Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jania023
17. led 2012

@manamani1 neboj ved ona pride 😀 ja som raz ako mlada mala opacny problem ze som stale krvacala a nebola som na ziadnych liekoch tak asi po 2 mesaconom ms som sla ku dokimu ze co s tym a dala mi injekciu na zastavenie ms a vraj do tyzdna sa rozbehne znova ale uz ta normalna..ja cakam a cakam tyzden,dva,mesiac,dva no az som ju dostala o rok 😀 ale tehu som nebola 😉 a po porode to iste ze varj 6-nedelie ja som mala 4mesiace 😀 tak sup ku dokimu a zase to iste injekcia a lieky na zastavenie ale tam nie a nie zastavit az nakoniecasi po 2 tyzdnoch sa zastavila no a prisla asi tak za mesiac kedze som brala antikoncepciu tak prisla ako hodinky 😉

jania023
17. led 2012

@mijadave ja neviem preco som pribrala ved ked mala mala mesiac som sla do prace a tam som mala tazku fyzicku pracu tak nechapen ani ja ale teraz to moze byt od clostilu alebo dufiku

manamani1
17. led 2012

@jania023 no tak ale ani to nie je riesenie ze s antikoncepciou pridu kramy, ja som si povedala ze uz nikdy viac ten humus nedam do úst, tak ale momentalne torobim zasa. vyvolavacka, clostilbegyt,duphaston- tiez hormony..takze moje telo tiez nepracuje s prirodou, ale proti☹

mijadave
17. led 2012

@jania023 tak ja som bola doma po porode, no ked mala mala rok, sla som si urobit este dva roky skoly... takze fofry, kila sli dole ale pomaly... potom v praci som zhodila... no a teraz vravim, hormony urobili svoje... ale nevadi, spravime s tym nieco... 😉

jania023
17. led 2012

@manamani1 ale ja som bola po cisarskom tam nemozes otehu rok tak preto mi ju dali uz v porodnici len trebalo cakat na prvu ms co u mna bolo az za 5mesiacov 😀

jania023
17. led 2012

@mijadave ja teraz tiez sa deriem zo skolou robim si uctovnictvo abs som zarobila viac koruniek atento rok koncim a potom povinna prax 2 roky a potom este jedna skuska a za nu vysolim 10tis eur a ked ju neurobim tak zbohom 😀 ale ked ano tak ma zoberu hocikde ako direktorku banky alebo si mozem otvorit vlastnu kancelariu a to uz budem pani uctovnicka 😀

mijadave
17. led 2012

@jania023 fiha, tak to mas moj obdiv 😉 to je aka skola?

jania023
17. led 2012

@mijadave je to ako vyska ale ja studujem externe a na konci mam skusku a bud ju urobim alebo nic ☹ ale ja som sikulka,skola sa robi 3 roky a ja som ju zmakla za rok aj nieco,no niesom sikulka? 😉 akonahle som presla vsetkymi testami mozem ist na skusku zaverecnu myslim ze ju urobim asi v auguste abudem mat pokoj

kessica
17. led 2012

@lorreine no skusim,ale posledne 4 dni ma pobolieva v podbrusku ako keby som mala dostat,ale neni to take intenzivne ako pri menzese iba tak sme tam 🙂 tak sa bojim aby som sa netestovala rano a na obed pride :(

veronicka33
17. led 2012

@mijadave Ahojky tak ked budeš písat zajtra tabulku napíš mi prosím 2DC ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😒 😒 😖 😖 😖 😖 a ked ešte dnes tak 1 DC ☹ Dakujem moc a vám holky držím palce moc ked to už mne nevyšlo 😖

kytula
17. led 2012

@veronicka33 ahojte dievčatá, neviete mi povedal, ako dlho sa moze užívať clostibelgyt? kolko balení ste brali vy?

veronicka33
17. led 2012

@kytula Ahojky ja som mala na 3 mesiace ale davaju dr aj na pol roka myslím 😒

kytula
17. led 2012

@veronicka33 a myslíš, že to pomohlo? teraz sa este nejako liecis? ja uz zvazujem nad Blavou, chodim do TT, ale nie som velmi spokojna.

zuzi_k
17. led 2012

ahojte..
mali ste po duphastone upraveny cyklus? resp.po duphaston-clostilbegyt? dakujeeeem

veronicka33
17. led 2012

@kytula No a aký máš problém?z ovuláciou?ja som mala ale upravilo sa to tak som to prestala užívat lebo som strašne pribrala s tých liekov ale tým ta nechcem odrádzat teraz.Inak dievčatá si to chvália že brali dva mesiace niektoré a ostali tehu 🙂 no v mojom prípade to tak nebolo na mna to asi neplatilo ☹

kytula
17. led 2012

@zuzi_k ja som brala iba raz clostik, po skončení menzesu som mala strasný výtok, s prepáčenim jak keby som sa počúrala. ale cyklus mi to neupravilo.

zuzi_k
17. led 2012

@kytula dakujem...ja so teraz mala 2 mesiace duphaston a pekne mi upravilo, no treti mesiac mi bol pridany clostil...a ms nic. test negat. tak neviem, ci je to v poriadku...

kytula
17. led 2012

@zuzi_k mne teraz meska menzes uz nejakých 10 dní, včera som robila teho. test s nádejou, ze snád už by sa po tolkkom snazení mohlo podariť a nič. dostala som včera riadnu depku, ale dnes je uz lepšie.

kytula
17. led 2012

@veronicka33 mám nepravidelný menzes a obcas aj problemy s ovulaciou a popritom endometriozu.

zuzi_k
17. led 2012

@kytula takze podobna situacia... a mala si clostil prvy mesiac?

veronicka33
17. led 2012

@kytula ahá no tak na toto su aj iné odborníčky tu čo užívali clostyl dlhšie ako ja a tiež aj nepravidelný cyklus,ved sa pridaj ku nám do tabulky ked chceš 🙂

veronicka33
17. led 2012

@kytula mne tiež meškalo iba 3 dni ale zbytočne som sa tešila :(

kytula
17. led 2012

@zuzi_k áno, clostil som užila iba jeden cyklus.

kytula
17. led 2012

@veronicka33 a kde je ta tabuľka? ja som tento modrý koník len nedávno objavila, nie som este tu tak celkom zbehla.

zuzi_k
17. led 2012

@veronicka33 ...ja tu patrim tiez k novym...ak poradis ako, tiez sa rada pridam

zuzi_k
17. led 2012

@kytula ...a pokracujes s nim aj dalsie mesiace? ides na vyvolavacku ci pockas, kym to same pride?

veronicka33
17. led 2012

@kytula Tu tabulku nám každý den píše nasa dobrá dušička,bez nej by sme ani nevedeli kedy máme zase mrchu atd,takže stačí ak jej napíšete tu na stránku a ona vás pridá,mijadave a dáte tam že kolko dní mávate ms atd a či beriete nejaké vytamínky inak ked klikneš pár stránok tak 2-3 do zadu tak tam je vypísaná celá tabulka
@zuzi_k tak dievčatá vitajte medzi nami 🙂

veronicka33
17. led 2012

Tam máme tabulku že Snažilky a Tehulky 🙂

kytula
17. led 2012

@veronicka33 tak ma mozes zapísať do večných snaziliek 🙂

veronicka33
17. led 2012

@kytula Napíš kolko máš rokov,ktorý den cyklu si a posledný cyklus kolko trval a aké berieš lieky alebo vytamínky 🙂 a mijadave ked sa prihlási tak ta tam dopíše z radostou a zajtra už budeš v tabulke 🙂