Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ika84
9. led 2012

ahoj, možem sa pridať, resp. opýtať? brala som HAk a po vysadeni som nedostala vobec mnzs. Lekar mi dal clostil a duphaston, otehhotnela som okamzite, ale potratila som. Uz je to 2,5 mesiaca po potrate a stale som nedostala. No to by bol moj priheb a teraz otazka 🙂 nepomohlo by mi to aj teraz? otehotniet aj upravit? a ak ano neviete preco mi ho lekar nechcel predpisat? vravel ze az vo februari. Je tam nejake casove obmedzenie? Ak by som zmenila lekara, myslite ze by mi ho hned napisal? Totiz veeeelmi by som chcela babo najlepsie uz tento mesiac, ale on mi nechce predpisat, tak hladam ze preco. dakujem

manamani1
9. led 2012

@jeny ahhoj,moja este som sa dnes sem nedostala, len teraz som videla upozornenie od teba, mala som tu mame, tak spatne budem citat. Mrcha nikde, graf poslem, momentalne pred par dnami som bola na wc, a na papieri mi ostal taky zlty hlienovyity vytok (nieco ako pri ovulke, len nie je tahavy), zeby pred mrchou?
http://www.fertilityfriend.com/home/38998a

mijadave
9. led 2012

@zabula nie, uz neberiem a uz ani brat nebudem... 😉

jeny
9. led 2012

@manamani1 na mrchu je este skoro ved si len par dni po ovulke 🙂 a tehu testiky uz nerobis?

zabula
9. led 2012

@manamani1 že by konečně těhulka? 🙂 přeju ti to 😉 at se konečně zadaří 🙂

mijadave
9. led 2012

@ika84 kludne sa pridaj 😉 mozno bude problem v tom, ze si potratila a niektori dr sa drzia toho, ze treba dlhsiu pauzu pred dalsim tehu, zvycajne odporucaju 6 mesiacov, no nie kazdy lekar Ti to odporuci, niektori povedia, ze je pohnojene, treba sa dat na to hned, pripadne pockat 3 mesiace... mozno keby si zmenila dr, natrafis na takeho... ale iste to nie je... 😉 a ja si myslim, ze by Ti to zas mohlo pomoct 😉

manamani1
9. led 2012

@jeny som 6DPO nie je skoro este na test?

manamani1
9. led 2012

@zabula dakujem, aj ked neviem, co ten hlien...

manamani1
9. led 2012

@jeny a ty ako????

mijadave
9. led 2012

@manamani1 to je este veeeeelmi skoro na testik 😉

zabula
9. led 2012

@manamani1 každá ho má jinak,já to měla v těhu taky divný 😀 udivíš,na testování je brzy,teda aspon u mě se to brzy nikdy neukázalo.

jeny
9. led 2012

@manamani1 ja som myslela ze ak by to ten 31dc nebola ovulka...ze ci nie si predsa len tehulka uz nejaky ten tyzden 🙂 ja som pisala vyssie ze som dnes nasla ducha na teste tak uvidime ako to bude vyzerat zajtra, zatial si nerobim velke nadeje

manamani1
9. led 2012

@jeny no idem kuk vas precitat, nie robila som si vcera test ten bol negativny, takze vselijako ovulka mohla byt tten31DC

ika84
9. led 2012

@mijadave ved to aj ja si myslim ze mi to pomoze, ked uz nepomohlo nic prirodne...aj ked som mala hroznu plet, velke brucho a bolelo ma brucho....a nevies mi poradit, ze ci ma zmysel vobec sledovat moj cyklus v takomto pripade..vsade citam o merani teploty, ovulacnych testeroch atd..skusila by som to, len ci to ma vyznam...

mijadave
9. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kacnov....................23.........13m..............49.............51..........................Clost.,
Manamani1...........25...........5m...............37..............31.............6.........Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Petulak1988..........23.........18m..............35..............26.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová Strawbery...............27..........2r..................35..............35..........13..........Clostil, pregnyl, duphaston Jeny.........................30.........2,5r...............30...............37........................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............29...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............26...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............25...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............25...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............21................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28..........1r...................20................29..........4...........Clostil, Pregnyl, Utrogestan, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r................20................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m...............19................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Mijadave.................35.........25m...............19................27..........4............Alchemilka, grep. dzus
Jania023................30............3r.................17................32..........3...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........8m................10...............34.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m................9...............30.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Stella881................22..........14m................1...............37........................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................27+2..................27+2..........8.-10.4.2012..........31.1............................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........23+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................18+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............16+4..................15+6................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............12+6...................13+2................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............11+2...........................................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r............... 8+3............................................16.8.2012.............16.1.
Veji......................25................8m.................7+5....................6+6..............22-28.8.2012.........26.1.

jeny
9. led 2012

@manamani1 tak potom hej, stale sa mi nechcelo verit ze ovulku si mala tak neskoro ale bude to veru tak 🙂 takze o par dni ta caka dalsie testovanie 😀

manamani1
9. led 2012

@jeny hej,hej a ty nam fotecku nedas? kedy budes zasa testovat?

mijadave
9. led 2012

@ika84 je to na Tebe, ja meriam BT, znacim si to tu: http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave a aj mi to tu vyhodnocuje ovulku... min. a tento cyklus som pouzila aj ovu testiky, no minule to bolo preto, lebo som si nebola ista, ci je ovu a kedze mi ostali testiky, tak co s nimi, testla som aj tento cyklus, lebo mam ovela nizsie teploty ako zvycajne... 😉

jeny
9. led 2012

@manamani1 fotkz mam v albume, testovat bude zase zajtra rano

majkushka
9. led 2012

@jeny a pocit ? bruško ako boli či nie 🙂

ika84
9. led 2012

@mijadave cela veda a niekomu sa staci okupat po manzelovi 🙂 velmi sa mi do toho nechce, ale skusim. Dakujem

mijadave
9. led 2012

@ika84 moja, ja viem, ja som jedna z tych, co presla potratom 3x, 2x som ako truba cakala rok, len pri malej som cakala len 5 mesiacov... to som zmenila gyndosa, ked som bola 5 mesiacov po potrate a on povedal, ze nie je na co cakat a dat sa na to, ze mam dokonca ovulku... to bolo 4.12.2003 a 7.1.2004 som stala pred ordinaciou s tym, ze som tehu... vtedy to slo taaaak lahko, ahjo... no co uz... veci sa menia... 😉

ika84
9. led 2012

@mijadave hm, mna stve to, ze ani neviem co mi je a na tuto otazku mi lekar neodpovedal...myslela som, ze mam nieco s hormonmi, ale testy dopadli ok. Nemam ani cysty ani nic podobne ved vzdy u neho koncim na ultrazvuku...Nie je sa od coho odpichnut..a on ma hnusak len natahuje, pridte o dva mesiace, pridte o pol roka..porazi ma

mijadave
9. led 2012

@ika84 ani u mna nic nezistili, ani na laparke, proste nic a aj mm je ok, proste ani dr nechape, preco mi 5x slo hned otehu a teraz vyse 2 rokov nic... ☹ vraj sekundarna sterilita neznameho povodu s podozrenim na predcasny prechod... 😠

ika84
9. led 2012

@mijadave no fasa, to potesi, ja mam 27, tak sa snad baba dozijem..a tak by soa mi to hodilo, kvoli DNP...takze skusate este ci?

zabula
9. led 2012

@mijadave to snad ne,a bude to ještě dobrý,koukám tobě je 35? to snad v tom věku není,ne? 😕

antana123
9. led 2012

@jeny to je možný ale ono to zase odejde u mě to nemá smysl jen můžu čekat až to zase odejde ☹ ☹ ☹mrknu na testíky 🙂
@zabula já jsem sice zdravotník ale sama sobě to nedávám no ale hold budu muset 😉

mijadave
9. led 2012

@ika84 aj mne by sa to hodilo kvoli DNP, lebo si to platim uz od 10/2009 ☹ uz si len nedavame pozor... 😉
@zabula no snad bude, zatial je prechod zazehnany, clostil to startol, uvidime na ako dlho... v mojom veku moze byt kludne predcasny prechod... moze byt uz aj v tridsiatke... ☹

antana123
9. led 2012

@ika84 vítej mezi náma 😉

zabula
9. led 2012

@antana123 budem aspon bojovat všichni 🙂
@mijadave koukám,že máš krásné děti,tak nevěš hlavu 😉 ono to nějak dopadne a stresem nic nezmůžem 😉