Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dadenka111
23. dub 2012

@bambul7 😵 😵 😵 to by bolo kraaaasne. ak si z ba, tak este aj odrodit mozeme spolu a aj kocikovat 😀 😎

bambul7
23. dub 2012

@dadenka111 jej, nie som veru 🙂 Deli nas cela republika 😀 ale zato dojcenske recepty povymienam 😵

mucha11
23. dub 2012

@10andrea12 vidím, že máš toho veľa za sebou. ja som síce snažilka už rok a pol, ale ešte som tak ďaleko nezašla. ešte nemám síl na lekárov, lebo viem, že je to boj na dlhé trate a ty mi to len potvrdzuješ.

bambul7
23. dub 2012

@mucha11 neopovaz sa mrchovat! a to mas rozkazom ;)
@10andrea12 dobry doktor je zaklad, zial ,niekedy ani ked vies, v com je problem, tak sa nedari... ale kazda z nas urcite veri, ze sa docka //

mucha11
23. dub 2012

@bambul7 🙂 rozkaz šéfe

bambul7
23. dub 2012

@mucha11 esteze tak 🙂

10andrea12
23. dub 2012

@mucha11 moj boj trval dokpy 4 mesiace a som stastna ze som to zacala riesit hned po polroku lebo asi by som dodnes nebola ani tehulka a nelutujem ani den ze som behala ako blazon od lekarka k lekarovi lebo dnes mam nadhernu 11 mesacnu bambulku ktora mi za to vsetko stala 🙂

mucha11
23. dub 2012

@bambul7 🙂 keby to tak vyšlo, už som unavená z tých negatívnych testov a sklamaní.

kacule34
23. dub 2012

Holky, tak som tu, pod iným nickem 😀 Protože jsem chtěla zrušit beremese a zrušili mi i tohle 😀

kacule34
23. dub 2012

Dnes jsem byla u jiného doktora a jsem tak šťastná, že zrovna u něj. Prohlídl mě, udělal preventivní prohlídku.....poslal přítele na spermiogramii - abych nebrala hormony zbytečně a příští úterý jdu na folikulometrii 😉 Jinak říkal, že měření ovulačních testů při braní clostiku je zbytecne protoze hormony rozhodi to jak to ve skutecnosti je, takze ovulace muze byt jindy nez ukazuje test z moci! 😲 A já za to vyhodila tolik peněz 😅

94
23. dub 2012

Ahojte prispievam len málo....ale čítam vás stále. Dnes začínam druhý cyklus s clostilom....prvý nevišiel....ale nič to..........snáď druhý alebo tretíí......

mucha11
23. dub 2012

@kacule34 Ahoj kacule178 tak dobre, že si sa rozhodla zmeniť doktora. Držím palce, nech to vyjde. A som prekvapená s tými testami, lebo aj ja som kupovala ovu testy, a mala som pocit, že nejako blbnú 🙂 tak sa môžem usspokojiť a dúfať.

kacule34
23. dub 2012

@mucha11 on povedal, ze smerodatna je ta folikulometria..a inaksie sa snazit jednou za 2 dny - ze tim se nic nepokazi.

mucha11
23. dub 2012

@kacule34 to je pravda. hoci, my s manželom si to teraz užívame, prestali sme brať milovanie ako nástroj na plodenie detí, tak je to celkomm pekné. fakt na to pri milovaní nemyslím a užívam si ho. dúfam, že to pomôže, keď všetci píšu, že človek to všetko musí hodiť za hlavu a ísť ďalej a že vtedy sa to podarí.

bambul7
23. dub 2012

@kacule34 aj mne to doki povedal. Ja som mala pozitivny v utorok vecer, v stredu bol uz negativny, vo stvrtok uz totalne negativny a v piatok bola ovulka, v sobotu bol tiez negativny 😀 Takze asi je to fakt zbytocne, i ked min. mesiac mi ukazal presne, co uz 🙂 s tou snahou je to dost rozdielne u kazdeho dokiho. nam kazal dva dni pred ovu oba a v den ovu, inak kazdy druhy staci vraj 🙂
@mucha11 hlavu hore. kazda z nas je unavena.aj chlapi. Mm sa dnes pytal na vysledky a ze sa porozpravame ak dostanem nahodou ms, ze co dalej. takze oddychovka, vikend mimo domu... 🙂

kacule34
23. dub 2012

@bambul7 no jasné, hlavně že mám normálného doktora, ktorý sa stará. Priatel ide zajtra na krv a pak ho objednaju na smermiogram. Pak budeme mudrejsi 🙂

bambul7
23. dub 2012

@kacule34 spermiogram je zaklad. inak som prekvapena, ze ich to nenapadlo skor, lebo mne aj prvy dr. aj tento novy hovorili, ze najskor sa zistuje , ci nie je chybicka u chlapa a potom sa lieci zenska , kedze u nas je to zdlhavejsie ohladne vysetreni ;)

kacule34
23. dub 2012

@bambul7 no moj sa divil, ze ho moje MUDr. na spermiogram neposlala a vystavil ihned zadanku. Konecne dobry lekar! 😉

terioza1
23. dub 2012

Ahoj holky,

trosku opozdene, ale prece, bych vam rada oznamila, ze dne 18.4.2012 v 10:45 hodin se nam narodila malicka princezna Eeeliska.. 🙂 Mela 3050g a 49cm 🙂 jsme v poradku, malicka je strasne hodna.. Prejeme vam vsem, abyste aj vy brzy mely miminecka... ono to jednou prijde 🙂 myslime na vas 🙂

janusa_
23. dub 2012

@terioza1 krasne gratulujem a vela zdravicka prajem 🙂

terioza1
23. dub 2012

@janusa_ dekujeme .-)

pancuska
23. dub 2012

@terioza1 tiez gratulujem a prajem vela zdravicka!!! 🙂

aidule
23. dub 2012

@terioza1 Velká gratulace k princezničce Elišce 😉 🙂 !!! Pamatuji si tě, když jsem vloni pročítala diskuse a už máš mimi u sebe v náručí, to letí hrozně! Opatrujte se a ať jste obě zdravé a šťastné!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 😉

mijadave
24. dub 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@terioza1 este raz gratulka, mala nadherna princeznicka 😉 fotecky mas nadherne, uzivaj si to, lebo deti veeeeelmi rychlo rastu 😉

mucha11
24. dub 2012

@mijadave ahoj mijadave, mohla by si zaradiť do tabuľky aj mňa, myslím, že to bude ešte nadlho, kým sa z nej dostanem, ale chcem niekam patrieť 🙂

peteese
24. dub 2012

ahojte 🙂 mate niektora skusenost s clostilom??????

kacule34
24. dub 2012

@peteese všechny 😀

peteese
24. dub 2012

A AKE?????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mucha11
24. dub 2012

@peteese snažilky zatiaľ snažilkovské a tehuľky tehuľkovské 🙂

kacule34
24. dub 2012

@peteese na to se fakt nedá odpovědět.....tak myslím, že většina se tu snaží...těm co se zadařilo tak se již nezúčastňují nebo se zúčastňují na jiných fórech - pro těhule 🙂