Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
18. kvě 2009

tobě taky krásnou dobrou noc pááááá 😵

dasa.77
18. kvě 2009

ahoj.....vite nekdo co je zac hemokoagulacni screening?Taky jsem dostala papir na hematologicke vysetreni k vylouceni trombofil.stavu a posledni na genetickou konsultaci.
Pokud jste tim nektera prosla,napiste mi,v cem dane vysetreni spociva,jak probiha.papa

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Dobré ránko 🙂
Teda Dášo, jsi včera nějak ponocovala 😉 Bohužel vůbec netuším, co je to ten hemokoagulační screening, možná to někde najdeš na netu nebo ti holky poradí.

jzizala
19. kvě 2009

dobré ráno 🙂

jzizala
19. kvě 2009

bohužel netuším co je to ten hem. screening ☹

papus
19. kvě 2009

Krásné ráno 🙂 tak dnes zase zatažené a deštivé ☹

ahoj Leni tak co byla romantika????u nás lehce ano 😵

wolfskinka
19. kvě 2009

ahojte

tak ja uz veselo kramujem ako diva ... este tie vysledky a ak bude vsetko ok, tak zacinam zachvilku

prdecek
19. kvě 2009

dobré ráno,
u nás je taky deštivo 😒 a ještě ke všemu jsem celý den doma sama, ten můj jde odpoledne na bowling a přijede až půl sedmou. No aspoň zhlídnu všechny moje oblíbený seriály a pustím si něco na dvd. Asi Harryho Pottera 🙂

papus
19. kvě 2009

Prdečku tak to je to nejlepší co můžeš při tomhle počasí dělat 😉 hned bych to brala 😉

wolfskinka
19. kvě 2009

prdecku ako ti zavidim .. ja cely den na zadku v robote, robit nemam co, vcera sa mi spstili kramy, brucho boli ako fras najlepsie by mi bolo v posteli

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Šárko, u nás byla snaha o romantiku, ale já se nějak nemohla probrat, tak až dneska 😀

U nás je taky deštivo, ale teplo, až skoro dusno, nejradši bych ještě zalezla do pelíšku.

Ahojky Jzizala, co je u tebe nového?

Wolfi, super, že mrcha se rozjela, tak hurá do boje 🙂

Prdečku, tak to budeš mít fajn volný den, počásko akorát na sledování seriálů 😉

prdecek
19. kvě 2009

wolfski není co závidět, já zase nemůžu nikam jít, protože mám vycházky až odpoledne a to už nemá moc cenu někam chodit. Zítra jedeme nakupovat, tak se už těším, že se dostanu mezi lidi 🙂

Jinak Amisa jde dneska k Dr. tak budu držet pěsti!!!! 😵

prdecek
19. kvě 2009

Leni to jo, jen ještě musím uvařit a uklidit kuchyň, koupelnu a wc a pak už mi ve sledování nic nebrání 🙂

Dneska budu píct kuřátko s nádivkou, dostala jsem na něj včera velkou chuť 🙂

wolfskinka
19. kvě 2009

lenka no hej .... hor sa d boja .... no co uz dala som sa na boj tak ideme do toho

prdecek to ti verim

hedvikaa
19. kvě 2009

Ahojda já beru CLOSTILBEGYN a před tím sem brala UTROGESTAN a pořád nic tak jsem se chtela optat jak CLOSTELABAGYN fuguje my se už snažíme tři roky tak my napište už sem stoho zoufalá ☹ ☹ ☹

prdecek
19. kvě 2009

tak sem si dala menší snídaničku (rohlík s nutelou) a můžu jít něco dělat 🙂

wolfskinka
19. kvě 2009

prdecek ani mi nehovor

monara
19. kvě 2009

ahoj holky, chtěla jsem Vám jen napsat,že nám doktor v CARu říkal, že clostilbegyt max. 3 cykly!!! Více ne. Já ho měla 6 😠 !!!

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

No jo, Amisa jde vlastně k dr., tak jí také držím palečky 🙂

Prdečku, s těma vycházkama je to blbý, že můžeš až odpoledne. Ale radši vydržet doma, než aby přišla kontrola.

Ahojky Monaro, no to je teda zajímavé, co doktor, to jiný názor. Já ho měla 2 cykly, pak cyklus přestávka a teď 3 cykly a končím.

Hedvikaa, clostil určitě funguje, máme mezi námi těhulky. Pokud není u vás problém třeba ve spermiogramu, nebo např. v průchodnosti vejcovodů nebo třeba nemáš nějaké protilátky, tak by se mohlo zadařit 😉

amisa
19. kvě 2009

ahoj dievcata.. no napisal mi len papierik na zmenu pracovneho naplne a povedal ze 14 dni je este skoro ale objednal ma a 11.6.( co bude 5 tyzden mrnusa) na prvu poradnu (urobi mi sona a krv) a to ze ma boli podbrusko a ze mi je obcas tak divne je v poriadku amm odpocivat a relaxovat..teda mam len podozrenie na tehotenstvo..
ale rano aj vecer zas pozitivny test.. tak som aj tak rada

wolfskinka
19. kvě 2009

amisa ty to uz mas v suchu to mi ver

papus
19. kvě 2009

Amisa to je usper tak odpočívej 🙂

shaarka
19. kvě 2009

amisa, 😵

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Amisa, no jo jak píše wolfi, už to máš v suchu 😵 Gratuluji, opatruj se, ať mimísek pěkně roste 😉

amisa
19. kvě 2009

(nastavte maternice) prsk prsk prsk... fuuu fuuf fu prsk prsk fuuf uuu.. pchi úpchi pchi.. prsk prsk ...fuuufuufuufufuf.. pchii púchi..prsk prsk

wolfskinka
19. kvě 2009

amisa dakujem .. ale ja budem potrebovat az dalsi mesiac 😀

amisa
19. kvě 2009

wolfskinka nevadi.. nastavsa

wolfskinka
19. kvě 2009

nastavene no sup sem s tym

papus
19. kvě 2009

holky krásný den já jdu do práce papapa 😉

prdecek
19. kvě 2009

amisa, tak to je super!!!! hlavně se šetři a 11.6. je tu co by dup! 🙂