Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mannerka
30. bře 2009

ja tomu teda uz nerozumiem 😔
je to divne ☹

No nic, uvidim, ci nahodou dnes motyka nevystreli a ten folik praskne 🙂 Meriam BT, tak uvidim rano, zatial mam nizke teploty.

Miluska, Leni, vy ste ako s ovulkou, uz je po?

miluse
30. bře 2009

Man, já ji budu mít pravděpodobně dneska nebo zítra podle toho jak mě bolí vaječníky

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Man, když tě vzbudily křeče v podbřišku, tak to je určitě od ovulky. Folík máš pěkný, tak ovulka určitě bude, takže sexíkovat a sexíkovat a sexíkovat 😝

Já už mám po ovulce, proběhla o víkendu a to víš, snažili jsme, co nám síly stačily 😀

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Kočky, mažu na poradu, zatím se mějte. Kdyžtak juknu večer z domova.
Paaaa 😵

miluse
30. bře 2009

Leni, tak ahojky a ať je porada plodná 😀 😝

luuca2
30. bře 2009

Ahoj holky. Tak nevím, ale možná mám zvýšenou hladinu prolaktinu. Z prsou mi vytéká (ne samovolně) bílé mlezivo. Zítra frčím k DR na krev. Snad to dopadne dobře a třeba je to taky překážka, která nám brání otěhotnět.
Všem bych nám tolik přála ty vytoužené //.

rina1
30. bře 2009

Tak jsem zpatky z CARu, vse je ok, IUI bude ve stredu cca 9 hod. sliznice 10 mm , folik. 21 mm a 17 mm vecer picham Pregnyl. Jo a rikala dr., ze ted fakt ty IUI moc nevychazeji, ze nevi proc, ale u UVF maji ted 50% uspesnost. Tak uvidime, dala mi uz recept na Clostil na dalsi mesic, jak kdyby uz vedela, ze to nevyjde. 🙄

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Tak jsem zpět 🙂 Porada teda plodná nebyla, s našim italským vedení to je spíš bordel než aby něco vyplodili 😀

Luuca, teda to je něco, ale možné to je. Já vůbec netuším, co způsobuje vyšší prolaktin a jak se to projevuje. Ale kdyby to odhalili a vyléčili a byla to ta jediné překážka k mimískovi, tak by to bylo super 🙂

Rina, super zpráva, krásní folíci. Tak ať píchaneček moc nebolí a manža/přítel ať připravuje ty nejlepší spermoníky 🙂

miluse
30. bře 2009

Rina, no ona i tak je úspěšnost u IUI tak cca 10% a je fakt, že to spíš nevychází než vychází. U nás to zavrhly rovnou a podle výsledků z gennetiku pošupajdím pro injekce a pak IVF 😅

Leni, takže porada opět k ničemu co? No tak to nezavidím 😒 to není o co stát.

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

aktualizuji tabulku 🙂

Kri (30) - 1. IUI (clostil, ovitrelle, utrogestan), IUI 6.2., test dle MS 22.2. a dle pokynů (3 týdny) 17.2., // 11 DPO a stále sílí, 24.2. krevní test- potvrzeno těhotenství HCG 1 661! HURÁ!!!, UTZ 2.3.-bublinka má 13,6 mm, UTZ 16.3. mimísek má 11,9 mm a bije mu krásně srdíčko

Vendy05 (22) - 6.cyklus clostil (Utrogestan + poslední 2 cykly Pregnyl),folikulů 5, ovu pátek 13.2., 3.3. // na těhu testu, 5.3. HCG přes 600, 18.3. UTZ už máme srdíčko, jsme 6+4tt a mimísek má 4 mm

Lenka (34) - 3. cyklus clostil - UTZ 27.3. - 3 dominantní folíky 21, 24 a 26 mm + 4 menší; kontrolní UTZ 3.4.

Miluška (30 ) - jeden cyklus bez clostilu (předtím 2 s clostíkem),15.3 MS, 19.3. první návštěva CAR, 26.3. kontrolní UTZ, se nekonal, špatné spermio, nyní genetika a imuno, poté IVF

Gucci (28) - 3. IUI (clostil) se nekoná, dva folikuly vpravo (neprůchodný vejcovod), 1. IVF duben 2009

Prdecek (22) - 1. cyklus clostil (5DC - 9DC) a Utrogestan (16DC - 26DC), test 27.2. negativní, test 2.3. negativní, 3.3. mrcha, 2. cyklus clostil 0-0-1 (5DC - 9DC) a utrogestan 0-0-2 (16DC - 26DC)

Monara (26) - 4. cyklus clostil (Utrogestan 20. - 26. DC), 11.DC folik žádný

Denous (36) - 2. cyklus clostil - 9.2. folikul 6 mm po proběhnuté ovu, MS 17.2., dále bez clostilu, málo pohyblivé spermie

Jara - 1. cyklus clostil - UTZ 12.2. - 3 folikuly, MS 27.2.

Carmenuska -(25)-2.cyklus clostil-duphaston,2folikuly napravo 11dc 18 a 16mm,nalavo cysta dosledok hyperstimulácie 49mm, ovulka 16.-17.3 prebehla, kontrolni UTZ 26.3.

Beruskaveruska - (32) - 1cyklus clostil - pregnyl od oka cca 12DC (duphaston 15-25DC)

Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI (17.2., test 3.3.), (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC), kontrola v CARu 27.2. - HCG 0; 3. IUI 13.3.

Mannerka (28) - 1.cyklus clostil - UTZ 14DC folikul 27mm - UTZ 16DC filokul nepraskol-vstrebava sa->bez ovulky, MS dorazila, od 20.3. 2. cyklus clostil, 11 DC 26.3. UTZ - dominantny folik 17 mm, kontrolni UTZ 30.3. - folik 21 mm

Kikina666 (33) – Sanatorium Helios v Martine – 1. cyklus clostil - UTZ 26.3. - foliky 17 a 18 mm, 27.3. pregnyl
Doposud:
09/2005 klasicke tehu
10/2005 potrat hcg neviem
04/2006 biochemicke tehu klasicky hcg 4.5
09/2006 clostylbegytova stimulka neuspesne
10/2006 IUI neuspesne
11/2006 clostylbegyt stimulka neuspesne
07/2007 laparoskopia
10/2007 IUI neuspesne

Rina1 (37)-Gennet Liberec 1.IUI Clostil, 30.3.UTZ - dominantní folíky 21 a 17 mm, večer pregnyl, 1.4. IUI

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Miluško, já právě tyhle porady nesnáším, je to ztráta času. Italové vůbec nejsou zvyklý plánovat, všechno řeší zbrkle a ve všem dělají bordel. Ale jako jednat 2 hodiny i více o ničem, na to by je užilo 😠

mannerka
30. bře 2009

baby,
ja som zacala zvazovat,ci mam toho mojho poslat na ten spermiogram 😕
Objednala som ho na tento piatok do CAR, ale ked mi ten moj Dr dnes povedal, ze do CAR zrejme poputujem aj ja a zaroven budu vysetrovat aj mojho draheho, tak rozmyslam, ze ci ho mam "trapit" dva krat 😅
Co si o tom myslite?

miluska,
tebe kedy vychadza IVF?

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Man, ty přece do CARu nepůjdeš hned, ještě bereš clostil a já být tebou, tak přítele na spermiogram pošlu, ať víte, na čem jste 😉

remeli
30. bře 2009

ahojte 🙂
tak ja tomu uz apsolutne nerozumiem zase teplota vysla hore

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Ahoj Remeli, ten pokles předtím by mohl znamenat uhnizďování embrijka a když bude teplota dál stoupat, tak by to mohlo být nadějné. Jsi teď 26DC, tak ještě vydrž, jestli dorazí mrcha. A když ne, tak bych zkusila testík tak 30DC, aby už tam byly pořádné // 🙂

remeli
30. bře 2009

no len ja sa bojim aby mi teplota len tak neskakala sama od seba.. lebo aj ked mi ukazal graf ovu tak ja som nic necitila.. ani bolest vajecnikova ani som nemala niaky hlien

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Remeli, já dřív vůbec netušila, kdy mám ovulku, nic mě nebolelo, ani jsem neměla žádný zvýšený hled. Až když jsem začala měřit a více se pozorovat, tak jsem na to přišla. Takže si z toho nic nedělej 😉

remeli
30. bře 2009

😒 len ma dnes zacalo pobolievat v podbrusku tak sa ozaj bojim ze ms je uz na ceste

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

V podbrušku může bolet i od těhu. Dokud nebudeš mít ms, tak není nic ztraceno a zbytečně nebuď smutná 🙂

mannerka
30. bře 2009

leni,
mas pravdu, ze do CARu nepojdem hned, ale za mesiac zrejme hej... 😔
A dva krat za mesiac manzelika poslat na taketo "vysetrenie"..neviem-neviem....

Este pockam 2 dni, uvidim ci sa ovulka dostavi a potom sa rozhodnem..
Dakujem za nazor 😉

remeli,
ja si tiez myslim, ze grafik vyzera celkom pekne 😉
Pockaj este, kym ti bude MS meskat aspon 2-3dni, ved to je cochvilka 🙂

remeli
30. bře 2009

mannerka rozmyslam ze ak zajtra bude teplota nad alebo 37 tak testnem ak nie tak nebudem

rina1
30. bře 2009

Holky k tomu spermiogramu, muj muz byl v listopadu mel to total spatny ale strasny no a v lednu to mel uplne normalni, dr. rikal, ze je lepsi jit 2x, ono se to sperma strasne meni. Ja tomu mymu IUI moc neverim, necekam fakt ale vubec nic, budu hoodne v soku kdyz to vyjde, do IVF se mi nechce, mame spolu uz jedno dite tak nejsem tak tlacena. Jinak uz zacinam mit i ten hlen plodny, sex byl v nedeli rano ted bude to IUI ve stredu rano a jeste toho myho prepadnu vecer a dalsi den at jsem pro to udelala maximum a uvidi se.

mannerka
30. bře 2009

rina1
hmmm, s tym spermio si ma prekvapila, som nevedela, ze taketo rozdiely mozu byt 😕

Mate pekny keksikovy maraton 😉
No ved my vlastne tiez, kedze stale ocakavam tu nepodarenu ovulu 😀 😀 😀

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Man, dnes máš folík krásný, určitě praskne a bude ovulka.
A chápu, že poslat manžela 2x na spermiogram není dobrý nápad, oni chlapi jsou trošku citlivky 😉

Remeli, já bych taky počkala, až jestli ti bude meškat ms. Když budeš testovat dřív, tak tam nemusí být nic anebo jen stín a budeš zbytečně zklamaná 😉

Rina, máš správný přístup, taky se snažím se na to zbytečně neupínat. A manžela pěkně násilni, dneska taky určitě můžeš a pak i po IUI, ať je to pojištěné co nejvíce 😀

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Man, jen keksíkujte, ovulka může být každý dnem a tak je třeba keksíkovat 😀 😝

vendy05
30. bře 2009

ahojda clostilky .... 😵

lenka_bohousek
autor
30. bře 2009

Ahojky Vendy a mimísku 😵

mannerka
30. bře 2009

ahojcek vendy 😉

mannerka
30. bře 2009

remeli,
ak budes testovat, napis ako si dopadla, dufam, ze dvojciarkovo 😉

vendy05
30. bře 2009

No holky dočítat teda jako nebudu, je toho moc 😀 , takže prosím o shrnutí, co se tu dnes stalo 😀 😅