Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule34
24. dub 2012

@monika8737 Moni, já od doby co jsem brala antiko mám menzes tak 3 dny a je to spíš špinění než menzes.....a to mi zůstalo i po vysazení HA. Neboj, je to v pořádku

mijadave
24. dub 2012

@kacule34 ved presne, aj ja som na to tak pozerala 😉
@franzziska jasne, ani ja som nenasla, co si sa pytala, tak prosim zopakuj dotaz 😉

monika8737
24. dub 2012

@kacule34 ja si tiez myslim ze je to OK. Chcela som povzbudit harley26, ze je nas takych viac 🙂 mne vôbec silna MS nechyba 🙂 ako si na tom so snazenim? My s manzelom sme zacali tento rok a teraz zacinam s clostilom, tak som zvedava ako zaberie...

franzziska
24. dub 2012

@mijadave ci je nejaka ina nahrada clostilu?

kacule34
24. dub 2012

@franzziska to neviem....musis sa spytat gynekologa. Preco?

bambul7
24. dub 2012

@mijadave prosim ta, napis mi ovulku na 20.4. 🙂 zabudla som tusim 🙂
@dadanr ako sa citis, moja? 🙂

bambul7
24. dub 2012

@franzziska pokial viem, tak ina nahrada clostilu velmi nie je. pouziva sa aj v centrach asistovanej reprodukcie pokial mas na mysli nieco na stimulaciu vajecnikov kvoli ovulke

franzziska
24. dub 2012

@bambul7 ano, nemam ovulaciu a potrebujem na to nieco ine

dadanr
24. dub 2012

@bambul7 no teraz dobre ale bolo to moc zlé. Skúsila som vynechať utrogestan a akoby uťalo veľmi dobre. Možno je to náhoda či nie neviem? Ale teraz vo štvrtok idem k dr. a poviem mu to. Veď aj tak mi ho dal s tým, že je to prevencia. Listovku beriem a to mi len prospieva ale utrogestan nechcem vidieť.

bambul7
24. dub 2012

@dadanr ja by som utrogestan nevysadzala. Ja som prisla o babatko v takmer 10.tt pre nizsie hladiny progesteronu. I ked u mna je problem aj so zrazanlivostou krvi... Mozno skor zabehni k nemu a zmeni ti ho na duphaston alebo nieco. Po clostile je vystelka maternica vraj dost casto slaba a vyslovene je indikovany progesteron...
@franzziska clostil ti nesadol? A co na to tvoj doktor? Neviem o tom, ze by sa cosi ine na rast folikulov davalo. aj pregnyl sam o sebe pomoze az ked uz mas dost velky folikul. Potom sojove izoflavonoidy, ale to je take nejednoznacne, ze moze a nemusi pomoct. pripadne je este monton roznych kvapiek (femigard a tak) na podporu funkcie vajecnikov, ale to by som ako alternativnu medicinu v pripade vycerpania inych moznosti skusila asi... Mozno @mijadave ti skor poradi..

mijadave
24. dub 2012

@franzziska ano je... ja ju napr. teraz beriem... je to viac na prirodnej baze, su to sojove isoflavonoidy... 😉 tu je o tom tema... https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso... 😉 poznam vela bab na inom fore, ktorym pomohol a uz su z nich maminy 😉
@bambul7 opravene 😉

bambul7
24. dub 2012

@mijadave feng suej.. 🙂))))

dadanr
24. dub 2012

@bambul7 no teraz neviem. Asi teda začnem ho brať opäť. Bojím sa problému. A ozaj tú hladinu mi dr. bude sledovať a keď tak ako. Tieto veci som pri mojej Nene vôbec neriešila. ☹

mijadave
24. dub 2012

@bambul7 😉

franzziska
24. dub 2012

@mijadave no ja moc na tieto prirodne veci neverim ze by pomohlo..ani lekari to nejak neodporucju

bambul7
24. dub 2012

@dadanr ja som malu mala po clostile a pamatam si,z e som dufik brala do dobreho skoro 20.tt. preto si to pamatam. a teraz ma na to tiez upozornoval, ze clostil je fajn, ale na druhej strane. co ti ten utros robil, neda sa to nejako chvilku este vydrzat? Vies, len pre istotu, on babatku pomaha.. a ja si myslim, ze doki ti ho na nieco znesitelnejsie zmeni, pripadne upravi davky... hlavu hore. zvladas 🙂

mijadave
24. dub 2012

@franzziska no mozem potvrdit, ze na mna posobi ta soja ako clostil, upravuje mi cyklus a rastu mi foliky dokonca lepsie ako pri clostile, no uz k dr nechodim na kontroly, tak neviem ako teraz... moj dr tiez neveri na tu soju, ale urcite je to menej skodlive ako clostil a naozaj poznam baby, ktore brali clostil a nepodarilo sa im otehu a pri soji otehotneli... dve z nich zalozili aj tu temu, na ktoru som Ti dala odkaz 😉

dadanr
24. dub 2012

@bambul7 veď vydržím. Pre bábo všetko. Mne kázal ten utrogestan si dávať cez .... a nie užívať. Možno sa bábu pchám do výbehu tak je nervózne. 🙂 🙂 ale na manžela teda tak zle nereaguje. 😀 😀

kacule34
24. dub 2012

@dadanr moja utrogestan sa nemusi polykat, po tom je vraj zle. Da se zavadet do pochvy a z toho nejsou skoro zadne nezadouci ucinky

bambul7
24. dub 2012

@mijadave ja som vdaka tym kockam z temy upravila cyklus a otehu v tom juni. Inak, po MA mi museli robit behom 5dni az dvakrat kyret. a po prvej druhej normalnej ms som si dala zasa soju ciste na upravu cyklu a stiahla ma z 57 dni na 35 🙂 akurat, ze som mala iba jeden ovulacny cyklus v decembri a odvtedy akosi nic. mozno keby som ju dlhsie brala ... 🙂
@dadanr aha taaak 🙂 No, to mne sa hodia skor polykacie tabletky a dufik je malicky, takze da sa 🙂

mijadave
24. dub 2012

@bambul7 to ma mrzi.... ☹ ja som ju brala 3 cykly a teraz mam doma tabletky tak na 2 cykly, no vobec sa nenahnevam, ak uz dalsi cyklus nebude 😉 teda bude po 9mesacnej prestavke 😀

bambul7
24. dub 2012

@mijadave inak o sarapise sa toho tiez popisalo v teme. a kamoska otehu po femigarde.. pritom ona si ho davala len preto, ze mala nejake zenske problemiky 🙂

mijadave
25. dub 2012

Dobre ranko babulky, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem vsetkym pekny dnik, frcim zobudit deti, vychystat a do prace 😉

milacik3
25. dub 2012

@bambul7 ako to myslis ? .... ,,ty nejdes nahodou nacurat // v sobotu? ,,

milacik3
25. dub 2012

@mijadave 24 rokov, dnes som 24DC, dnes som 8 DPO, snazime sa od januara takze 4 mesiac, beriem kyselinu listovu,dufaston,clostil,vitamin C obcas...

milacik3
25. dub 2012

@dadanr a byva ti zle od utorgestanu? ja som ho mala jeden mesiac ale uzivala som ho a sposoboval mi unavu a zavrate...a dokotr povedal aby som ho teda nebrala a dal mi dufaston...

luckamb
25. dub 2012

@bambul7 děkuju moc. Zítra vám zas napíšu jak to dopadlo dneska. Jedu tam ve 13,45 😉

bambul7
25. dub 2012

@milacik3 som si ta vymenila s @mucha11, ta caka tusim v sobotu mrchu a nedocka sa 🙂 ale aj ty , pozeram, si 8.DPO, takze v sobotu budes 11. a to by si kludne mohla skusit testik 🙂
@luckamb zelam len dobre spravy 🙂

ahojte , babulky. mam sialeny graf a BT 37. to som NIKDY nemala... asi budem chora ci co...

milacik3
25. dub 2012

@bambul7 mozno nebudes chora...aj na mna inak nieco lezie...ma hrdlo rano boli...vecer uz skoro chodim spat...a vcera a dnes casto chodim na wc ale to aj vela pijem takze...neviem..
🙂 no v sobotu budem 11...ale to asi je skoro skusat nie?....len co ak by nahodou som bola...mam brat dalej dufaston ? co ked ho vysadim nic sa nestane???

lentilka222
25. dub 2012

Ahojte žienky chcem vás povzbudiť, keďže som vás často čítala ale neprispievala ....Mne sa podarilo otehotnieť po 2 cykle s clostilom, takže asi to má niečo do seba... Prajem všetkým aby našli tie 2 vytúžené //.... 🙂