Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave tak to je ine..za chrbtom by som to nerobila, ani som to tak nemyslela.skor, ze mu povedat, ze ides do CARu, ale on ist nemusi.........

mijadave
21. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kacnov....................23.........13m..............52............31............................Clost.,
Nativanativa............29...........8m..............39............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Jania023................30............3r.................32............30............17...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Antana123.............28.........10m...............27.............34............12...........Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............27.............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............26.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............24.............27.............8............Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............21.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............18.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............18............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................17............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m...............12............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................11............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m................7.............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m...............6.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m...............6.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m................6.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m.................5.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r..................1.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................20+2..................20+2................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........16+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............11+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................9+4....................9+1................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............6+0....................6+2................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................4+2...........................................28.7.2012..........21.11.

mijadave
21. lis 2011

@aduskatt ja viem, ze si to tak nemyslela... to ja len tak, vies, priznam sa, ze ma to napadlo uz velakrat samu... ale to nemozem... a nejdem to proste silit... ked nechce, tak nechce... co uz s nim, aj tak ho mam rada... som rada, ze sa dal ukecat na spermosa a usg... 😉

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave jasne, chapem, na silu to nejde...........inak, je zaujimave, ze ja som chvilku mala pocit, ze len ja chcem druhe..potom sa to nejak upravilo a teraz, ked sme sa doholi, ze teda koncime a ostaneme pri jednom( s tym, ze sa teda ideme chranit), tak z poloviciaka vyliezlo, ze mozme skusit este za tri roky🙂) ja niekedy tych chlapov nechapem🙂

dyba
21. lis 2011

ahojte dievčatá. vidím, že viaceré pijete grepový džús. ten je na čo dobrý? chcela by som druhé bábo tak sa pomaly začnem pripravovať. dík

mijadave
21. lis 2011

@aduskatt no tak to verim 😀 s nimi je tazko no bez nich tiez 😀 my sme sa dohodli, ze este 3 cykly s dr a potom koniec, ale chranit sa nebudeme... 😉

mijadave
21. lis 2011

@dyba ahoj, podporuje tvorbu plodneho hlienu, ja ho pijem od zaciatku ms do ovulky kazdy den aspon 0,5 l, ale musi to byt z ruzoveho/cerveneho grepu 😉

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave tak u nas to uz bude o stahovani a dalsej hypoteke, takze ak urobime zmeny v zivote, bude to stat nieco, takze to uz by bolo zivorenie s dvoma detmi...o tri roky nam skoncia vsetky uvery, mozno preto mm povedal, ze skusime znova.......aj ked.....neviem, neviem, uz budeme trochu starsi🙂))a IVF by sme si potom museli uz asi platit sami...takze mozno potom, ak sa necham nahovorit, skusit este IUI.ale to je teda hudba buducnosti

dyba
21. lis 2011

@mijadave dík. to som teda nevedela. stačí taký krabicový?aký si kupujete vy?

ingris
21. lis 2011

@mijadave ano čo sa dá robiť za tabuľku ďakujem ale aspoň viem že na mňa kvapky účinkujú

mijadave
21. lis 2011

@aduskatt jasne... to chapem... moj mm ma proste dilemu, ja to na nom vidim, strasne by chcel tretie, no vie, ze ak by sa konalo, tak domcek sa musi presunut... a tiez nam rocky utekaju... proste mi povedal, ze on nechce nic silit, ze mame dve krasne zdrave deti a ze tretie ak, tak len prirodzene, ziane IUI ani IVF.... takze tak... inak som ho skoro uz ukecala na IUI, no nakoniec cuvol... ☹ ale ako som Ti pisala, nejak ma to uz nerozhadzuje, aj ked kym chodi ms, tak ma to vzdy skrie a tak v kutiku duse stale dufam, ze raz mozno.... 😉

mijadave
21. lis 2011

@dyba ano, klasicky v krabici... 😉 ak sa da, tak 100% 😉

mijadave
21. lis 2011

no nic, dievcata, na dnes sa lucim... idem nieco uklohnit na veceru a potom chystat pre mm zajtra veci na cestu... mozno sa mi sem este podari prist, ale asi skor zajtra... vzhladom na to, ze zajtra idem absolvovat 2 lekarov od rana, tabulku spravim asi az okolo obeda... 😉 tak pa a pekny zvysok vecera 😉

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave u nas tiez prevazuje, resp prevazovala moznost IUI a koniec.......

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave pa moja, maj krasny vecer🙂

veronicka33
21. lis 2011

@antana123 ahojky som si všimla že sme ten istý den cyklu tak vela šťastia želám mna už pobolievaju kríže tak uvidíme tiež som testla včera a bielo :(ale asi skoro

antana123
21. lis 2011

@veronicka33 Ahoj no mě jne podbřišek jako na MS a večer mě bolí prsa a pálí bradavky no uvidíme já měla úplně mini ducha v záři jsem to měla taky že dokonce i sílíli a nakonec přišla MS a byl konec takže následující dny rozhodnou myslím že to bylo brzo zkus zítra držím palce 😉

veronicka33
21. lis 2011

@antana123 no aj ja si myslím dakujem aj tebe držím palce moc🙂

antana123
21. lis 2011

@veronicka33 budem zítra testovat spolu???já do toho jdu jak ty???

veronicka33
21. lis 2011

@antana123 hm no ja nemám už test :( takže asi nie lebo najlepší je ranný moč a rano idem o piatej do práce takže asi až v den ms :( ale aj tak s toho nič nebude :(

antana123
21. lis 2011

@veronicka33 třeba jo 🙂 já to zase zkusím ráno snad se to někam pohne a když né tak budu pořád zkoušet až než příjde MS aspon si pořádně zatestuju 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
21. lis 2011

@veronicka33 nevesaj hlavu cicus🙂

manamani1
21. lis 2011

@strawbery ty si zacala mat vytok hned po prasknuti folikulu?

terioza1
21. lis 2011

ahoj holky, jen vam skacu rict, ze cekame holcicku 🙂

mijadave
21. lis 2011

@terioza1 wow, supeeeeer, tak gratulujem 😉 tak nech ste obe zdrave 😉

terioza1
21. lis 2011

@mijadave dekujeme 🙂

mijadave
21. lis 2011

@terioza1 nie je zac, to je konecne zas dobra spravicka 😉

terioza1
21. lis 2011

@mijadave srdicko mame v poradku, zitra jeste velky utz a je to .-)

mijadave
21. lis 2011

@terioza1 a co je ten velky utz? tam co zistuju alebo preco sa to robi? vies, ked som ja cakala moje deti, vtedy bol len ten stary klasicky ciernobiely utz... 😀

govinda
21. lis 2011

@ingris no ja premýšľam, že nechám kvapky Valoviča tak a skúsim gynex 😉 ešte neviem, ale nevzdávam sa ani ja 😉