Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

voskovka
9. led 2013

@mijadave takze ty si prvy cyklus s clostilom nemala tiez foliky?az druhy?

mijadave
9. led 2013

@milacik3 az buduci stvrtok idem, lebo mala som ist 8.1., ale bola som si 3.1. po duphaston, tak mi rovno vzal krv a spravil usg, ale vtedy videl len vacok 😉 ale vraj je to zodpovedajuce tomu, lebo som bola vtedy len 4+5tt podla ovu, dnes som 5+4tt 😉 ale citim sa fajn, aj ked dnes mi na urade prace prislo trosku nevolno, bolo tam vela "vonajucich" spoluobcanov a vydychany vzduch 😒

mijadave
9. led 2013

@voskovka mala som, ale rastli pomalsie ako maly a to som rovno brala 2tbl denne, takze namiesto 5 dni som ich velakrat brala aj 9 dni 😉

milacik3
9. led 2013

@mijadave ano to si pametam ze si pislaa ze pojdes v utorok... aha tak super ze uz vlastne mas aj krv a utz za seboui... no to si viem predstavit ja tiez ked som isla vtedy z manzelom na to vysetrenie isli sme MHD to to bol strasny smrad na odpadnutie....

lucijeta
9. led 2013

@anait aoj, tak jak to u vás pokračuje? u nás to od toho iui v říjnu stojí.. dnes jsem konečně dostala termín laparoskopie-13.2. tak snad se někam pohnem 😒 ale bez clostíku to asi nebude, bez něj folíci fakt nerostou, chjooo 😔

gabaki
10. led 2013

dievcata, mali ste niektora silne bolesti krizov pri brani clostilbegytu? mala som v tomto cykle zvysenu davku 2x denne 5. - 9. den.

veronicka33
10. led 2013

Ahojky neviem ktorá z vás píše tabulku ale mohla by som poprosit dnes som 3DC a PC 22 dakujem 🙂

pancuska
10. led 2013

@mvkoty ahojky a ja ta mozem poprosit vymazat utrogestan ale kedy bude vtedy bude 😉 dakujem

mvkoty
10. led 2013

@pancuska vymazáno 🙂

mijadave
11. led 2013

@gabaki ano, ja som mala, ale len 1-2 cyklus, potom uz to nebolo take hrozne.... 😉

gabaki
11. led 2013

@mijadave ja som nemala bolesti v 1. a 2. cykle, ked som mala 1x denne a teraz, ked to je zvysene na 2x denne, tak mam dost silne bolesti v krizoch a nejak som opuchla...nevadi, pockam a ak to neprejde, tak skocim radsej za lekarkou. 🙂

mijadave
11. led 2013

@gabaki no ja som hned od zaciatku mala 2x1tbl denne 5-9DC 😉 jasne, ak to neprejde, chod k dr 😉

gabaki
11. led 2013

@mijadave dakujem

veronicka33
11. led 2013

@mvkoty dakujem 🙂

mvkoty
13. led 2013
danci70
15. led 2013

ahoj,můžu se u vás poptat? 🙂 brala jsem poprvé clostil,2x denně 3 až 7 DC,dnes 9 DC,nic neobvyklého nepociťuji,měla bych? během braní tabletek jsem měla trochu napjatý podbřišek,hůře jsem spala,jinak nic.díky

beju
15. led 2013

@mijadave jááááááááj, ja že kuknem úplne náhodou sem a čo ja vidím!!! Tak sa nakoniec podarilo po 3 krát. Gratulujem!!! Nech všetko prebieha v tom najlepšom poriadku a hlavne bez komplikácii. !!!

drobca07
15. led 2013

ahojte baby, tiež som brala clostil v mesiacoch oktober som si našla //, po týždni však tehu nebolo potvrdené dr., brala som potom ešte druhý krát koncom novembra od 5-10DC ale už nič.... dr. mi clostil stopol 😖 ...chceme sa s mm objednať do Heliosu v MT ale: môžu mi znovu nasadiť clostil? viem, že liečba s ním by sa nemala opakovať či ako to je.... keď som hneď prvý mesiac ked som ho brala mala // .....ja by som to ešte riskla ale predpíšu mi ho? čo myslíte?
@danci70 - ja som mala bruško po clostile ako min. v 5mesiaci a dosť ma bolelo tak zvláštne....

mijadave
15. led 2013

@danci70 ahoj, a dr Ti nerobi nemera foliky a nekontroluje ultrazvukom? pri clostile by sa malo, aby vedel, ci zabrali, ci staci davka a hlavne, ci nerastu cysty, lebo clostil podporuje ich rast.... ale inak nic vynimocne sa pri tejto liecbe nepocituje, niektore z nas mali bolesti hlavy a nafuknute brucho...
@beju dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 si zlata, ano, zadarilo sa a celkom neocakavane, lebo sme s tym neratali, lebo dr mi povedala, ze je miziva sanca, ze otehu, zistili mi nejake zvysene hodnoty z krvi na endokrinologii... a aha, zazraky sa predsa len deju 😀
@drobca07 clostil sa moze brat niekolko cyklov, kazdy lekar vsak hovori iny pocet, ale ked si ho brala len 2 cykly, tam vobec nebude problem... mal by sa brat 3 cykly, potom pauza a potom sa moze znova 3 cykly... ale ja som ho brala 8cyklov za sebou 😉

danci70
15. led 2013

@mijadave na UTZ jdu zítra a když to dobře dopadne,píchnu ovitrele a bude IVF.

isabellaa
15. led 2013

@danci70 nie nahodoue iui?

danci70
15. led 2013

@isabellaa nene ivf s minimální stimulací

isabellaa
15. led 2013

@danci70 jaaaj, tak drzim palce, nech sa podari 😉

danci70
15. led 2013

děkuji,je to první pokus,jsem nováček v CAR 🙂

mijadave
15. led 2013

@danci70 aj ja drzim pasticky, nech sa zadari 😉

danci70
15. led 2013

@mijadave díky 🙂

mijadave
15. led 2013

@danci70 dufam, ze nam sem onedlho hodis testik s // 😉

danci70
15. led 2013

@mijadave kéž by 🙂