Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
2. čer 2009

Krasne prskas.Ty nas chces asi doopravdy nakazit. 😀

dasa.77
2. čer 2009

wolfi,jak vis tak presny cas?...............ahojky

wolfskinka
2. čer 2009

dasa odpozorovanim za tie 4 roky sledovania na sone .... skratka ovulka nastane vtedy, ked ma zacne pichat v podbrusku, bolia krize a tak asi za hodinu sa to uvolni a vtedy mam ovulku ... a presne je to tak mam to potvrdene aj zo sona ... ked som isla 3x na IUI .. tak ma neachali cakat pol hodiny navyse ale ovulku som mala uz v cakarni .... roky skusenosti a pozorovania ... ale radsej by som bola od tohto usetrena

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Prdečku, díky za bacílky, my už tady všechny musíme být pořádně nakažené 🙂

Wolfi, tak určitě jste včera sexíkovali a dneska si to zopáknete a neboj, ovulku podchytíte 🙂

wolfskinka
2. čer 2009

lenka sexikovali sme v nedelu vecer, vcera vecer a dnes poobede budeme hned ako sa muz vrati zo sluzobky a aj vecer ... treba to vyuzit

dasa.77
2. čer 2009

wolfi,tak to je teda neco. 😅

dasa.77
2. čer 2009

Leni a co se tyka testovani u me,ja jsem jeste "lepsi"! 😀 Dostala jsem to hned ten vecer,co jsem rano testila 😠

wolfskinka
2. čer 2009

dasa .. za tie roky co mi sleduju cykly utz a pichaju pregnyl viem presne kedy ju mam cca na hodinu a teraz mam brucho napnute a pichaju krce takze davam tomu hodinu max 1.5 hodiny a vajicko sa uvolni z folikulu .. ja uz som ti ako gynekolog amater

dasa.77
2. čer 2009

wolfi..........zadny amater..........ty jsi poradny profik 😉

wolfskinka
2. čer 2009

no daska som 😉 ... ale radsej by som nebola ... 😠 radsej by som bola keby som vsetky tie peripetie nemusela prezit

dasa.77
2. čer 2009

tak to ja to u sebe nepoznam ani ho..o! Posledne po pichnuti 10000j pregnylu,jsem mela mit OVU udajne 15DC.Ale ja si myslim,ze byla az 19DC,nebo dokonce 20DC.

dasa.77
2. čer 2009

wolfi,me je to jasne.A kdyz uz jsi toho tolik prosla,urco budes vedet,co je to hemokoagulacni screening.

dasa.77
2. čer 2009

Hrozne pomalu se mi to nacita a nejde mi to odesilat. 😠

wolfskinka
2. čer 2009

dasa tak to teda neviem co to je to netusim... uz som to pocula ale neviem

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Wolfi, tak to do toho bušíte pořádně 😀

Dášo, tak je to jasné, testovat nebudeme, počkáme si min. 3 dny, když nepřijde mrcha 😉

wolfskinka
2. čer 2009

lenka no busime len aby to malo nejaky vysledok .... uz by aj mohlo

prdecek
2. čer 2009

já už ani nevím co to sex je, máme ho totiž zakázaný 😒

wolfskinka
2. čer 2009

prdecek ... no kvoli babu by som ho aj ja olutovala ... a ked sa mam priznat ja uz natlcena tymi hormonmi nemam ani chut na to

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Wolfi, to jo, už je na čase, pořád sexíkujeme, ládujeme hormony, prášky a nic ☹

wolfskinka
2. čer 2009

lenka mi hovor ....

baby zmenila mi doktorka liekyk na tu moju epi a chodim ako namotana kade chodim tade spim ... jezis kym si na ne zvyknem to bude hroza

prdecek
2. čer 2009

a tak poprvdě mi to teď nechybí, ale občas bych si dala říct 🙂 ale tomu mému to chybí 😀

wolfskinka
2. čer 2009

prdecek no musi vydrzat

dasa.77
2. čer 2009

NORMALNE MI TO SPADLO,SPROSTE ME TO VYKOPLO!!!

lenka_bohousek
autor
2. čer 2009

Wolfi, já nemám žádné léky a taky bych furt spala a kór v tomhle počasí. U nás je zase zataženo a prší a to bych jen ležela v pelechu a chrněla 😀

Dášo, taky mi to furt blbně 😠

dasa.77
2. čer 2009

prdecku,proc mas zakazany sexik? Mas rizikovku,ci co?

amisa
2. čer 2009

prdecek napodobne..

no trocha blbne tn net na koniku

prdecek
2. čer 2009

dasa, asi kvůli minulému potratu

dasa.77
2. čer 2009

aha,tak to jsem netusila,ze i sex by mohl neco pokazit.Mela jsi rict,ze to nebude zadna divocina.A jak dlouho? Po celou dobu tehu nebo jen prvni trimestr?

kkamca
2. čer 2009

Dobré ráno všem... 😀

wolfskinka
2. čer 2009

ja vazne nad tym uvazujem ... folikul praskol pred chvilou ... bolest ustupila z minuty na minutu ...