Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
5. kvě 2012

@govinda ja viem, no ked tam mame kolonku tt podla ms, tak som si pozrela Tvoj grafik a dala do tehu kalkulacky a vyslo mi toto... 😉 ozaj to pekne vyzera 😉 drzim pasticky 😉

mijadave
5. kvě 2012

@govinda inak teraz som si vsimla, ze moj graf sa dost podoba Tvojmu 😀 kiez by pokracoval tak ako Tvoj s // 😉

govinda
5. kvě 2012

@mijadave ja som pôvodne myslela, že mi parlodel rozhádzal cyklus a mám anovulačný cyklus 😀

mijadave
5. kvě 2012

@govinda no ja som si dala prvy raz po prestavke soju... v decembri som mala posledny clostil... som necakala, ze mi to tak rozhodi...., ovu som mavala tak najneskor okolo 17-18DC a teraz nic.... 😉 nevadi... ide sa dalej... s mm si tutumutu uzivame, vobec neriesime, ci je ovu alebo nie... 😉 mna to skor zaujima preto, ze viem, ze 14 dni po ovu dorazi ms... a takto neviem kedy dorazi alebo nedorazi... no nemusela by dorazit 😀

govinda
5. kvě 2012

@mijadave držím palce moja 😉

mijadave
5. kvě 2012

@govinda dakujem 😉 aj ja Tebe, nech je vsetko v najlepsom poriadku a fazulka rastie a Ty s nou 😀

govinda
5. kvě 2012

@mijadave tiež ďakujem 😵 A posielam tehu vírusíky všetkým snažilkám tu 😵

lorreine
5. kvě 2012

@mijadave Janka, tak pozeram, ze Ty si asi nejaky zazrak prirody... 🙂. Tvoje telo si jednoducho robi, co chce. Tie vysetrenia na predcasny prechod sa potom nepotvrdili, ze? Inak ja som soju nikdy nebrala, ale viem, ze je to nieco ako prirodny clostik...nemohlo Ti prave to nejak rozhadzat ten cyklus? Aby to chuda Tvoje telicko uz nebolo uplne zmagorete 😉 . A si vlastne este stale na diete?

bambul7
5. kvě 2012

@govinda mne to bolo lekarom vysvetlene tak, ze pokial ma fazuliatko viac ako 0,6 cm, tak by tam uz mala byt akcia srdiecka... v 5.tt este byt nemusi, u niektorych holiek sa ukaze aj koncom 6.tt vynimocne 🙂
@milacik3 nehovori sa mi to lahko, ale najlepsie je proste zmierit sa s tym, co pride. myslim si, ze je lepsi spontanny potrat ako kyretaz. takze doktorka to povedala rozumne. zbytocne to neznasilnovat a nedrzat za kazdu cenu a uvidi sa, ci bude drobcek dost silny. ja som nekrvacala, nespinila, testy boli ukazkove... a v tom takmer 10.tt ked mi oznamili, ze tehu musia prerusit, lebo podla ultrazvuku nosim uz 2tyzdne mrtvy plod a ja som sama krvacat nezacala.... bolo to velmi tazke. Velmi ti drzim palceky, viem aka je neistota zla...

mijadave
5. kvě 2012

@lorreine 😀 dakujem... moje telo si naozaj robi co chce, co uz... predcasny prechod sa nepotvrdil, telo sa startlo... ano, soja je ako nahrada clostiku, uz som ju brala a zaberala mi pekne, cyklus som mala ako ucebnice... takze sojou to nebude 😒 nevadi, aj tak som si ju dala len tak na skusku, lebo sa mi posuvala ovulka cim neskor, potom zrazu zas skocila skor, takze som chcela to trosku upravit.... 😉 uvidime, ci bude este ovu 😉 a co sa tyka dietky, nie, uz som skoncila, teraz uz mam len taku udrziavaciu, len na zastabilizovanie vahy, no to uz nie je dietka, jem, co chcem, len sa snazim dodrziavat iste pravidla 😉

mijadave
6. kvě 2012

ahojte koceny, tu je dnesna tabulka.... 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
a tu je moj graf, no comment... ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave
prajem Vam vsetkym krasnu nedelu 😎 😉

kacule34
6. kvě 2012

HOlky, co myslite? 😒 [url=http://www.fertilityfriend.com/home/3ccab3/]My Ovulation Chart[/url]

kacule34
6. kvě 2012

My Ovulation Chart

milacik3
6. kvě 2012

@bambul7 dakujem ja viem ale ja tak je to strasna myslienky...pravdaze cim zeny je dlhsie tehotna tym je to horsie ked vo vyssom stadiu pride o babo.... ☹

@mijadave no tak mne prosim oprav v tabulke 1 DC -dnes 😢 😔 je mi do placu ked na to myslim ale tak asi to tak malo byt ked ani hcg nebolo dobre...a aj som spinila....tak..zacinam novy cyklus...a uvidi sa co bude..
dakujem za podporu baby

kacule34
6. kvě 2012

@milacik3 neboj moja, vyjde to priste. 😉 Prosim mozes pozriet moj graf?

milacik3
6. kvě 2012

doktorka mi hovorila ze ked dostanem MS...mam na 5 den brat clostil...len som sa zabudla spytat kolko dni to mam brat 😒 ☹ minuly mes.som to brala 7 dni....ale to bolo do 3DC.
Myslite ze este mam ist na krv v stredu, aby som vedela ci kleslo hcg ? alebo to je jedno a mozem brat clostil...

mijadave
6. kvě 2012

@milacik3 moja, velmi ma to mrzi... 😢 drzim pasticky do dalsieho cyklu, kedze je to "pohnojene" mohlo by to vyjst, velmi Ti to prajem.... tabulku som opravila.... co sa tyka clostilu, ked zacinas na 5DCm berie sa zvycajne 5 dni, ale dr Ti nebude robit usg? by som radsej sla a tak zistis, ci ho mas brat 5 alebo 7 dni 😉 ja som ho brala aj 8-9 dni, no vzdy ma dr sledoval na usg 😉

milacik3
7. kvě 2012

@mijadave dakujem ti....no neviem prvy cyklus som brala 7 dni...tak neviem...jasne bude mi robit UTZ ale to az ked doberiem lieky...no a to neviem kolko ich teda mam brat :-/

mucha11
7. kvě 2012

@kacule34 ahoj kacule, myslím, že je pekný ten graf. rozhodujúci bude ten deň očakávanej menštruácie, ak nezačne klesať, je nádej 🙂. držím palce

mucha11
7. kvě 2012

@milacik3 moja drahá, nevešaj hlavu, toľko ľudí tu myslí na teba, že to musí výjsť.

kacule34
7. kvě 2012

@mucha11 vdaka, no uvidime......clovek nikdy nevie....Na fertility friend mi spocitalo ze som mala ovulaciu 20 den cyklu....ale ja dostala pregnyl 14 den cyklu takze je to vdaka tomu pregnylu asi cele rozhazane.... 😠

milacik3
7. kvě 2012

@mucha11 🙂 dakujem to si pekne napisala...no vsak ja nevesam hlavu, ked na to nemyslim tak mi je dobre...pravdaze som smutna ze to nevyslo...lebo velmi mojim snom je mat babetko a aj modlim sa za to...a uz skoro bola ta moznost ze sa mi to splni...a nic...ale tak este mam 2 pokusy s clostilom a ked nie tak..potom sa uvidi co bude dalej ... 🙂

lenkahh
7. kvě 2012

Ahojte dievčatá, mne prvý cyklus s clostilom zrejme nevyšiel. spravila sa mi z neho hnusná cysta a musím si dávať veľmi veľký pozor aby nepraskla. Musela som isť i na PN-ku. Pýtala som sa doktora, že ked ma da doporiadku, či mi dá potom opäť clostil, ale nevyjadril sa k tomu. vraj, najprv musí cysta zmiznúť a potom sa uvidí čo dalej. mala ste niektora s cystami po clostile skúsenosti? mohli ste ho aj potom užívať dalej? neviete, či existuje este niečo čo by mi vyvolalo ovu? lebo ja ju bez liekov nedostanem ☹ dakujem za rady

milacik3
7. kvě 2012

@lenkahh ze vraj je aj fytasoja pozri si na nete o nej...su to take vitaminy...ale tie su take ako clostil mozu aj nemusia fungovat.... ale nic tusim ine nie je...
a nebrala si vyssiu davku...tusim vtedy vznikaju cysty...teda kazdy to inak znasa to je fakt...

lenkahh
7. kvě 2012

@milacik3 no mne doktor hned dal 2 tabl. na den. clostil zaučínkoval, ovulka bola, ale z dalšieho foliku sa mi spravila veľká cysta. doktro vravel, že ak budem tehu, tak pľasne. teraz beriem duphaston, vraj pomôže cyste spľasnúť. robila som si tehu testy a boli negat. takže prvý pokus nevyšiel. už len aby ta cysta zmyzla. ja som čítala o tej fytosoji, myslíš, že je taka účinna na ovu? ja mam určite problem z hormonmi, tak neviem, či by mi pomohla. ale skúsiť treba všetko 😉

milacik3
7. kvě 2012

@lenkahh ja neviem neskusala som ja som tiez brala clostil prvykrat...a budem ho tento tyzden znova brat idem 2 cyklus.
No a uz si dostala MS...teda mozno si si test robila skoro.... No ak som spravne pochopila ty si mala ovulku...na jednom vajecniku a druhom sa vytvorila cysta? Tak ty si mala vyssiu davku 2 tab. ma malokto...väcsiunou byva tak jedna za den...tak asi kvoli tomu sa ti to spravilo...a ked si uzivala 2 tab. kolko dni si ich mala ? A nedal ti nic na cystu ? Ja ked som niekedy mala mne dali injekcie...lae to zavysi aj aka ta cysta je.. minuly rok som mala taku cystu ze som isla na laparoskopiu ☹

lenkahh
7. kvě 2012

@milacik3 ja som brala od 5DC, 2tbl. denne po dobu 5 dni. chodila som každý druhý den na folikukometriu. vaječniky som mala pred clostilom v poriadku. foliky rástli a ked mal dominantný 26 mm, doktor vravel, že teraz sa snažiť. potom som mala veľke bolesti podbruška, tak som šla opäť na sono. doktor vravel, že ovu prebehla, ale další folik dalej rastol, až sa zmenil na cystu. dal mi brať duphaston. vraj pomaha cyste a ak by som bola tehu, tak neublíži. ja som si robila v piatok a nedelu testy a boli negatívne. kuk môj graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lenkahh/graf... tak nádejne vizeral ☹ teraz chodim opät na sono kvôly cyste. to či som tehu, tak na sone este vidieť nemôže, lebo je skoro a krv mi nebral. ale ja viem, že niesom, dnes som mu aj povedala, že som si robila testy. ja som bola tiež pred rokom a pol operovaná. mala som cystu o ktorej som ani nevedela, len som dosla z bolestami na pohotovosť a hned ma brali na laparku. vraj prasknutá cysta a krv mi ide do brušnej dutiny ☹ teraz mám mať veľký klud, aby mi nepraskal. dnes som bola na sono a po týždni sa mu zda, že sa mi začína pomalinky zmenšovať. nech už je preč, aby sme sa mohli pohnúť dalej 😒 a ty si mala akú dávku clostilu? Zabudla som dodať, že dnes som už BT nemerala, nemala som na to nervy :/

milacik3
7. kvě 2012

@lenkahh no ja som brala 1 tab. 7 dni (od 3DC) teraz mam bat az od 5 DC..a dnes som len 2DC. Mne clostil dobre zabral...aj som bola tehu...ale neudrzalo sa to... ☹ ale tak snad sa tento mesiac uz podari...verim tomu a uz nechcem mysiet na zle veci...

lenkahh
7. kvě 2012

@milacik3 mali ti hned po ovu nasadiť duphaston alebo utroš. ak si mala taku skúsenosť tak nech ti ho doktor/ka predpíše a tehu by sa malo udržať 😉 nezúfaj, aspon vieš, že nemáš problém z otehotnením. teraz sa to určite podarí, držím palce 🙂 🙂

milacik3
7. kvě 2012

@lenkahh no ja dufaston som brala aj minuly rok..lebo ja nemam problemy len s ovulkou ale aj s MS...mne vobec nepride bez liekov ☹ no tak ked mam MS dam clostil a po ovulke nasadim dufaston alebo utrogestan. Utrogestan som mala v marci potom clsotili a potom dufaston lebo mi z utrosu bolo zle....Ale piatok mi dokot.povedala ze mam si dat po clostile utrogestan...no co uz vydrzim...
No ona mi kazala vydati dufaston nech pride MS lebo sa jej to nezdalo aj som spinila aj som mala malo hcg ...tak preto...nechcela to asi umelo udrziavat...
Ano to je pravda teraz viem ze len v ovulke bol problem....a ze teraz by to snad uz malo ist...aj manzel nemusi ist na vysetrenie lebo teraz vieme ze je v poriadku