Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
23. lis 2011

@mijadave ahaaaaa, no, aspon ze sa ti da z postele

mijadave
23. lis 2011

@aduskatt no ved, este ze sa da takto... 😀 aj ked najradsej by som sa zakutrala do perin a pospala si... ☹ a co maly? je mu uz lepsie?

aduskatt
23. lis 2011

@mijadave no, on je uz v poho, tusim sa zacina nudit uz🙂)))

strawbery
23. lis 2011

ahojte kočky 😀
@mijadave to som rada, že sa môžeš doma liečiť teda 🙂......je ti už lepšie?
@manamani1 bolesť, ktorú opisuješ som ja zažila tento cyklus tiež,v dobe brania clostilu, tak som to tomu pripisovala.........babenky,kolko stojí duphaston?dakujem a pekný den prajem

mijadave
23. lis 2011

@aduskatt ja som tiez dnes frcala s malou k dr... vravela, ze ju boli hrdlo... a dr, ze ho ma pekne, v pohode, ale ze ked sopli, moze ho mat z toho podrazdene... ale ze kludne moze do skoly... a ze bude lepsie, ak bude v skole, aby bola so mnou co najmenej... mala sa na mna velmi zlostila... nakoniec som zistila, ze sa boji ist do skoly, lebo jej tam jeden spoluziak robi zle... a nerobi zle len jej, ucitelka mi povedala, ze s nim ma velky problem... 😠 ze to uz riesila aj s rodicmi, nevedia si s nim rady... ☹

aduskatt
23. lis 2011

@mijadave no krasa☹..aj my mame v tride obdobny problem s jednym chlapcom, ale jeho rodicia to nechcu uznat a neda sa s nimi pohnut☹

mijadave
23. lis 2011

@strawbery ahoj 😉 to hej, je to lepsie, aj ked lepsie mi moc nie je 😒 a ktovie, co ma caka po navrate do prace... uz vraj na mna sef hovori zle.... ale do oci mi nic nepovedal... 😠 nepamatam, kolko stoji duphik, ale na predpis to nebolo drahe... tusim do 2€ 😉

mijadave
23. lis 2011

@aduskatt no tu to tiez vyzera, ze je to podobny pripad... 😒 aspon v skolskom klube ho davaju ku starsim detom, tam si tak nedovoluje... 😒 len pocas vyucovania ho nemozu dat inde.... ☹

aduskatt
23. lis 2011

@mijadave no henten bezne kope do deti len tak, z pasie, robi zle.nem sa, ked bol maly sam doma ne drzovku a obuty vtrepal do bytu, rovno do patkovej izby a pobral mu hracky...a to patko len na 1 cm otvoril dvere a povedal mu, ze nesmie ist k nam, ani on von, lebo je sam doma a henten debko ho proste odsotil.....uz som mu zakazala chodit von s nim

mijadave
23. lis 2011

@aduskatt nastastie tento nebyva nablizku 😉 tento zas picha ceruzkami do kazdeho, tiez kope, dokonca si nasiel aj spendlik... na obede zas vidlickou... no veselo... 😒 ale dnes som ucitelke povedala, ze sa nam zacina mala bat chodit do skoly, nech proste dozrie, aby nesedeli spolu alebo blizko seba, lebo sedia spolu v lavici, lebo vraj nasa Nika je zlate dievca, ktore s kazdym dobre vychadza... ano vychadza, lebo je taka, ze radsej ustupi, lebo je drobunka, ved vazi 17 kg aj s oblecenim 😉 tak mi ucitelka slubila, ze na to dozrie, ved ma v triede len 15 deti... je to alternativna skola a snazia sa spolupracovat...

aduskatt
23. lis 2011

@mijadave no, tuto vsetci v triede byvaju na jednom sidlisku🙂

strawbery
23. lis 2011

@mijadave tak najprv ta šef vyženie domou sa liečiť a potom na teba zlé hovorí?nech si trhne podošvou 😝 ...ved videl na tebe, že ti je zle.........zápal priedušiek či plúc si vyžaduje čas.

mijadave
23. lis 2011

@aduskatt u nas je zas zmes deti z celeho mesta a jeho okolia... 😀
@strawbery hej, len jemu sa neda verit ani nos medzi ocami... 😖 kazdy den s o tom presvedcujem a stale sa neviem poucit... 😠 este, ze kolegovci boli pri tom a dosvedcia mi to... no vyzera to tak, ze si hlada zamienku ako ma vyrazit... 😠 mam takeho tusaka uz dlhsie... stale od kolegu na mna taha info, no on mu nic nepovie... teda aspon dufam, lebo nema co... stale nieco hlada, co som spravila zle, kde je chyba, no mne to nepovie, len kolegovi.... uz ma to zacina mierne vytacat... 😠

strawbery
23. lis 2011

@mijadave toto je prístup, to kolko ma rokov...20? 😠 .........neskúsila si sa ho na rovinu opýtať, že čo ma za problém?.....tak dúfam, že sa to vyrieši nejak ...či už tak alebo tak, ale aby sa to vyriešilo a ty si nemala stresy ...no a aspon, že ten kolega je seriozny 🙂

mijadave
23. lis 2011

@strawbery nie, ma tolko co ja... 😒 nie, nepytala, lebo som si povedala, ze ho budem ignorovat, ak ma problem, tak nech mi to povie.... velakrat mi povedal kolega, ze nech sa pripravim, ze mi sef urcite povie to a to... a nic... vobec nic neriesi so mnou, len s nim... no mame ho este len 2 mesiace, uvidime, co bude dalej... nejdem sa stresovat... ak ma vyrazi, tak jedine s odstupnym... 😉

janielik87
23. lis 2011

@mijadave drzim palce, nech sa to utrasie. Ale zdravie je fakt najdolezitejsie a aj zamestnavatel by mal pochopit, ze s nabehom na zapal pluc tam nemas co robit...a ani z domu pracovat!!!!

mijadave
23. lis 2011

@janielik87 dakujem 😉 ved sedim tu pri tom pc a pracujem a uz ma to fakt nebavi, asi to uz necham tak... 😝 a teraz som si uvedomila, ze som este neobedovala... 😠 a to mi treba zbehnut po deti, lebo mm pride az vecer ☹

janielik87
23. lis 2011

@mijadave no mas to fakt "liecebne podmienky"... :/

mijadave
23. lis 2011

@janielik87 to mi hovor, prave som sa dobre vytocila... volal mi jeden zo sefov, aby som nieco zistila... ja na to, ze to teraz nepojde, lebo som na PN a okrem toho, uz by som mala po pracovnej dobe... a on, ze dobre, ze teda zajtra caka, co som vybavila... a ja ze ved som na PN do konca tyzdna... a on ze dobre, tak mi zajtra dajte vediet, co ste zistili... 😠 😠 😠 😠 co dodat... ☹

janielik87
23. lis 2011

@mijadave chlapi su skveli posluchaci :D pocuju len tolko, co chcu...

janielik87
23. lis 2011

mne ma teraz dojst kamoska na navstevu 🙂 a zacala som dnes aj kusok vymyslat zdobenie na Vianoce. Prve osamote len my dvaja. Aj ked som si zelala, aby sme uz boli traja..ale co, aj tak sme rodina. 🙂

jeny
23. lis 2011

posielam foto mojej zbierky ovu testov

mijadave
23. lis 2011

@janielik87 to si trafila.... 😉 to ma mrzi, ale dufam, ze dalsi rok Vas bude uz o jedneho viac 😉
@jeny teda, ten 19DC je naj 😉

mijadave
23. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kacnov....................23.........13m..............54............31............................Clost.,
Nativanativa............29...........8m..............41............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............29.............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............28.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............26.............27............10...........Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............21.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............20.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............20............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................19............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m...............14............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................13............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m................9.............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m...............8.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m...............8.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m................8.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m.................7.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r..................3.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m.................2.............27...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r..................2.............32...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................20+4..................20+4................10.-12.4...........................
Nathali................23............2,5roka.........17+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............11+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................9+6....................9+3................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............6+2....................6+4................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................4+4...........................................28.7.2012....................

mijadave
23. lis 2011

@golymetr tak ako si dopadla u dr? bola si? 😉

janielik87
23. lis 2011

@mijadave inak a co kacnov a nativanativa? Kde nam zmizli? Nie su tehu? 🙂

mijadave
23. lis 2011

@janielik87 kacnov mala IVF, len nedavno, mava dlhe cykly a nativanativa takisto nic nove, akurat ma ovu hlienik 😉

janielik87
23. lis 2011

@mijadave ja len ze nam tam svietia pekne na vrchu tabulky, ze ci nechcu ist do spodnej...ja by som hned sla :D :D

mijadave
23. lis 2011

@janielik87 hej, ja viem, sak som im to pisala v IP... 😀 tiez by rady sli dole, no nejak to este nejde... jania023 isla zial len na spodok vrchnej tabulecky ☹

janielik87
23. lis 2011

No este stale tam mame veronicka33 a teba 🙂
@mijadave