Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bambul7
17. dub 2012

@luckamb urcite sa nepicha vzdy. Ja som sa vcera pytala na to, ci ked mam 1,8 folikul mi nepichne pregnyl, kedze sa mu zdalo, ze rastu pomalsie, ale povedal, ze nie...

milacik3
17. dub 2012

no u mna na porazenie... ☹ uz som 16 DC dnes od rana mam velke bolesti a stale nic...asi mi stale nepraskol folikul ☹ to je strasne...aj teraz ma boli ale uz miernejsie a obcas to zaboli viacej...(ja to asi nespoznam kedy praskne) 😖

kacule1978
17. dub 2012

holky, já jsem zmatená......já měla bazální teplotu nízkou, pak se zvýšila / i podle testu byla ovu / a teď je zase nízká. Přitom všude píšou, že po ovu se teplota drží a klesá až těsně před menzes. Máte některá taky takové zkušenosti? 😒

luckamb
17. dub 2012

Ale já netuším jeslti mi praská nebo ne. No tak já se na to v pondělí zeptám až budu u doktorky.

kacule1978
17. dub 2012

@milacik3 moja, ja teraz mala dle testu ovulku v 18 den. Vydrzaj!

milacik3
17. dub 2012

@kacule1978 hm no ale ja uz mam zajtra dufaston brat...co ked mi to zablokuje ☹
a uz sa od piatku kazdy den snazime a nic...stale len cakam kedy to bude

milacik3
17. dub 2012

@luckamb vsak to dopredu nikto nevie ani doktor ci praskne alebo nie...iba ze by si k nemu isla 2x za mesiac pred a po predpokladanej ovulke...

luckamb
17. dub 2012

@milacik3 No vidíš, tak to jsou mi novinky. Já tam mám jít celkem třikrát 10DC, 12DC a prý pravděpdobně i 14DC

kacule1978
17. dub 2012

@milacik3 hele, to že dufaston či utrogestan blokuje ovulku je blbost. Kamarádka je lékarnice a říkala, že to na to nemá vliv. neboj 😉

milacik3
17. dub 2012

@kacule1978 no nevie ja som to uz aj tu citala a aj doktorka mne to hovorila..ale zase povedala ze si ju aj vo stvrtok mozem dat...tak asi to trocha posuniem o 1 den...

milacik3
17. dub 2012

@luckamb no to ja keby som chodila tak casto dokt.tak ma vyhodia z prace 😀

harley26
17. dub 2012

@kacule1978 no a nechces testovat? samozrejme te nechci navádět 😀 😀

harley26
17. dub 2012

@luckamb máš dusledneho doktora 🙂 to je dobre

kacule1978
17. dub 2012

@harley26 nerozumim......testovat co? podle testu z moči ovulace byla, jen se divím, že BT opět klesla. Prý se do menzes drží nahoře... ☹

bambul7
17. dub 2012

@kacule1978 ide o jednodenny pokles, alebo ju mas nizku dlhsie? Inak... nechcem BT krivdit, ale naozaj, ak si pozries grafy dievcat po clostile, tak aj tie tehotenske boli niektore divotvorne.. ale v principe, mne tak 2 dni pred ms klesla vzdy... mam v albume prvy clostilovy cyklus...

Tak, u mna to vyzera, ze ovulka priiide coskoro 🙂 Testik vcera a dnes (16. a 17.DC)

luckamb
17. dub 2012

@milacik3 já jsem ještě na mateřské, k tomu chodím do práce na půl úvazku a dělám pod svým tátou, takže tohle je bez problémů

@harley26 jj, mám. Je to moje kamarádka a zná mě od mých 16ti měsíců. S prvním dítkem mi nakonec pomohla taky ona a měla jsem jí i u porodu. I když málem nestihla dojet :D

milacik3
17. dub 2012

Baby a pri ovulke vam nie je zle? ja neviem teraz ma bolia vajecniky dost a aj podbruskom uz odkedy som vstala z postele a...a je mi divne tak ako na vracanie..ale troska len.. stava sa to niekomu? mozno ze uz dnes budem mat ovulku 😒 dufam 😅

milacik3
17. dub 2012

@luckamb ano som si vsimla ze mas dcerku malinku takze si na materskej...ja taku vymozenost nemam 😉
snad aj ja budem tento rok na materskej 🙂

harley26
17. dub 2012

@kacule1978 ja myslela testnout tehotenstvi, myslela sem, ze si 11 DPO

luckamb
17. dub 2012

@bambul7 pekný testíky.

harley26
17. dub 2012

@luckamb jestli se muzu zeptat, i prvni miminko mas pomoci clostilu?

milacik3
17. dub 2012

@bambul7 a nemas uz dnes ovulku podla testiku? vyzera dost silna...

luckamb
17. dub 2012

@milacik3 no jenže v srpnu jí budou dva a mě mateřská končí. Naivně jsem si totiž myslela, že druhé dítko budeme mít raz dva a ne že se to zas protáhne. A chtěla jsem plynule přejít z jedné mateřské na druhou :D

milacik3
17. dub 2012

@luckamb hm rozumiem to je najlepsie prejst z 1 do 2 materskej...nie vsetko ide podla nasich predstav 😒
v Cechach mate len 2roky materskej?

kacule1978
17. dub 2012

mně sem ten graf nejde dát ☹ žádné sdílet tam není.
Prostě teploty byly:
36.7
36.7
36.7
36.5
36.5
36.5
36.5
36.5
36.4
36.4
36.4
36.6
36.4
36.7 / dle mikroskopu i testu z moči ovulka/
36.8
36.6
36.4

luckamb
17. dub 2012

@harley26 nn, první miminko jsem měla po laparoskopii, kdy mi odstranili endometriozu (měla jsem jí prorostlou až do břicha) a nejaké cysty. Jak mě vyčistili, tak jsem byla za měsíc těhotná. Byl to hroznej fofr. No ale čekali jsme na to 25měsíců. Takže první testy ted byly, jeslti se nevrátila endometrioza a podle všeho ta se nevrátila. Tak zkoušíme Clostil.

harley26
17. dub 2012

@kacule1978 tak on byva po Ovu pokles, kdyz se uhnizduje vajicko 🙂 tak treba je to ono

kacule1978
17. dub 2012

@harley26 nene, jsem teprve dva, tři dy po OVU / ale ted me jedna holčina vyděsila, že i testy ovu nemusí značit opravdu ovu 😲 /

harley26
17. dub 2012

@luckamb tak snad sis uz vsechny problemy vybrala a ted se diky clostilu zadari 🙂 budu drzet palce

bambul7
17. dub 2012

@milacik3 tazko povedat. Uvidim podla teploty a zajtra idem na ultrazvuk na obed. Naposledy som mala den pred ovu takyto a v den ovu este silnejsi, tak som zvedava... inak k tomu zle.. mne vcera bolo dost blbo a aj sa mi vcera podstatne zhorsila ta bolest vajecnika laveho (tam mam ten vacsi folik)

@kacule1978 zlatko, pozri tu , tusim druhy graf od vrchu to je, ked holke tiez klesala teplota a pak to vystupilo : http://www.fertilityfriend.com/cg/index.php?st=... 🙂
co sa tyka ovu testov, tak sa neplas, u teba ovulacia podla mna bola... a moj dr. tvrdil, ze ovu test nema rovnako silnu ciarku alebo tmavsiu ak nie je LH dost vysoke na to, aby sa postaralo aj o prasknutie foliku, takze neviem, skor si myslim, ze vela dievcat povazuje uz "skoro rovnaku ciarku" za pozitivny test.
ten pokles moze byt sposobeny aj menej hodinami spanku, cimkolvek... nebrala by som to do uvahy este... neskusis hodit teploty do grafu na fertility friend?