposkodia plod

govinda
19. lis 2011

@manamani1 no ak by si aj otehotnela, tak kým sa miminko "pripojilo" na teba, tak už antibiotiká doberieš.
Mám kamošku, ktorá brala 3 antibiotiká na helicobaktera a v čase, keď ich užívala, aj otehotnela, samozrejme o tom nevedela. Lekár jej povedal, že uškodiť by to nemalo, nakoľko plod v čase užívania tých antibiotík nebol ešte napojený.

petra273
19. lis 2011

@terioza1 jj, mám to samý, tak jsem trochu klidnější. Připadám si nemožně, takhle na začátku a pěkně to se mnou mává....

ingris
19. lis 2011

@mijadave prosim mohla by si ma zaradit do tabulky snaziliek berem vitamin C1000 s obsahom sipok a gynex dakujem pekne + clostilbegyt 😀

zabka1124
19. lis 2011

@govinda no dufik mi Dr. nedal, ale aj bez clostilu/clomid mamvam tak 18-21DC ovu.Lenze prisli na to, ze sice mi hormon na ovu stupa, ale prd z toho, bo mavam anovulacne, ale testy na ovu su pozitivne!!Take cele zamotane:(!!!

govinda
19. lis 2011

@zabka1124 a ako prišli na to, že nemávaš ovu?

jeny
19. lis 2011

baby tak je to tu nejake zamorene bacilmi 😀 keby to boli radsej tehu bacili 😀 😀 prajem všetkým skore uzdravenie

mijadave
19. lis 2011

@ingris rada Ta pridam, len mi este napis, kolko mas rokov, ako dlho sa snazis, ktory den cyklu si, kolko trval posledny cyklus a pripadne, ktory den po ovulke si 😉
@jeny dakujem 😉 tiez by som radsej tehu bacily 😀

aduskatt
19. lis 2011

no, tak si prosim do tabulky 1DC, PC 34 😖 😠 ☹

tyrisa
19. lis 2011

@aduskatt ale néééé ☹

aduskatt
19. lis 2011

@tyrisa veru tak☹ asi mi to meskalo zo stresu.....

tyrisa
19. lis 2011

@aduskatt to je mi fakt líto....moc jsem ti to přála ☹

aduskatt
19. lis 2011

@tyrisa dakujem..............nuz, nic sa neda robit, ideme dalej.......

jeny
19. lis 2011

@aduskatt mrzi ma to, taky velky folik si mala tak som cakala ze to tentokrat vyjde ☹

aduskatt
19. lis 2011

@jeny no, ono to od velkosti nezavisi..mne standardne narastaju nad 30mm...........aj ja som zacala pomaly dufat, ked mi meskala...........no, zrejme mi to nie je sudene

remeli
19. lis 2011

Ahojte, chcela by som sa vas nieco opytat, 11.11. som bola na prehliadke u gyn. presne pred mesiacom som mala MS, lekar mi povedal, ze moja sliznica sa tvari ako by bolo po MS, menzes som do dnes nedostala a neviem ci by to nahodou nebolo tehotenstvo ale to by sliznica asi vyzerala ako pred nie ako po. Kedysi som brala clostyl na rast folikulov, teraz sa mi tvoria uz same ale tehotenstvo stale nikde 😖

manamani1
19. lis 2011

@govinda jaj neviem ale momentalne som v takom stave, ze nechcem aby som bola teraz tehotna, je mi tak zle, nevladzem ani na wc. Majte sa tu krasne zajtra napisem. 😒

aduskatt
19. lis 2011

@remeli ved si urob test.........ak si tehu, mal by uz ukazat