Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
15. pro 2011

@elys teda tak to je super moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 to tady u nás není nebo jsme o tom neslyšela teda

mijadave
15. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Nativanativa............29...........9m.............38.............25.........20...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m..............36............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............35............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............31............34..........10...............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............30.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m.............30.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m..............30.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m...............29.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r................25.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m...............24..............27...........8.............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r................24..............32...........8............Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............24..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r..................21..............27...........8.............Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m...............21..............31...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m................19..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............14..............21...........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m................12..............31............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m................12..............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r..................5..............37.............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................23+5..................23+5................10.-12.4............3.1.............
Nathali................23............2,5roka.........20+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............15+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............13+0..................12+4................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............9+2.....................9+5................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................7+5...........................................28.7.2012..........21.12.

mijadave
15. pro 2011

@antana123 dakujem, tak dufam, ze to vyjde tento cyklus, lebo uz som sa definitivne rozhodla, ze koncim s liekmi 😉 a vcera ten vecierok bol fajn aj v tom, ze konecne sme sa s mm udobrili a porozpravali 😉

antana123
15. pro 2011

@mijadave ak to je super a držím palce at to je vítězný graf 😉
já vím že u nás to neklaplo ale jsme v klidu podezřele 😀 😀 😀 😀 taky jsme včera s mužem dost mluvili o tom co bude dál a do centra teda půjfdem ale IVF podstoupit nechcem chtěli bychom IUI a když nic nevýjde si asi zažádáme o adopci ani jednomu by to nevadilo a ty děti mají taky nárok na pěkný život a u nás by se mělo fajn 😉

bobi3
15. pro 2011

@manamani1 vôbec neviem, fakt... ja som bola na sone 11DC, že ako to vyzerá a doki povedal, že z toho tento cyklus nič nebude, lebo sa mu vaječníky zdajú unavené. Že budúci cyklus mi dá antikoncepciu, aby ich nakopol a ten ďalší mesiac mi spraví insemináciu. Tak sme to s drahým vypustili z hlavy a užívali sme si jeden druhého bez vedomia, že ideme plodiť dieťa... a to má niečo do seba 😉 Boli sme spolu 14 a 15DC, podľa mňa som mala ovulku na 17DC, ale to len moje spätné rátania. No mrška nechodila a na 34DC som si ráno odmerala teplotu abola stále 37,2, tak som testla. A vyskočili na mňa také koľajnice že až 😀 Hneď som samozrejme volala dokimu, čo sa stalo, tak bol tiež prekvapený, lebo podľa neho to tento mesiac bolo moc chabé. Hneď som za ním šla, pozrel ma na sone a videl bublinku. Tehotenstvo potvrdil, no ešte sme nevideli drobčeka, snáď zajtra. No zle mi je už riadne 😠

manamani1
15. pro 2011

@bobi3 ježiiiš zimomriavky mi behajú po tele....ja som dnes bola na folikulometrii, a doki mi tiez vravel, ze je to tento mesiac beznadejneeeeeeee...brala si clostilbegyt?ako?

mijadave
15. pro 2011

@antana123 dakujem, si zlata, ja Ti tiez prajem, vravim, nehadz este flintu do zita 😉 ono sa to moze podarit, ked to nebudes cakat 😉 mna ste tu vcera tak navnadili, ze grafik je super, ze poviem Ti, rano som vstavala s tym, ze som tehu... asi sa mi to muselo snivat 😀 my sme sa dohodli, ze nebudem brat ziadnu antikoncepciu, proste to nechame tak, o adopcii sme zatial neuvazovali 😉

mijadave
15. pro 2011

@manamani1 to ma mrzi ☹ a preco Ti to povedal?

manamani1
15. pro 2011

@mijadave ☹ ...predvcerom som mala folikuli 8mm a dnes 9mm, vraj na 12DC su male ☹

antana123
15. pro 2011

@mijadave to je super já si myslím že těhulka určo budeš takový grafy s poklesem jsou vždycky těhotenské 😀
@manamani1 já myslím že ještě dorostou neboj se věř nám s @mijadave taky byli malé a dorostli

manamani1
15. pro 2011

@antana123 no viem moja, pisala si mi to uz. Dakujem za podporu.aj @bobi3 tak isto bola, gynekolog jej povedal ze nic s tohto mesiaca, a prave ten mesiac otehotnela!

mijadave
15. pro 2011

@manamani1 este mozu narast 😉
@antana123 dakujem, si zlata 😉 kiez by to bola pravda 😉
prepacte, dnes mi to nejak "nerozprava" neviem sa zobudit a trosku pobolieva hlava po vcerajsku 😀 😀 😀 a to sedim v praci za pc a mam pracovat 😀

antana123
15. pro 2011

@manamani1 no tak vidíš 😉
@bobi3 Ahoj asi to má něco do sebe na to prostě nemyslet ale ono to jen tak nejde vypustit z hlavy

bobi3
15. pro 2011

@manamani1 áno, brala, od 3 - 7DC 1 tabletku. Podľa mňa vaječníky reagovali trochupomalšie, na 11DC asi fakt boli folíky malé, no ako sa zdá, do 17DC pekne podrástli 😉 A si to má fakt niečo do seba ako píše @antana123, že sme to úplne vypustili z hlavy avraveli si, že veď aj tak to tento mesiac nevyjde. A ono to vyšlo!!! Držím palčeky, možno aj tvoje folíky si to ešte rozmyslia 🙂

mijadave
15. pro 2011

dievcata, ten cas neskutocne leti... presne pred 10 rokmi som lezala na porodnej sale.... 😉 o 14.38 sa moje trapenie skoncilo a nastupila neskutocna radost a zaplavila ma laska 😉

manamani1
15. pro 2011

@bobi3 aha, ja berem clostil na 5-9DC tak ale to nesuvisi podla mna. od kedy ho uz beres, ci prvy mesiac? Nevies na sone, kolko mali mm na 11DC?

lorreine
15. pro 2011

@elys Gratulujem ku chlapcekovi! Uz mate vybrane nejake meno?

lorreine
15. pro 2011

@bobi3 Tak vies, co...je to fakt na palici, ze to naozaj treba uplne vypustit. V 95% pripadoch holky otehotneli prave takto...Je to vobec mozneeeeeee? Ta psychika je taka svinucha....to je strasne...Ja som na to tiez vobec nemyslela. Mame letiet s mm do Kanady vo februari...a tak som si hovorila, ze kaslem na to, aj tak sa to nepodari a uz do seba nechcem nic pchat...este som si hovorila, ze by mi to komplikovalo situaciu. No a uz komplikuje 😀

lorreine
15. pro 2011

@bambula27 Bambulka, aj Ty sa dockas. Mam pocit, ze pred Vianocami je to tym, ze clovek (hlavne teda zena) musi mysliet v suvislosti s Vianocami na tolko veci, ze sa mozno prestane sustredit na to otehotnenie...No a kedze - ako som uz pisala - psychika je svinucha, tak sa to nejak postasti... 🙂

bobi3
15. pro 2011

@manamani1 moja, to vôbec neviem, len si pamätám, že doki bol dosť sklamaný, vravel, že tento mesiac z toho nič. Áno, brala som ho prvý mesiac. Len vám ešte holky musím povedať, že my sme po dvoch neúspešných IVFkach. Všetky vyšetrenia počnúc laparoskopiou, končiac genetikou, hematológiou a imunológiou sme absolvovali s tým, že nám na nič neprišli a stále sa nedarilo. Po prvom neúspešnom IVF som si povedala, že kašlem na to, je to psychikcy veľmi náročné, budem sa radšej venovať iným veciam a možno neksôr to budeme riešiť zas. Prestala som si merať teplotu a sledovať hlien, veď aj tak neotehotniem, keďže IVF nevyšlo. No a vtedy sa nám podarilo otehotnieť tiež prirodzene. Bolo to proste v mojej m´hlave. SKončilo to síce predčasne, drobčekovi prestalo byť v 9tt srdiečko ☹ Po potrate som zas začala rátať plodné a neplodné dni, veď otehotnieť viem, tak sa budeme len snažiť. A prd makový, trápili sme sa takto takmer rok. Tak sme sa rozhodli ísť do druhého pokusu. Samozrejme ani ten nevyšiel. Doki mi potom povedal, že tretí pokus nemá zmysel, keďže my máme všetko v poriadku. A toľko hormónov je pre mňa asi skôr kontraproduktívne ako prospešné. Že nasadíme len clostík a budeme pokúšať osud. No a dopadlo to tak ako to dopadlo 😉 Len dúfam, že teraz o drobčeka neprídeme 😢

bobi3
15. pro 2011

@lorreine aj ty si tehu? ktorý tt?

zabula
15. pro 2011

@manamani1 že by,fakt?to by mi trvalo asi hodně dlouho,než bych tomu uvěřila,uvidíme,pak písnu co a jak
@antana123 děkuju 😉
Děkuji a přeji vám všem příjemné a hlavně uspěšné snažilkování 😉 🙂

bambula27
15. pro 2011

@bobi3 No citam, citam....tak to je uzasneee 🙂 Prekvapenie presne vtedy, ked ho clovek necaka. 😵 😵 😵 Tak ja som taktiez bola na 13 DC na sono, a rovnako mi moja dr. povedala, ze teraz velmi slabucka odozva, ze bez sance, aj napriek tomu mi vsak pichla pregnyl. Manzela mam mimo mesta do piatku, tak som nevedela, ci mam cestovat za nim, alebo nie...no sestricka mu hovori "podla mna pregnyl je tiez super, a skusat treba stale" tak som predsa za nim odcestovala - hoc len na 2 dni. Dnes 16DC mi uz stupla BT o 2-3 stupne. Uvidime co dalsie dni prinesu.

bambula27
15. pro 2011

@lorreine Dakujem, si zlata. Tak ja neprestavam verit 🙂 A ked to nepojde do Vianoc, verim, ze metformin zaberie a aspon dalsi rok to vyjde.

A neviem, ci vobec este patrim medzi vas, ked u mna nastala zmena liecby....

terioza1
15. pro 2011

@mijadave ja to taky nemyslela zle... bylo to napsany s nadsazkou, jako ze jsem dostala vynadano 🙂))))

terioza1
15. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Nativanativa............29...........9m.............38.............25.........20...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m..............36............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............35............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............31............34..........10...............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............30.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m.............30.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m..............30.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m...............29.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r................25.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m...............24..............27...........8.............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r................24..............32...........8............Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............24..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r..................21..............27...........8.............Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m...............21..............31...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m................19..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............14..............21...........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m................12..............31............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m................12..............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r..................5..............37.............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................23+5..................23+5................10.-12.4............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........20+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............15+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............13+0..................12+4................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............9+2.....................9+5................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................7+5...........................................28.7.2012..........21.12.

mijadave
15. pro 2011

@terioza1 ved ja viem 😉 len si mi tu chybala 😉 takze dievcatko 😉 a elys caka chlapceka, pekne, pekne 😉

bobi3
15. pro 2011

@bambula27 ono vždy je šanca, možno aj pri vás teraz šťastíčko stálo a nejaký poriadny folík sa nakoniec z toho vykoumal 🙂 tak držím palčeky, aby si o dva týždne tiež zízala na // ako ja 😉

elys
15. pro 2011

@lorreine dakujem.. asi po tatovi Tomáš. ine ma nenapadlo, ale aj ked to nevyzera, ale dala som si s vyberom dost roboty 🙂
ty uz rozmyslas nad menami?

terioza1
15. pro 2011

@mijadave Elys uz to vi, jo? Ty brdo, nejak brzy, ne?? @elys - gratuluju.. 🙂 Jinak jak jde zivot holky, krom toho, ze se porad snazite?