Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

harley26
20. dub 2012

Holky zdravim!!! Nejake zasadni novinky? Nestihala sem vas cist. Ja to mam o vikendu dostat a vrham se na zvysenou davku clostilu. Snad to konecne vyjde - ikdyz si to moc ruzove nemaluju...

luckamb
20. dub 2012

@harley26 tak držím palce a přeju hezkej víkend :D

luckamb
20. dub 2012

Holky, přeju vám všem krásný slunečný víkend.
Pa baby :D

kacule1978
20. dub 2012

holky vám taky! nějak moc už nepíšete .-)

bambul7
20. dub 2012

ahojte, kocky. Tak aj ked ten folik od pondelka do stredy narastol iba z 1,77 na 1,9 cm, tak dnes uz mal uctyhodnych 2,6cm. doki povedal, ze dnes, zajtra by mala prebehnut ovulka.. tak snaaaaad 🙂

milacik3
20. dub 2012

@bambul7 to je skvela sprava tak drzim place ...treba sa snazit o 100 -sest 😉

bambul7
20. dub 2012

@milacik3 dakujem.. ufff.. ani som tomu neverila velmi 🙂 snazime tak normalne 🙂

mucha11
20. dub 2012

@kacule1978 nemyslela som to ironicky, len sa mi zdá, že je to nejako rýchle. ale to asi tie dni idú jeden za druhým 🙂 držím silno päste, aby to bolo tentokrát ok.

kacule1978
20. dub 2012

@bambul7 držím palce, moja

bambul7
20. dub 2012

@kacule1978 dakujem. A myslim, ze si si dobre vybrala. treba ineho doktora, takeho , co ti bude robit ultrazvuky 🙂 Napriklad ja tam chodim ako na klavir uz druhy mesiac 😀 , ale je fakt, ze podla testov by som ovulku najneskor na vcera tipovala a vidis, nakoniec dnes mam negativny ovu test a podla doktora i tak ovula dnes-najneskor zajtra pride. cize ultrazvuk je ultrazvuk. Inak... nejdem odradzat od ovu testov, ale doki skonstatoval, ze pregnyl aj clostil mozu ovplyvnit vysledky testu
Tebe drzim palceky,a by si to tento cyklus tiez dotiahla uspesne do ovulky a aby sa vam miminko podarilo ;)

kacule1978
20. dub 2012

@bambul7 dakujem,mojko. Prejem pekny vikend

bambul7
20. dub 2012

Pekny vikend 🙂

mijadave
21. dub 2012

ahojte kocky, prepacte, ze tak neskoro... doma ticha domacnost 😠 tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

bambul7
21. dub 2012

@mijadave co to.. hlava rodiny neposlucha? ;)

mijadave
21. dub 2012

@bambul7 ja neviem, je hrozny, zazera a nerozprava, len najnutnejsie, na deti je podrazdeny.... mam chut sa zbalit a niekam daleko odist.... ked sa ho opytam, co mu je, tak mlci, partizan je proti nemu nula.... myslela som, ze uz je to ok, no len mu chybal keksik... 😠 uz sa na to nedam ukecat a to mame ist na dve oslavy dnes... pojdem len k nasim a na tu druhu nech si ide sam, nemam chut s nim ist nikam...

bambul7
21. dub 2012

@mijadave asi su nejako blbo hviezdy postavene. Mm tiez nie je zrovna vo svojej kozi dnes, i ked som mu k tomu trosku dopomohla. Vyspi sa z toho, uvidis ;)

mijadave
21. dub 2012

@bambul7 kiez by, ale to asi tazko, uz to trva 3 tyzdne.... to ze je na mna taky, to prezijem, ale deti si to nezasluzia.... no nic, idem dovysavat a frcime k nasim... pa a pekny zvysok soboty 😉

bambul7
21. dub 2012

@mijadave ach.. to poznam, my sme take krizy mali sice len dve a chodil ofucany len tri dni, ale skor ma to kvoli malej stvalo ako kvoli sebe. Prajem pevne nervy a nech sa pan manzel laskavo zobudi alebo mu hod tehlu do hlavy 🙂 Peknu sobotu. Ja to vidim na ucenie trosku.. a vonku to vyzera, ze pride slusna hrmavica

mijadave
21. dub 2012

@bambul7 to mi hovor 😠 prave sme dosli od nasich z oslavy a teraz sa u nas rozbehne dalsia, susedovi sa narodila dcera... sa mi vobec nechce tvarit veselo.... sorry za vylev... uz nevladzem.... a nemam sa komu vyrozpravat.... 😢

bambul7
21. dub 2012

@mijadave neospravedlnuj sa.. cloveku vzdy dobre padne, ked sa ma komu vykecat/vypisat... Hlavu hore. Ziadna kasa sa neje taka horuca, i ked ja z duse nenavidim situacie, ked sa nervozita okolo da krajat a ja nepoznam dovod a neviem to napravit...

mijadave
21. dub 2012

@bambul7 ved to je najhorsie, ze neviem, preco je to dusno doma.... preco je ticha domacnost 😒 nic moja, idem sa venovat hostom, uz dorazili, cize nasadit usmev c. 34 a ide sa... pa a dik za podporu 😉 pekny vecer 😉

bambul7
21. dub 2012

@mijadave Pekny vecer aj tebe.. a rychle osviezenie atmosfery a domacu pohodu 🙂

isabellaa
21. dub 2012

@bambul7
ahojky, to je super s tvojim folikom a nadchadzajucou ovulkou 😉
Mozno blba otazka, ale nato tu je mk, myslis, ze ovu test moze zaznamenat skore tehotenstvo, skor ako teho test?

bambul7
21. dub 2012

@isabellaa vobec to nie je blba otazka. tiez som sa o to istu dobu zaujimala. Ale skor som sa stretla s nazormi, ze ked ti ukaze tehu ovulacny test, tak zvycajne ti ducha zachyti uz aj tehu test 🙂 Ale nemam to odskusane, takze info z prvej ruky neviem dat 🙂 a ja sa velmi na tie ovu testy nespolieham, kedze mne vysiel pozitivny uz v utorok a teda najneskor vo stvrtok som mala mat ovulaciu a pritom v piatok som este stale nebola po ovulke 🙂 Kedze beries clostil, tak aj tebe sa moze stat, ze ti skresli vysledky. a ak nahodou pichas aj pregnyl , tak to mas este vacsiu pravdepodobnost 🙂
Ak ta to ale zaujima, popozeraj si tu : http://www.fertilityfriend.com/tg/galleryBrowse... 🙂

isabellaa
21. dub 2012

pregnyl som este nemala pichnuty, dakujem a prijemny vecer 🙂

p.e.t.u.l.k.a
21. dub 2012

ahojte holky mám dotaz 😉
Mám brát clostilbegyt od 5 DC ale středa a čtvrtek jsem měla slabou MS spíše špinila mám ho brát, tak mám to brát od té silné MS nebo toho špinění ? Díky moc

mijadave
22. dub 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulecka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

bambul7
22. dub 2012

@p.e.t.u.l.k.a za ms sa pocita prvy den, ked si aspon slabo krvacala, nie spinenie ;)
@isabellaa nemas za co 🙂
tak, mna zajtra caka ultrazvuk, som zvedava, co doki povie. tajne dufam, ze ovu bola uz v piatok, lebo mm je total vycerpany v praci a proste vcera sme sa na to vykaslali (alebo teda on... ) tiez skonstatoval, ze uz proste je taky unaveny z toho snazenia, ze ma pocit, ze je namieste dat si pauzu. Takze bude to zaujimave kazdopadne. Ale mam pocit, ze ho uz nemozem silit a ak sa to teraz nahodou nepodarilo, tak pauza nam padne vhod.. lebo doma je obcas dusno a ked sa na to pozriem objektivne, dovodom je vzdy babatko (nie ze by nechcel, ale tak... my zeny vieme ist za svojim snom obcas dost sebecky)

p.e.t.u.l.k.a
22. dub 2012

@bambul7 děkuji 🙂 Já ho beru poprvé .Holky a pomomohl tady v té diskuzi?

bambul7
22. dub 2012

@p.e.t.u.l.k.a pomohol.. myslim, ze posledna tehulka je minulomesacna @dadanr 🙂 ale pomohol viacerym. Mne v minulosti a tak snad tu otehotnieme v ramci moznosti vsetky 🙂