Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
24. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kacnov....................23.........13m..............55............31............................Clost.,
Nativanativa............29...........8m..............42............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............30.............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m...............29.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............27.............27............11...........Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............22.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............21.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............21............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................20............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m...............15............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................14............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m...............10.............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m...............9.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m...............9.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m................9.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m.................8.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r..................4.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m.................3.............27...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r..................3.............32...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................20+5..................20+5................10.-12.4...........6.12............
Nathali................23............2,5roka.........17+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............12+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............10+0....................9+4................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............6+3......................6+5................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................4+5...........................................28.7.2012............21.12.

mijadave
24. lis 2011

@antana123 dakujem, no co uz, ideme znova na clostik 😉

antana123
24. lis 2011

@mijadave my se s mužem domluvili že doberu clostil mám to na 2 cykly a končím se snažením snažíme se 11 měsíc a nic nemá to cenu zůstaneme u jednoho dítěte 😔 😔 já už jsem vyčerpaná tady tohle snažení mě dostalo tolik jsem věřila že nám to pomůže ale nic

antana123
24. lis 2011

@mijadave držím ti palce

mijadave
24. lis 2011

@antana123 dakujem, aj ja Ti drzim pasticky 😉 ja mam tiez pred sebou uz len 3 cykly s clostilom a potom to nechavame uz tak...ja uz mam toho za tie 2 roky tiez dost... a mozno, ked to vzdame, potom sa nam to podari 😉

manamani1
24. lis 2011

@mijadave ahoj,moja videla som tvoj graf...no...... ☹ ....ja ked mam stale nizku teplotu 36,4-36,5 tak podla teba nebola ovulka?

jeny
24. lis 2011

@mijadave no to je skoda ☹ ale paci sa mi ze ta ten graf vopred na to pripravi aspon vies na com si 🙂 ja mam dnes takyto grafik http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a

jeny
24. lis 2011

@antana123 ty si bola teraz prvy mesiac s clostilom? ak ano tak nezufaj,malokedy to vyjde hned na prvy mesiac mne to pri prvej dcerke vyslo na treti s clostilom 🙂

kacicqa
24. lis 2011

bre rano... taq u mna stal ziadna zmena. Mrcha neprisla ani po horucej vani a 100vke brusakov.. taq ja sa jej uz prosit nebudem...

mijadave
24. lis 2011

dakujem dievcata, to je v pohode, ja som to tusila... aj ked v kutiku duse som dufala... ale uz nerevem, nejak to beriem v pohode... 😉
@manamani1 ak mas stale nizku Bt a nestupa, tak asi ovu nebola ☹
@jeny ano, je to fajn, ze mam take male varovanie... 😀 preto som este nechcela testovat... len jedna vec ma zaraza, nikdy som nemala takuto kratku lutealnu fazu, nemavam ju po 14 dni, takze ovu bola skor, ako mi ju ff vyznacil... presne ako som si ja myslela, ze bola... 😉 ja idem teraz na 7. cyklus s clostilom po 5-mesacnej pauze... 😉
@kacicqa jasne, netreba sa prosit 😀

antana123
24. lis 2011

@jeny ano první cyklus já asi čekala zázrak nebo nevím

mijadave
24. lis 2011

@antana123 nic si z toho nerob, ja som tiez pri prvom cykle cakala zazrak a potom aj pri druhom, aj pri tretom...., ze to proste vyjde, ved som o tej liecbe tolko citala, ako pomaha... 😉 nechcem Ta tu teraz deptat, je velmi vela bab, ktorym clostil pomohol... ja ZATIAL medzi nich nepatrim ☹ dufam, ze to teraz uz vyjde... a ked nie, no co uz... zivot ide dalej... tak sa potom budem venovat trosku viac sama sebe 😉

manamani1
24. lis 2011

@mijadave a je to mozne ze nestupla teplota? co to znamena?

antana123
24. lis 2011

@mijadave díky za podporu jo já už počítám s tím že druhé nebude ted se chci vrátit do školy a dodělat přerušila jsem k vůli malému tak ted to dodělám snad 😀 a chtěla bych shodit pár kil at můžu v létě na dovolenou 😀

janielik87
24. lis 2011

@mijadave hmmm....toto sa mi voobec nepaci. Ratala som s tebou, ze to snad teraz vyslo :/ No tak nic, ked nie, tak buduci cyklus. 🙂 Obe. :D

mijadave
24. lis 2011

@manamani1 ona moze byt aj ovplyvnena liekmi, co beries, tazko povedat... 😒
@antana123 jej, uz tu mame jednu tehulku, co vzdala snazilkovanie a sla do skoly 😀 😀 😀 pridas sa? 😀 o tom chudnuti mi hovor... som sa rozhodla, ze ked sa nezadari, tak po poslednom cykle s clostilom idem so sebou nieco robit... popri clostile to nejdem riesit, z neho priberam, ci drzim dietu alebo nie... 😒

antana123
24. lis 2011

@mijadave no já jí mám rozdělanou a potřebuju jí dokončit mám to na 5 let a skončila jsem v 1 polovině 3 ročníků tak bych to ráda dodělala ty 3 roky vydržím

mijadave
24. lis 2011

@janielik87 dakujem, si zlata 😉 ja sa priznam, ze som to tusila, ze nic... aj ked v kutiku duse.... no co uz, ako hovoris, dalsi cyklus obe 😀 drzim Ti pasticky... inak ja som s dcerou v tomto case otehotnela 😀 5.12.2003 som mala ovulku 😀 viem to, lebo vtedy som bola prvy raz u svojho dr a on mi povedal, ze je ovulka, ze sa mame dat na to 😀 a v januari som mu klopkala na dvere, ze to vyslo... mohla by sa historia zopakovat, no ovulku toho 5.12. uz asi nestiham 😀

antana123
24. lis 2011

@mijadave já po něm teda taky pěkně kynu 😒

janielik87
24. lis 2011

@mijadave 🙂 no to je ake krasne 🙂 No ja uz len cakam, ked sa zacerveniem. Stale nic. Minuly cyklus uz som aspon spinila. No ved ja viem, ze casu este kopa v podstate. Ak maju byt tie cykly rovnake, tak si este pockam.

janielik87
24. lis 2011

@antana123 drzim palceky 🙂 🙂 je super, ze si nasla nieco, co ti teraz zamestna hlavicku 🙂

mijadave
24. lis 2011

@antana123 tak drzim pasticky, nech to zvladnes... inak mas moj obdiv, studovat s dietatom... ja by som sa na to uz nedalal.... ja som sa dala do skoly na 2 roky, urobit si mgr. s 2 detmi, maly mal necele 4 roky a mala mala 1 rok a poviem Ti, ze keby som to mohla vratit, tak do toho nejdem... bolo to strasne tazke, hoci tazke to bolo aj preto, lebo ja truba som sa dala na studium v anglictine a to som s detmi bola sama, mm bol zarabat peniazky vonku, chodil domov 1x za mesiac na 2 dni ☹ bol to des, hlavne, ked ako naschval obe deti ochoreli, do skoly som mala terminy niekolkych zadani a seminarnych prac a ja som za tyzden spala cca 20hodin... bola som vyflusnuta a volala som mm, ze ak nedojde domov, nechavam skolu... prisiela domov, ja som dokoncila trimester v angline a potom som prestupila na studium v slovencine... a dokoncila som to... nastastie ma pred zrutenim zachranil navrat mm a rodicia sa spamatali a pomohli mi s detmi.... 😉

mijadave
24. lis 2011

@antana123 ja tiez 😉 za pol roka 12kg naviac 😠
@janielik87 ja zatial tiez nic, no mne sa to zvykne po poklese BT spustit k veceru alebo v noci bez spinenia, rovno niagary 😠

antana123
24. lis 2011

@mijadave no taky si myslím že to lehký nebude ale stojí to za to 😉

antana123
24. lis 2011

@mijadave no já od svatby mám nahoře 8kg a to jsme se vdávala letos v červnu 😲 😲 😲

mijadave
24. lis 2011

@antana123 my sme s mm po svadbe do pol roka obaja pribrali po 10kg 😀 ale potom som dala dole 7 kg, viac neslo... po porodoch mi sla vaha velmi pomaly dole, no v praci potom padla dole... a clostil mi tu vahu pokaslal ☹ no co uz, povedala som si, ze ak pomoze, tak to stoji za tie kila... zatial mi pomohol len k pravidelnemu cyklu s ovulkou 😉

antana123
24. lis 2011

@mijadave no muž taky přibral co jsme spolu víc jak 4 roky tak přibral 25kg ale není to moc vidět má 2 metry

janielik87
24. lis 2011

@mijadave
@antana123 aj my sme pribrali. Za 5rokov, co sme spolu tiez muz pribral vyse 20kg. Ale ja som rozne nabrala po svadbe a teraz to tiez nie je ruzove s tym clostilom. A hormony so mnou tak hadzu, ze je nemozne zacat dajaku dietu, lebo mam obdobia totalnej zravosti.

antana123
24. lis 2011

@mijadave to mě taky stejně jako tobě
@janielik87 to znám velice dobře

manamani1
24. lis 2011

@mijadave myslela si u mna ako lieky antibiotika, alebo clostil?