Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
29. led 2013

@mvkoty dakujem moja, si zlata...

streghina
29. led 2013

@mijadave to mi je líto, drž se .-) měla jsem z tebe takovou radost, proč je někdy osud tak krutý, ach jo ☹

mijadave
29. led 2013

@streghina dakujem, ano je to krute... ale musim byt silna a pozbierat sa a ist dalej, aj ked je to tazke...

streghina
29. led 2013

@mijadave to je jasný, naděje umírá poslední, už jsme si řekly, že rok 2013 bude jinej než ty ostatní, takže to určitě přijde 😉

mijadave
29. led 2013

@streghina on uz je iny pre mna, ale nie v tom najlepsom svetle, dufam, ze sa to zmeni...

streghina
29. led 2013

@mijadave to chápu, srdíčko to boli a myšlenky se špatně zahaneji, ja vim

mijadave
29. led 2013

@streghina to ano, ale verim, ze sa z toho co najskor dostanem... musim kvoli rodine...

gabaki
29. led 2013

@mijadave posielam silne objatie, odpocin si a bud silna.

mijadave
29. led 2013

@gabaki dakujem

kacnov
30. led 2013

holky prosím 2DC děkuju

kacnov
30. led 2013

@mijadave berulko to je mi moc líto ale podaří se to zase neboj se bude líp

mijadave
30. led 2013

@kacnov dakujem moja, dufam, ze ano...

kacnov
30. led 2013

@mijadave určitě o tom nepochybuj!!! když to vyšlo jednou výjde to i po druhé držím pěstičky

mijadave
30. led 2013

@kacnov dakujem moja...

mvkoty
30. led 2013
kacnov
30. led 2013

@mvkoty děkuju 🙂

strawbery
30. led 2013

@mvkoty ahojky, poprosím ta dnes som 3DC...dakujem, skúsila som aj sama si to meniť,ale mi to nešlo, dakujem moc 🙂

milacik3
31. led 2013

@mijadave som sa to teraz docitala..je mi to velmi luto ☹ nechapem preco sa to deje...priala som ti to velmi lebo uz dlho cakas na babetko a zasluzis si to ☹ držim palceky aby si to prekonala a zacala znova mysliet pozitivne ... 😉

pancuska
31. led 2013

@mijadave ahoj Jani... je mi to trosku blbe ale preco nie si podomnou v tabulke?? uz som tu dlho nebola a teraz pozeram ze kde si zmyzla.....ak by som mohla vediet napis mi ....

mijadave
31. led 2013

@milacik3 dakujem moja... skoda, ze to nie je podla zasluh ☹ uz mi je lepsie, deti ma drzia nad vodou... kedze babatko odislo prirodzenou cestou bez cistenia, berie sa to ako silnejsia ms a uz sa mozme snazit o dalsie... tak uvidime... zatial sa na to necitim... ale po babatku velmi tuzim, teraz este viac...
@pancuska je to preto, lebo sme o babatko prisli ☹ prestalo sa vyvijat, nebilo srdiecko ☹ takze preto som zmizla 😢

mvkoty
31. led 2013

Dnešní tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ap...

@strawbery upraveno....upravovat můžeš ale musíš být přihlášená jinak to nejde ☹

pancuska
31. led 2013

@mijadave joooj to mi je luto,si uz druha ktorej sa toto stalo!vzdy sa pytam preco to tak je?preco sa tomu neda vyhnut?je to velmi bolestive a zene to urobi velku ranu ktora sa musi zahojit!priroda to hadam zariadi a konecne budes znova tehulka!

mijadave
31. led 2013

@pancuska tiez som sa na to pytala, ale uz nie... proste musim ist dalej... depkovanie mi nepomoze... teraz mam dost bolesti, ale ono to prejde, mam to brat ako ms (akoby to slo ☹ ) a ked sa docistim, mozme zacat znova snazilkovat...

pancuska
1. únor 2013

@mijadave tak ale je tu dokaz ze to ide len tomu asi treba nejak pomoct.... na hematologiu ta neposielaju? lebo si myslim ze nemalo dost postacujuce prudenie krvi ale to je len moj nazor.... no nechapem nasich doktorov...mam kamosku co ma 36r a byvaju teraz v Plzni,tiez nemohla dlho mat hormony a stitna a jedno z druhym a tak sa im nakoniec podarilo no doktor nechcel nic podcenit a tak jej dali hned na riedenie krvi fraxiparin aby jej lepsie cirkulovala krv a teraz uz ma dokonca dve deticky 😉 a nebrala si ani nejake vitaminy? viem ze aj femibion 800 a kys.listova ma nejaky vplyv na krv.....ako lepsie prudenie...

milacik3
1. únor 2013

@mijadave podla mna toto je horsie ako nemat babetko..lebo ked uz sa konecne podari a uz sa rodicia tesia...a potom pride kruta realita 😢 ....je mi z toho do placu...aky je tento zivot nespravodlivy...minule som pocula o tej zahran.mamicke (ak sa da tak nazvat) ze potetovala svoje male babetko...a hned som si pomyslela preco take zeny maju deti ...?? a preco ty co tužia po nich a vedeli by sa o ne postarat a pekne vychovat ich nemajju 😢 😔

mijadave
1. únor 2013

@pancuska moja, ja chodim na hematologiu... raz davno som mala zle vysledky, odvtedy chodim tam pravidelne... brala som vitaminy, nie femibion, ale pre tehulky, tusim ElastiQ, dostala som od kamosky a brala som ak kyselinu listovu a samozrejme duphaston... mne ked brali krv, ta sa sestricke zdalo, ze mam az moc riedku krv, brala mi aj krvny obraz, no v pondelok sa jej opytam, ze ci tam bolo vsetko ok...
@milacik3 je to strasne, lebo naozaj sme sa vsetci velmi tesili... je to nespravodlive, ale co narobim, taky je zivot... musim ist dalej... len keby tie bolesti neboli... ale aj to prejde a srdiecko sa potom tiez zahoji a ide sa dalej...dakujem, ze si so mnou...

milacik3
1. únor 2013

@mijadave nemas za co, ja len dufam ze sa este Vám podari 3 babetko...držim silno palceky 😉

mijadave
1. únor 2013

@milacik3 dakujem moja, aj ja dufam...