Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
28. kvě 2009

jsem 22DC

dasa.77
28. kvě 2009

TED SE TADY SPUSTIL DESNEJ SLEJVAK.

ma.ja
28. kvě 2009

myslím ty a mimi 🙂
tady u nás je po dešti, teda po slejváku a to je ještě slabý slovo, asi před hodinou to vypadalo na konec světa 😝

dasa.77
28. kvě 2009

ty jsi ktery DC?

dasa.77
28. kvě 2009

clostik beres 5-9DC,cykly mas jak dlouhe?

dasa.77
28. kvě 2009

divim se,ze tady dnes neni nase zakladatelka

dasa.77
28. kvě 2009

hele prtka,kde to vazne?

dasa.77
28. kvě 2009

Mnam,to je ale dobrota.Prave jsem dostala domaci tvarohove kolacky.Uplna delikatesa,muj milacek by si mel pospisit,jinak na nej skoro nic nezbude.

dasa.77
28. kvě 2009

Ja jsem ted od nedele kazdy vecer nejak brzo unavena.V noci se stale budim,vajecniky me zlobi,stale pobolivaji.A i v noci chodim casto na wc.Predevcirem od 11 do 7 rana asi 6x,vcera jsen 3x.Jsem jako prutokac.Kez by to melo ten spravny duvod.MS necekam 3-4.6.

dasa.77
28. kvě 2009

ja se tady sama bojim!

ma.ja
28. kvě 2009

uz jsem tadýýýýýýýýýý
musela jsem domýt nádobí a trochu zlikvidovat spouť v kuchyni, navíc moje zlato okupuje PC, takže sem kouknu, když jde kouřit 😉
já jsem 6DC, teď bez Clostíku, 21.5 mne čeká laparka+hytstero...něco a pak asi clostík+IUI

dasa.77
28. kvě 2009

IUI ti doporucili?

dasa.77
28. kvě 2009

21.5. uz bylo 😀 😀 😀

dasa.77
28. kvě 2009

tak at tvoje zlato prestane okupovat a jde treba nakupovat.Rekni,ze mame dulezity rozhovor

dasa.77
28. kvě 2009

Kam chodi kourit,ven? Tak ho tam zamkni,at poradne vyvetra 😀

ma.ja
28. kvě 2009

já jsem trubka 😀 21.6mne to čeká, teda nečeká, protože to nebude potřeba 🙂 a teď mám ke všemu ještě dilema, tenhle měsíc přijela mrcha o 3 dny dýl, takže to bude fousovka...

ma.ja
28. kvě 2009

kouřit chodí na balkon, kouřit a telefonovat. Moc tomu nerozumím, ale .... a teď začíná pěkně lejt...

dasa.77
28. kvě 2009

to teda jo.tak proc ti to tak spatne naplanovali? Ja jsem sla asi 4 dny p konci MS.

ma.ja
28. kvě 2009

🙂 🙂 jdu koukat na VKV a musím jít najít něco do svý mlsný papulky 🙂
zas přijdu 🙂 o reklamě 🙂 🙂

dasa.77
28. kvě 2009

tak sup,zavri ho.u nas taky .uple proudy vody a muj chudacek jel dnes na kole.doma by mel byt asi za 10 minut

ma.ja
28. kvě 2009

no protože jsme to plánovali asi před 14 dny a spočítej si to na dva cykly dopředu, rezervu jsme tam nechali asi 3 nebo 4 dny, tak to snad vyjde

dasa.77
28. kvě 2009

zlato je tady,jako slepicka 😀

dasa.77
28. kvě 2009

ted bude okupovat PC pro zmenu ten muj .Tak ahoj treba zitra

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

Ahoj zlatíčka, krásný večer 😵
Teprve jsem se dohrabala k netu, v práci hrůza, vůbec jsem neměla čas jen zapnout net, pak jsme měli školení a tvrdli tam do večera.
Tak vám jdu jen popřát krásnou dobrou noc, jsem hotovson, jdu do sprchy a chrnět. A zítra už tady s vámi budu, slibuju 😉
Sladké sny kočičky 😵

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

Dášo, tak koukám, že jste postrádaly zakladatelku 😀 To jsi teda hezky napsala 😝
Marcelka nečeká mrchu, já jí taky tak za 2 týdny nečekám, ty jí nečekáš už za chvíli, kruci, tady bude těhulek 😵

moa
28. kvě 2009

ahojte kocky,
tak konecne po dlhom hroznom tyzdni mam cas prist aj sem.
toto je asi najhorsi tyzden aky som kedy mala v praci horor a dokonca aj vysledky zo sparmia zle ☹
tak zo 100/ mame az 6/ok doki nam odporucil IUI ,dostali sme uz aj list a teraz uz len zavolat a vuidi sa na kedy
moze mi nekto povedat nieco blizsie o IUI viem,ze sa do maternice vstrekne sparma ale ako a kedy sa to robi?
ved ako moze doki vediet kedy je ovu?co ak to tam daju zavcasu ?
kocky popiste mi daco ku tomu je nam obom hrozne ☹ toto sme az necakali

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

Ahoj Moa, no teda, to jsou smutné zprávy, moc mě to mrzí ☹
IUI je inseminace, budeš pravděpodobně opět stimulovat clostíkem a chodit na UTZ, doki ti píchne pregnyl kvůli ovulce a řekne ti, kdy máte s partnerem přijít. On dá sperma, doktoři vyberou ty nejlepší spermoníky a pak ti je přes čípek vstříknout do bříška 😉 No a za 2 týdny budeš těhulka 🙂

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

Moa, prosím, nebuď z toho smutná 😉
Vy už chodíte v Irsku do centra nebo ti IUI bude dělat tvůj gynekolog?

dasa.77
28. kvě 2009

leni ahoj

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

čauky dášo, tak už je drahoušek pustil ke compu?