Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

petanevesta
27. črc 2012

@kacculle držím palečky 😉

kacculle
27. črc 2012

holky, moc děkuji za podporu🙂 Doktorka říkala, že se teď máme snažit, protože to je na dobré cestě 😎 Chtěla jsem se zeptat na váš názor - jak často se snažit? Já myslela, že by bylo dobré na mimču pracovat třeba 2x denně a doktorka říkala, že máme obden, aby se dotvořili spermie a byli silné. Díky za váš náor

petanevesta
27. črc 2012

@kacculle taky nám říkala obden, ale ten den ovu jsme na to stejně jaksi vlítli dvakrát 😀

mijadave
28. črc 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
prajem vsetkym krasny sobotu 😉

mijadave
29. črc 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam krasnu nedelu 😉

mijadave
30. črc 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
dievcata, prajem Vam krasny dnik a uspesny zaciatkok tyzdna 😉

iknella
30. črc 2012

@nnora úžasné, gratulujem ti a teším sa že si bola úspešná, nenormálne úžasné 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kacculle
30. črc 2012

Ahoj děvčátka, nedá mi to na to stále nemyslet a pročítat tu 1800 stránek je pro mě časově náročné...
Jak jsem již v pátek psala, na UZ mi našli 2dominantní folikuly (20mm a 24mm). Chtěla jsem se vás zeptat jestli máte zkušenosti s případným otěhotněním? Myslíte, že je šance velká? Snažíme se obden, jak nám řekla doktorky (včera raději 2x 😎 ).. Omlouvám se za dotazy, jejichž odpovědi tu padly určitě xkrát, ale znáte to... Tak moc bych chtěla miminko 😀

iknella
30. črc 2012

@kacculle ahoj: Ak dôjde k ejakulácii a spermie skončia v ženskom tele, sú schopné prežiť pomerne dlhý čas. Udáva sa rozpätie niekoľkých dní, konkrétne asi 3-5. V niektorých prípadoch môžu spermie vydržať vitálne aj po dobu siedmich dní, teda jeden celý týždeň.
Veľa závisí od toho, aké podmienky spermie v ženskom tele majú. Obzvlášť dobre sa im darí počas plodných dní (zhruba uprostred cyklu), kedy u žien dochádza k zvýšenej produkcii priehľadného hlienu. Ten predstavuje ideálne podmienky pre spermie – vyživuje ich a podporuje ich vitalitu.
Okrem toho je tu množstvo ďalších pôsobiacich faktorov, ktoré vplývajú na dĺžku života spermií, napríklad kvalita prostredia pošvy (pH), telesná teplota, užívanie antikoncepcie ako aj kvalita a životaschopnosť samotných spermií.
My sme sa snažili po pregnyle po 36h a ráno sme si to ešte potvrdili a na druhý deň tiež.
Ideálne je obdeň, ale po abtinencii sme si nevedeli pomôcť.
Držím palce! 🙂 🙂 🙂 🙂

iknella
30. črc 2012

@kacculle šance sú ! Tvoje folikuly majú ideálnu veľkosť...tak do toho! 😉

petanevesta
30. črc 2012

@kacculle určitě je šance veliká, držím palečky 😉

94
30. črc 2012

jáááj dnes 3 den meškania........snažím sa na to nemyslieť a nedúúfať.....ale nedáá sa!!!

kacculle
30. črc 2012

@petanevesta
@iknella
@iknella děkuji za názory, snad to vyjde:o))) Dneska mi párkrát píchalo v podbříšku, tak jsem si říkala, jestli se tam třeba už něco neděje, ale na uhnizdivání je asi ještě brzy, že?

iknella
30. črc 2012

@kacculle kedy ste sa snažili? Sme tak senzitívne na všetko čo sa deje s naším telom, že za normálnych okolností by sme to ani neriešili, ale sme na tom všetky ktoré tak intenzívne chceme byť maminami.
Som na tom podobne, dnes som 23DC a mám pocit že ma pália prsia a neviem už ani odhadnúť či si to namýšľam, alebo je to fakt?? 😝 😝 test by mi nepomohol, iba by som sa asi sklamala...tak musím iba vydržať a môj manžel ma chcel testovať už na druhý deň snaženia 😀 .

iknella
30. črc 2012

@kacculle trvá to minimálne 3 dni, kým sa zahniezdi... 😉 😉

kacculle
30. črc 2012

@iknella Je to hrůza, tím jak se člověk hlídá, měří teplotu, chodí na UZ, tak to nejde neřešit... Už mi z toho hrabe, ale tím, že mi dorostly folíci jsem se trochu uklidnila... Jinak jsme se začali snažit už od minulé středy, ale ovu testy mi nějak nefungují - 2x se mi stalo, že se mi neukázala ani kontrolní čárka, tak už na ně kašlu a netestuji

iknella
30. črc 2012

@kacculle radšej na ne kašli...telo je telo...človek stále niečo ráta, testuje sa, berie lieky, injekcie, teraz môže, potom nemôže, zase musí....samé vitamíny...do toho vydesené oči manžela, že čo sa deje, ako sa cítiš, zmeny nálad.
Ja som si tiež robila ovu testy a nič pozitívne mi nepriniesli, tak som to prestala riešiť.

kacculle
30. črc 2012

@iknella To máš naprostou pravdu, člověk aby se z toho všeho zbláznil. Některé holky otěhotní hned a ani netuší co je BT, kdy má plodné dny atd... Jsou to šťastlivci...
Testy už neřeším, když se mi neobjevila ani kontrolní čárka, tak jsem s nimi skončila. Akorát to je vlez do peněz... A když UZ ukázal 2dominantní folíky, tak ovulka asi proběhla - v pátek mi bolelo břicho a záda, jak kdyby měla přijít MS.
I teplota se mi zvýšila z 36,2 na 36,7 a tuhle teplotu mám už 5.den. Sice mi to nikdy nestoupá přes 37, ale nedivím se, když mám normální teplotu 35,8:o))
No s manželem to raději moc neřeším, abych ho taky nevyděsila... Stačí, že jsem mu teď podle doktorky nařídila snažení o mimí obden:o)) Jinak mi pořád uklidňuje, ať na teplotu a podobný věci nedám, že až to příroda dovolí, tak se zadaří. A jak dlouho se snažíš ty? Mimochodem koukám, že máš 2 dětičky, ty přišly normálně, nebo taky za pomoci clostíku?

iknella
30. črc 2012

@kacculle no presne ako píšeš, tak prvé deti prišli veľmi rýchlo, hneď ako sme chceli, ale teraz som 2X vydatá a s manželom by sme chceli svoje. Tak už sa snažíme 3 rok a je to samý problém. 2x potrat a 1x missed abort. Teraz už 2 rok nič. Čas beží a ten je proti mne, poisťovňa mi už nič nezaplatí, po 40 tke ak by som chcela ísť do centra. Muž je ok, to sme riešili. Iba moje telo je už na dne.
Vždy keď po niečom veľmi túžiš nie je to tak jednoduché a samozrejmé.
No najkrajšie pre rodinu je mať dieťa- krásnejší pocit som nezažila!!!
Preto to aj tebe veľmi prajem, aby si zažila a užila si každučký deň pri svojom miminku! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mijadave
31. črc 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
prajem Vam dievcata vsetkym krasny dnik 😎

iknella
31. črc 2012

ahojte všetky! Vie mi niekto napísať ako dlho sa v jednom cykle berie duphaston a dokedy? Sú aj prestávky?
Ja som ho začala brať 16DC 2x 1tbl a zajtra mi končí balenie, mám si dať predpísať?
Ďakujem za odpovede! 🙂

kacculle
31. črc 2012

@iknella Ahojky, já ho beru od 18dne 9dní 2tabl. denně.

piefunko
31. črc 2012

@iknella ahoj nie berie sa 10 dni - vacsinou 2bl denne a ked doberies tych 20tbl tak s vysadi a do tyzdna pride mrska. mne chodi na 4ty den od vysadenia 😉 ale ak si na clostiku, mala by si zavolat dokimu a ist na krv ci sa zadarilo a ak ano brat dufik dalej 😉 drzim palceky 😵

piefunko
31. črc 2012

@kacculle no ahoj kacenka, tak ako? kedy budes testikovat? uz sa velmi tesim na tvoje // 😉

piefunko
31. črc 2012

@94 dnes ako? stale meska? netestnes? 🙂

kacculle
31. črc 2012

@piefunko Ahojky:o)) Testovat budu nejdřív příští neděli 12.8.. Už aby to bylo, strašně moc si přeju, abych konečně našla //.
Ovulační testy mě nějak nefungovali, tak nevím, kdy přesně byla ovulka. Ale vzhledem k tomu, že folíky byly v pátek už hodně velké, tak myslím, že byla o víkendu. Určitě dám hned vědět 😉

94
31. črc 2012

@piefunko heloo no stále nič........neviem či už môžem? Ale asi to uz nevydrzím a zbehnem do lekárne. Som nedočkavá....ale nádeje malé lebo mne zvykli meškávať krámy, tak aj teraz môžu...

iknella
31. črc 2012

@piefunko ďakujem, zavolám 🙂

iknella
31. črc 2012

@piefunko v piatok idem k dokimu, volala som mu!! bože mám hlavu mimo a žalúdok tiež 😝

piefunko
31. črc 2012

@94 skus si kupit mamatest ten je najspolahlivejsi 😉 utekaj a hod foto, som zvedava 😵