Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

activia
16. srp 2012

@anait no vidis trdlo si sa vystresovala, tesim sa s tebou 😉

anait
16. srp 2012

@dm1 vitaj medzi nami 🙂

anait
16. srp 2012

@activia ukáž ty ako ideš

anait
16. srp 2012

@activia super, ide nám to perfektne 😉

activia
16. srp 2012

@anait no ved mne sa to vzdy perfektne drzi hore aj 11-12dni a potom sup dole a pride cervena 😠

harley26
16. srp 2012

@anait ale jo, pomohl mi k ovulaci, brala jsem ho celkem 5x, takze uz toho bylo hodne. No a na posledni cyklus jsem uz sla do CARu, takze jsme zkusili IUI, ktere bohuzel nevyslo, pak sem mela mesic pauzu a ted mi doktor doporucil injekce Menopur, pry je to paradoxne šetrnější než clostil. Takze doufam, ze 2. IUI bude uspesne 🙂 Ty jedes kolikaty cyklus?

milacik3
16. srp 2012

@anait ano ale teplota byva klamliva to som tym chcela povedat co som vsetko tu citala tak som si spravila usudok z toho....baby si meraju teplotu....graf maju pekny vysoke teploty a myslia si ze sa su tehotne a potom z nicoho nic pride MS a su sklamane....preto si myslis ze tolko verit teplote by sa nemalo...kazdy ma svoj nazor a nikomu ho neberiem.....
mna by to meranie ani nebavilo 🙂 to je super ze ta to bavi.... 😉

anait
16. srp 2012

@harley26 takže ovulácia ti prebehla, len sa proste žiadne vajíčko nezadarilo oplodniť...či?
ja som nováčik, prvý cyklus clostilu 🙂

anait
16. srp 2012

@milacik3 ja som to začala hlavne na odsledovanie ovulácie, to bolo pre mňa rozhodujúce...už či som tehotná či nie zistím podľa mňa aj inak 😉

harley26
16. srp 2012

@anait jj, presne tak, ovulaci jsem mela z tech 5 pokusu 4x, takze sem reagovala dobre. Ale pak nam zjistili pomalejsi spermie, takze nam doporucili IUI. Coz ted budeme zkouset podruhe a verim, ze i naposled s dobrym koncem 🙂 Drzim ti palce! Urcite ti to s clostilem vyjde a nebudes mit ani zadne vedlejsi priznaky (stejne jako ja jsem nemela)

milacik3
16. srp 2012

@anait to mas pravdu...no ja som chodila na folikumetriu tak som vedela kedy ma byt ovulka 😉

anait
16. srp 2012

@harley26 dokelu, to je na porazenie...to vám nevyšetrili spermiogram predtým?

harley26
16. srp 2012

@anait nene, prave ze 4 cykly sem to do sebe valila a pak sem uz ztratila nervy a sama se objednala do centra, tam to bylo jedno z prvnich vysetreni co nam delali.

anait
16. srp 2012

@milacik3 to aj ja, ale veď aj keď máš pekné veľké vajíčka, aj tak to neznamená, že prasknú určite...veď ja som tiež bola na folikulo

milacik3
16. srp 2012

@anait no ...to je pravda nemusi to znamenat ze prasknu...ale ked som bola pred MS na kontrole tak mi dr. povedal ze som mala ovulku... teda to bolo davnejsie...
dnes som 30 DC a tesim sa ze nemam MS 😉

anait
16. srp 2012

@harley26 ty brdo...inak mne ho tiež robili až na moje požiadanie, mňa to štve, že oni to nevedia riešiť komplexne, stále len čiastkovo...vyskúšame toto a keď to nepôjde, tak skúsime niečo iné..kurník...joj...a kde do CAR chodíte? verím, že sa to podarí, keď už viete aký je problém a ako to riešiť, tak to isto pôjde 🙂

anait
16. srp 2012

@milacik3 jejda a to čoooo? čoskoro budeme gratulovať? 😉

harley26
16. srp 2012

@anait dost mi ta navsteva centra pomohla po psychicke strance. Chodime do Zlína a strasne se mi tam ten pristup libi. Budu ti drzet palce, uz si byla na folikulometrii?

milacik3
16. srp 2012

@anait bodaj by 😉 bola by som velmi stastna ale nechcem nic zakriknut...preto som ani test nerobila....

mijadave
16. srp 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
prajem Vam krasny dnik 😉

anait
16. srp 2012

@harley26 áno, v pondelok, dnes som 17DC, čiže už by malo byť po ovulácii...ale zase sa držím pri zemi, od prvého razu zázrak nečakám, aj keď by potešil 🙂 to je super, že taká dobrá skúsenosť

kvietok1605
16. srp 2012

@anait ako vieš aký máš krčok?

anait
16. srp 2012

@kvietok1605 no podľa každovečerného skúmania 🙂

kvietok1605
16. srp 2012

@anait jáj tak 🙂 čítala som že teplota stúpla tak snáď ovulácia bola ja zase mám nejako veľa hustého hlienu už ako mi skončila ovulácia dúfam že nemám mykózu

milacik3
16. srp 2012

Dnes vecer som sa nahnevala...a spravila som si len tak test aj ked som chcela este pockat....som 30 DC a teraz som si ho robila, bol negativny ( Rapid clear) tak...som sa asi zmylila ale tak na 70% som si bola ista...co uz ☹ som zvedava kedy pride MS.... 😢

veji
16. srp 2012

Ahojte kocky. Idem sa vam pochvalit 🙂 8.8.2012 sa mi narodila dcerka Sonicka. Takze dalsie clostilcatko je na svete. Prajem vam, nech vam tato moja sprava doda nadej 😉

@mijadave ahoj, prosim vysupnut z tabulky 😉

kvietok1605
16. srp 2012

@veji gratulujem a nech vám bábika robí radosť 🙂

kvietok1605
16. srp 2012

@milacik3 to ma mrzí myslíš že už nie je šanca aby bol test pozitívny?

milacik3
16. srp 2012

@kvietok1605 ja neviem....ja si myslim ze mam priznaky...ale netusim ovulku som mohla mat okolo 16 -17 DC a dnes som 30 DC , tak robila som si test vecer ale....ak su priznaky skutocne a nejako si ich nenahovaram tak hcg musim mat v tele a malo by to ukazat kedykolvek pocas dna