Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
3. čer 2009

taky jdu vařit at mám hotovo..nebo se tady zas zakecám a oběd bude bůh ví kdy 😀

wolfskinka
3. čer 2009

papus, dasa77 ... no ako som na tom ... vcera som mala ovulku tak uz 3 dni vyvadzame a po lezim v posteli aj pol hodinu, snad to pomoze ... ale budeme sa snazit cely tyzden a na vikend mi vychadzaju plodne podla jonasa ... tak uvidime co sa udeje ci sa podari ... este mi zostala 1 tabletka antibiotik chvalabohu

10.6. idem na sono prsnikov ... bojim bojim
18.6. na krv na kontrolu ... a ak bude neg tak zacinam stimulku hned zaciatkom jula ... tak drzte palceky aby to bolo neg

no a co sa tyka adopcie .... cakam na to rozhodnutie uz by malo kazdym dnom prist mozno aj dnes tak snad uz pride ... a daju nam termin zaciatku tej rodicovskej pripravy ... chcela by som to mat do konca jula cele hotove ...

takze asi takto to vyzera so mnou ... a mam depky zacala som hltat zase calibrum babyplan a zase mam kilo navyse .. pliaga jedna hnusna ... to po nom som tak pribrala ...

magnolina
3. čer 2009

uro problemy prisly z nejakych dlouhodobejsich zanetu,cekala nas celkem dlouha lecba.Kazdopadne dneska rano mi je spatne od zaludku a porad pobolivaji ty vajecniky.je mozny,ze by to byly jeste priznaky pregnylu?nerada bych si delala plane nadeje 😉 holcicky drzim vsem moc palce, budu rada,kdyz mi nekdo odpovi.diky misa

dasa.77
3. čer 2009

Tak ,jeste brambory a mam skoro hotovo.Delam chinu a muj ji ma nejradsi s opekanyma bramborama.To je zase prace navic.Normalne bych mu nachystala ryzi,ale tu jsme meli asi predevcirem 😠

wolfskinka
3. čer 2009

dasa mnam dala by som si

dasa.77
3. čer 2009

magnolia,ja ti napsala IP,tak si ji precti,a muze to byt pregnylem 😉

dasa.77
3. čer 2009

wolfi,tak to ja taky.Ale pokud si dam i ja,tak uz mu nezbyde asi i na zitrek,a to fakt nevim,co bych jako varila.Jedine zeleninovou polevku.Zeleniny a brambor mam dost.Smula,holky,on byl nakoupit a takhle vypadal jeho nakup:chleba,4 bagety,doza bonbonu,kilovka nutely a dva dresingy. NO NEZABILY BY STE HO?

wolfskinka
3. čer 2009

dasa nehovor po jedle lebo ja som priserne hladna

dasa.77
3. čer 2009

wolfi,rozjizdite adopci? To teda koukam.Jde videt,ze tvuj manzel je fajn clovek,ma rozum.Muj o cizim diteti zatim nechce ani slyset.V tomhle se dost lysime,je jak malej jarda.

a jeste dotaz,co znamenaji plodne dny podle jonasa?

dasa.77
3. čer 2009

MAGNOLINA.............mas?

dasa.77
3. čer 2009

KDE JE DNESKA LENULE? asi ji v praci hlidaj 😀 😀 😀

dasa.77
3. čer 2009

Stoupa a klesa poklicka,vsude se line vune masicka...... 😝

papus
3. čer 2009

Leni kdepak tě máme???

magnolina
3. čer 2009

Daso diky, mam,prave jsem Ti odepsala.Vůbec jsem si nevsimla,ze je mozny napsat IP🙂diky moc za odpoved.hezky den Ti preju a vsem ostatnim.

dasa.77
3. čer 2009

magnolina neni Z.

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Dobré ránko holčinky 🙂 Jsem zde. Sotva jsem přijela do práce,hned byla porada 😠

Koxinka, ty jsi si dělala těhu test 10DC? Nebo jaký test? A pokud ti mešká menzes, tak zkus udělat testík teď 😉

Vítám novou clostilku Míšu a přeju jí hodně štěstíčka ve snažení 🙂 S urologickými problémy ti neporadím a to píchání může být způsobeno třeba tím, že se embrijko zavrtává. Já jsem dřív na sobě taky pozorovala všechny možné i nemožné příznaky, ale pak zjistíš, že je to zbytečné a akorát se nervuješ. Takže já to teď prostě nechávám být, ani moc nesleduju, kdy bych měla dostat mršku 😉

jesterka007
3. čer 2009

Taky jsem nějak dostala hlad 😝

wolfskinka
3. čer 2009

plodne dni podla jonas ... jonas je ten doktor astrolog co pocita kedy moze zena otehotniet a ak je pravdeopodobnost a vraj dokaze vypocitat aj pohlavie dietata a ma za to aj nejaku cenu, lebo mu to vychadza .....

ano uz sme adopciu rozbehli, cakame na rozhodnutie ..... uz viac ako 2 tyzdne kym napisu 1 list formatu A4, ktory maju p[redtlaceny a maju tam dopisat iba mena .... no co ti budem hovorit byrokracia

uz mam toho plne zuby vsetkeho uz nemam ani chut .. a najhorsie je ze som dosla do stadia ze uz ani sama neviem ci este chcem to babetko, ci nebude lepsie sa zamerat na tu adopciu ... lebo takto sa trapim ze ci nahodou to nevyjde a len sa trapim ... a ak prejdeme tou pripravou tak nas zaradia do zoznamu a budeme cakat a tam by sme ho uz mali mat iste ... ja uz vobec neverim tomu ze by mi to mohlo vyjst .. skratka zaujala som k tomu stanovisko asi take ked nevysli 2 umele preco by malo vyjst to tretie ... skusim este to tretie a potom dost pokusom uz nemam sil, som nabita hormonami mam z toho len psychicke stresy a bez vysledku, skratka som v stadiu kedy to uz vzdavam lebo uz nevladzem ... uz je toho moc a aj ja mam svoje medze a nic neriesi to ze sa mi bude snivat o niecom co je pre mna nedosiahnutelne a budem sa len trapit ... skratka VZDALA SOM TO .... UZ NEVLADZEM, jedine ako sa mozem dostat k dietatku je adopcia ... pochopila som ze ASI MI TO NENI SUDENE, LEBO KEBY BOLO TAK BY SOM OTEHOTNELA ... A KED AJ OTEHOTNIEM CI ZASE NEPOTRATIM ... CO JE LEPSIE NEOTEHOTNIET ALEBO OTEHOTNIET A ZASE POTRATIT .... skus sama zvazit co by si robila v mojej situacii ... mali sme v podstate 18 embryjok z tych sa dali pouzit na transfer iba 4 a ani 1 sa neuchytilo, potom som 2x otehotnela ... cize v podstate mali sme 20 embryjok a z toho nebolo ziadne take silne aby z neho bolo babetko ............. myslis stale ze mam sancu ???????????????? ak hej tak velmi mizivvu ...

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Wolfi, jaké depky, nic takového prosím 🙂
Já už jsem s babyplanem skončila, taky jsem po něm přibírala a to jako nepotřebuju, stačí mi ta kila navíc po clostíku.

kkamca
3. čer 2009

Mě je nějak divně dámy..únava asi počasí..Leni ahoj

wolfskinka
3. čer 2009

kkamca ja tiez sa dnes necitim najlepsie a zacina ma boliet zub ....

dasa.77
3. čer 2009

ja mam taky hlad,jeste jsem nesnidala.Ale fakt nevim,co si mam dat.Nemame nic,na co bych mela chut.

Ahoj Lenco.Doufam,ze jsis precetla IP.Ja zapomela nakouknout do toho alba.Hned to napravim a dam vedet,jak je to s tou princeznou 😀

Magnolina,mas dalsi IP.

jesterku jeste neznam,ahoj

wolfskinka
3. čer 2009

ja si kupim kyselinu listovu, doberiem ten co mam asi na 2 tyzdne a potom si kupim samotnu kyselinu listovu

wolfskinka
3. čer 2009

lenka depky ... hej z bezmocnosti ... take depky ... uz fakt nemozem nevladzem ... tu tehotniete jedna za druhou a niele tu ale aj v inej temicke do ktorej chodim .... a fakt uz nemozem a uz nemam sil pocuvat ze aj ja sa dockam .... radsej sa postavim k tomu tak, ze asi nedockam a sustredim sa na tu adopciu

papus
3. čer 2009

Hezký den vám všem přeju jdu pracovat 😉 pááááááá večer

kkamca
3. čer 2009

taky mám calibrum pro plan..akorát tak na 14 dní..doberu a koupim jen kyselku.Sem vůbec netušila že se po calibrum dá přibrat.. 😠

Wolfi to já mám taky depky..má asi každej,ale zkus stále doufat že by se to mohlo povést.. 😀

dasa.77
3. čer 2009

wolfi,ja myslim,se sance je vzdycky.U nekoho jen mala,ale je.Do tretice vseho dobreho.No,hodne lidi si pozada o adopci a az maji dite skoro doma,otehotni.Je to jak zakon schvalnosti.Stat se to me,urcite bych tu adopci nezrusila,je to vuci tomu diteti nefer.Urcite s nim musis byt nejakou chvili v kontaktu,nez ho dostanes domu.Ono si vytvori nejake pouto k tobe,ty zase naopak k nemu.Apak to zabalit? To ne,na to bych nemela zaludek.

Ja jsem jeste nepodstoupila zadne IVF ani IUI,protoze muj chlap je brzda!!Ale jednou na to taky dojde.Teda doufam,ze nebudu muset nic takoveho podstoupit.Momentalne jsem dnes 28DC a nic.Ale jeste si dam nejaky ten cas,protoze podbrisek me stale poboliva.

Listovku a vitamin E uzivam i ja asi dva mesice.Snad to k necemu bude

lenka_bohousek
autor
3. čer 2009

Ahoj Kami, Dáši, Wolfi, Ještěrko - krásné ránko 😀 😝

Dáši, četla 😉

Wolfi, taky už jím jen listovku a na ostatní kašlu, se mi zdá, že to jsou akorát vyhozené peníze ☹
A ten pocit bezmocnosti znám, je to hrozné a těžko se s tím něco dělá. Ale právě proto jsme tady, aby ses tu vypovídala a ulevila si od problémů aspoň trochu 😉

dasa.77
3. čer 2009

ZA CHVILI JSEM Z5

wolfskinka
3. čer 2009

dasa ani ja by som na to nemala zaludok .. skratka uz sa na to divam tak, ze uz mam dost, moje telo ma dost ... psychiku mam uplnle v riti

lenka dik ....