Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska no ja pochybujem dr. povedala ze to je strasne malo 20. tak budem cakat MS...a zacnem novy cyklus ☹
a nebrala si dufaston moc skoro ? ked ti to potlacalo ovulku? potom daj vediet ako si dopadla na utz.

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 no ja som brala duphaston od 14 Dc.Lenze teraz som 25 DC a doky vudel vajicko na 21 Dc takze kedby som ho brala do 25 DC ako sa ma brat aasi by mi to potlacilo ovulaciu.A neboj ved si este len v zaciatkoch to je hcg velmi nizske neboj pomaly zacne pekne sttupat,musis len verit a tesit sa 🙂

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska ja neviem...som na nete pozerala ze to uz by malo byt okolo 100 a nie tak malo...ani dr. sa to nepacilo urcite je v niecom problem ☹ nemam sa na co tesit...vsak uvidim co bude do stredy...este si pojdem kupit testy a budem skusat doma ci to stupa alebo nie..teda ak MS nepride...

tak to ano to si skoro brala..ja som napr. bravala cca 17DC...a to tiez som mozno potlacala ovulku kto vie...proste som ju nemala...a s clostilom som mala hned na prvy cyklus...

monika8737
4. kvě 2012

ahojte. tak ja som teraz tiez dosla od doktora, ale neviem co si mam mysliet. na nepravidelny cyklus mi predpisal Norethisteron, co ako som zistila je liek na oddialenie menstruacie. teda mam ho brat od zajtra 10 dni a mala by prist menstruacia. potom mam zase brat clostyl od 5. dna, ale jednu tabletku. teraz som brala pol tablety len. povedal ze vajecniky na to zareagovali, teda aspon jeden, ten druhy je stale ospaty, ale inak ze je vsetko ok. no len ked som si precitala viac o tom Norethisterone, tak sa mi to moc nepaci 😒

milacik3
4. kvě 2012

@monika8737 ked sa ti to nezda skus mu este zavolat..a spytat sa na to..o takom lieku som este nepocula

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 no ved ja na dalsi cyklus co budem mat mam zacat brat clostil tak som zvedava ☹

adka_pajerska
4. kvě 2012

@monika8737 ja som tiez norethisteron brala na oddialenie ms.Neviem preco prave norethisteron

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska aha takze az po tejto MS co budes mat...aj ja som sa bala lebo niektorím to nezabralo ale vsak uvidis...kazda sme ina mozno aj tebe zaberie bez problemov 🙂

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 no som zvedava ja sa len bojim ze co bude s tym vajickom co mam teraz.ked nebude ovu ako pojde von?

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska nerozumiem ako by malo ist von?

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 no teraz v pondelok som bola na utz amalasom tam 10mm vajicko ale ak nemam ovu ako sa vyplavi von alebo ako sa strati v tele?

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska hm...tusim sa s nim nic nestane nad tym som sa teda nezamyslala co sa s nim stane 🙂

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 no vidis ja zas hje ale ale tak hadam to nemoze nejako uskodit ☹

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska to sa ti nic nestane...vsak potom ja som doteraz nemala ovulku a nic sa mi s vajnickami nestalo...ani som necitila ze by som mala mat ovu...alebo nejake bolesti

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 inak ty si podla seba v kolkom tyzdni tehu?

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska co ja viem ked som mala poslednu MS 2.4. tak asi by som mala byt 4 tt - mesiac...ale netusim ako to je s tym uhniezdenim...(mala som 16DC ovulku - dnes som 33DC) a hormon mam velmi malo takze netusim ci sa to ,,uhniezdilo,, len minuly tyzden ? ale zase kde by tolko putovalo...ja nerozumiem nicomu...

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 moja ale pozri si tuto stranku tam je ze ked si v prvych tyzdnoch tak hcg je nizucke
http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/medicina/a...
to vsetko zalezi od organizmu zeny

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska ano takuto tabulku som priblizne pozerala ja neviem...vsak ale preco sa divila doktorka ona musi uz zo svojich skusenosti vediet co je normalne a co nie...to ma vylakalo...no uvidim ci dostanem MS ...po dufaston tak do tych 3 dni by som mala dostal ...snad nedostanem...uvidim :-/ dik

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 moja moja doktorka mi tolko toho povedala a ked somi sla do Heliosu uplne nieco ine.Doktorka je len gynekologicka tak sa zaobera xorobami a organmi na tehotenstvo a pomoc s nim su urcene uz centra,Vobec never co ti povie gynekologicka!!!A naozaj neboj vsetko dobre dopadne len musis mysliet pozitivne a nie hlavne ze nebude to dobre a tak lebo to nazoaj nebude dobre!!!Vsugeruj si ze bude to oki a tak to aj bude.

monika8737
4. kvě 2012

@milacik3 ani ja som o nom nepocula 🙂 len som teraz na nete hladala ze co to je. no dam tomu sancu tento jeden mesiac, lebo vsak mala by mi prist ms po vysadeni a potom mam aj tak prist na kontrolu zase. tak ak mi to bude znovu chciet dat, tak asi budem protestovat. uvidim. ale aspon cosi pozitivne, ze jeden vajecnik sa trochu zobudil, ked uz nic ine. citam, ze ty mas teraz ine problemy. vsak uvidis co ti este povie doktorka na to, ked este mas ist raz na krv. to bolo asi moc skoro este, aby to urcila. ale viem si predstavit ze ta znervoznila...

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska dakujem ti mockrat pokusim sa len ja som taky negativista :-/
@monika8737 dik uvidim ako to cele dopadne....Tak aspon sa ti to trochu upravuje to je dobre 🙂 uvidis co bude dalej snad vsetko sa zlepsi dufam v tom 🙂

monika8737
4. kvě 2012

@adka_pajerska no veru ani ja. som najskor nevedela co to je, lebo nikdy som to nebrala, ale teraz citam ze nic moc. uvidim. ja mam dlhy cyklus a nepravidelny, tak ked pride ms po tom ako to vysadim, co hovoril ze by mala do tyzdna, tak ok. a snad len tento mesiac mi to da. potom to uz nechcem brat. dufam, ze uz ani nebudem musiet...

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 ty si presne ako moj muz on je tiez len taky pesimista.Ale musis mysliet pozitivne a vsetko dobre dopadne.Ak sa citis dobre dopraj si nieco co mas rada co ti prinesie dobru naladu a hned sa ti vsetko zlepsi uvidis.Neboj vsetrko dobre dopadne hlavne sa sanuj a daj si na seba pozor a hlavne mysli pozitivne 🙂

adka_pajerska
4. kvě 2012

@monika8737 no ved uvidis co to urobi tak ale hadam doktor vie co robi 🙂

milacik3
4. kvě 2012

@adka_pajerska 🙂 dik za povzbudenie...pekny vikned 🙂

piefunko
4. kvě 2012

@adka_pajerska ahoj, mozu sa stat len dve veci, alebo vajicko ti dozrie a praskne a ty teda odovulujes, alebo nepraskne a zanikne, teda zlutenizuje. ty budes mat anovulak, ale dalsi mesiac uz moze byt krasne ovulka. mne sa to stalo tento mesiac 😅 ale urcite ti to neuskodi 😉

adka_pajerska
4. kvě 2012

@milacik3 aj tebe 🙂

adka_pajerska
4. kvě 2012

@piefunko dakujem za radu nik mi neved poradit 😉

piefunko
4. kvě 2012

@adka_pajerska za malinko, mne samej sa to stalo, inak by som nevedela, a dokonca to vyzera tak ze si to neskor jeden folik rozmyslel, dozrel neskor a ovula predsalen bola 😅

terioza1
4. kvě 2012

Ahoj tety,
nevim, jestli jsem uz sem davala malickou na fotce... nejak nestiham vubec, i kdyz je strasne hodna... Kdybych to sem nedala, tak vam s radosti oznamuju, ze dne 18.4.2012 v 10:45 hodin se po 31hodinach ( 😀 ) narodila moje zivotni a nejvetsi laska Eliska... Mela 49cm a 3050g ... 🙂

Eliska vznikla diky clostiku.. takze vam preju, aby jste nasly brzy // a radovaly se z miminka... 🙂