Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

fifitko25
12. led 2012

@antana123 tak dobre, zajtra skúsim testovať 😉

antana123
12. led 2012

@manamani1 9DPO je ještě brzo pořád je šance 😉

antana123
12. led 2012

@fifitko25 tak to moc držím palce 😉

manamani1
12. led 2012

@antana123 je, áno, vcera vecer som mala brutálne bolesti vajecnikov!

mijadave
12. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Manamani1...........25...........5m...............40..............31.............9.........Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Petulak1988..........23.........18m..............38..............26.........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová Strawbery...............27..........2r..................38..............35..........16..........Clostil, pregnyl, duphaston Jeny.........................30.........2,5r...............33...............37........................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............32...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............29...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............28...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............28...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............24................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28..........1r...................23................29..........7...........Clostil, Pregnyl, Utrogestan, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r................23................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m...............22................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Mijadave.................35.........25m...............22................27..........7............Alchemilka, grep. dzus
Jania023................30............3r.................20................32..........6...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........8m................13...............34.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............12...............30.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Stella881................22..........14m................4...............37........................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m................3...............50........................Clost.,

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................27+5..................27+5............8.-10.4.2012...........31.1............................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........24+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................19+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............17+0..................16+2................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............13+2...................13+5................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............11+5...........................................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r............... 8+6............................................16.8.2012............16.1.
Veji......................25................8m.................8+1....................7+2..............22-28.8.2012.........26.1.

mijadave
12. led 2012

dobre ranko dievcata 😉
@manamani1 ale teplotka sa Ti pekne drzi 😉

mijadave
12. led 2012
jeny
12. led 2012

@antana123 ja mam test taky isty ako vcera ani o trosku silnejsi tentokrat ☹

mijadave
12. led 2012

@jeny to ma mrzi, ale hod foto, ze porovname... 😉

jeny
12. led 2012

@mijadave este skusim testnut okolo 11tej kazdy den mam vtedy silnejsi test ako ranny tak potom odfotim 😉

markyzza
12. led 2012

Ahoj holky. 😉
Dlouho jsem tu nepřispívala, protože jsem už tedy podruhé snad zázrakem a taky díky Clostilu těhotná 😵 😉 Někdo mě tu trošičku zná. Jen tady vždycky na vás občas kouku, jak se vám daří s Clostilem otěhotnět. A mám vždycky děsnou radost, když tu vidím, že některé se to zase povedlo a ukazuje těhu testík pozitivní. Jen vám chci říct, že opravdu neplašte moc brzy s testem. Já si dělala i ovutesty, tak ten poslední měsíc, co jsem i otěhotněla jsem fakt díky nim věděla, kdy byla ovulace. no vydržela jsem tedy netestovat, až když mě něco napovědělo a já si test zkusila 12DPO. A ten byl slabě pozitivní a byla to 10tka Mamatest . Schválně pro znázornění ho sem hodím. . Takže bych fakt dřív než ten 12.DPO netestovala, můžete být falešně zklamané, i když nakonec těhotné budete. Ušetříte zklamání. 😉 Myslím, že tento den už se to většinou náznakem objeví skoro u každé, ale samozřejmě každá jsme jiná. Takže někdo ho může mít pozitivní opravdu až někdy týden po vynechání. 😅 Příroda už je taková a ráda si s námi hraje. Takže vám mooooc všem držím pěsti, at brzy najdete vaše vytoužené // na testíku a pak vše pokračuje jak má tj. příchodem krásného a zdravého miminka na svět. 😵 😵 Já už jsem na konci 22.tt a děsně to utíká. 😉 Papa a držím pěsti i s prckem v bříšku

markyzza
12. led 2012

Jo a ještě něco. Když to je z ranní moči, ale v noci jste čůrali, tak to taky může hodně zkreslit vysledek. Může být i negativní a přitom jste. Takže podle jedné mé známé, co už toho fakt hodně vyzkoušela. Večer před spaním už moc nepít, abyste v noci nemuseli na záchod a pak ráno byla ta koncentrace v moči co největší. 😉

mijadave
12. led 2012

@jeny ok, budem cakat 😉
@markyzza jeeeej, to je pekne, ze si sa ukazala 😉 ako sa Ti dari? 😉

markyzza
12. led 2012

@mijadave : díky. Daří se mi dobře. Tedy nám . 😀 😀 Zrovna minulý pátek jsem byla na kontrole, tak jsem ráda, že má prcek vše, jak má mít a vše funguje, jak má. A prý váží asi 440g. 😉 i jsme si nechali UTZ nahrát, tak se kocháme 😀 necháme si překvápko, tak se tak dohadujeme, co to asi bude. 😵 Já mám pořád už od začátku pocit na holčičku, ale to ukáže až porodní sál, co se mi skrývá v bříšku. 😀 😀 A neboj. Možná se vám to ještě podaří. Pokud jsi měla prokazatelně ovulaci, tak je šance vždycky. Přechod snad myslím u tebe snad nehrozí. Nebo máte něco v rodině? Takhle brzy by to fakt bylo zvláštní. 😕 Držím pěsti. A určitě budu nakukovat. 😉

kacnov
12. led 2012

@kacicqa ahojky ty máš metformin teva? to máš na otěhu? já jsem ho brala taky a uplně na prd nic se nedělo

mijadave
12. led 2012

@markyzza som rada, ze ste ok a mate sa fajn, to je dolezite 😉 aj ja by som chcela tak UTZ, ked som bola tehu ja, tak take este neboli... takze prekvapko, super 😉 ano, je to skoro na prechod, nemame take v rodine, no dr mi povedal, ze mi to mohli posahat tie hormonalne lieky, co som brala spolu s HAK, boli to dost silne lieky... ☹ ja viem, ze nadej je vzdy a ovu urco bola, takze uz len cakat.. tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave 😉

jania023
12. led 2012

@manamani1 myslim ze zacnem od nedele to bude 9dpo

manamani1
12. led 2012

@jania023 ja som dnes 9DPO a test negativny!

jania023
12. led 2012

@manamani1 no ale malokomu ukaze na 9dpo..takze preto hovorim ze zacnem od 9dpo a mozno mi ukaze niekedy az 12dpo ako komu..
zatial moj grafik takto.
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf

manamani1
12. led 2012

@jania023 graf krásny, mne dost kolise, ale sa drží!
http://www.fertilityfriend.com/home/38998a

mijadave
12. led 2012

@jania023
@manamani1 obe mate pekny grafik, nech taky aj ostane 😉

manamani1
12. led 2012

@mijadave Ďakujem, čím viac DC tým vidím vacsiu nadej u seba, dufam ze aj u teba to tak je, len 2 dni rozdiel je medzi nami....

mijadave
12. led 2012

@manamani1 ja sa bojim nadejat, radsej chcem byt prekvapena... 😉

manamani1
12. led 2012

@mijadave tak jasne, radsej prekvapenie ako sklamanie, tak ale mna sklamanie posuva vzdy o krok spat, aj ked som si povedala, ze mozno clostilom koncim, pribrala som 7kg!

mijadave
12. led 2012

@manamani1 ja 12kg 😠 ale uz idu dole 😉

jeny
12. led 2012

baby tak test je v albume, no som z neho nestastna zajtra mam ist na krv tak sa uvidi

manamani1
12. led 2012

@mijadave no tak ja na diety nie som ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

strawbery
12. led 2012

ahojte babenky 😉
@jeny neboj určite to bude v poriadku, aj ked test ta hnevá............mne to špinenie ustálo, je stále také slabé úplne,no uvidíme do večera,kedže dnes je den D
@lorreine bože, tak to budem tuho na teba myslieť,aby bolo všetko v poriadku......nestresuj sa moja, bude to ok, uvidíš 😉
@antana123 test až zajtra, ešte chvíle napätia 😀
@manamani1 tak nech sa už ani neopováži ta mrcha prísť,držím palce

mijadave
12. led 2012

@jeny mne sa zda, ze je rovnaky, ako vcera 😉 takze zajtra na krv? bude zajtra aj vysledok? tak potom daj vediet 😉
@manamani1 ved ani ja... 😉 ale som sa rozhodla, lebo sa neda takto... sak sa budem o chvilu gulat... vazila som viac ako ked som sla rodit... 😠

mijadave
12. led 2012

@strawbery aj ja som za rozhodla vydrzat netestovat kym nebude meskat... len ci to vydrzim 😀 este 9 dni