Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
9. čer 2009

eirin no to hej ... ja po tych nekonecnych rokoch mne to niekedy poriadne zasibava

eirin
9. čer 2009

Wolfi, a co máš za sebou po čtyřech letech snažení kromě stimulace Clostilem?

wolfskinka
9. čer 2009

eirin mas IP

eirin
9. čer 2009

Děkuji, jdu na to 😉

wolfskinka
9. čer 2009

😵

halooooo
9. čer 2009

wolfskinka, mohla by jsi mi napsat co ti vše dělali a za jak dloho po neúspěchu? Děkuji

wolfskinka
9. čer 2009

halooo ... test na protilatky proti spermiam, protilatky proti placente, hormonalny profil, laparoskopiu na priechodnost vajcovodov, genetiku , vysetrenie na trombozu placenty, chlamydie, cytologiu, priechosnost krcka maternice hned po styku a uz si ani nespominam co vsetko este

ale ak ti mozeme poradit najskor kym toto vsetko zacnes vybavovat .... daj si u vseobecnej zobrat krv na
1. toxoplazmozu .. je velmi nebezpecna sposobuje potraty a poskodenie plodu
2. borelioza .... detto
3. chlamydie

tym by som zacala a potom az to dalsie alebo sucasne

toxoplazmozu, chlamydie a boreliozu ti zoberie vseobecna ... 1 skumavka krvi a to ostatne si vyb u svojho gyndosa ... ale na genetiku a tioe dalsie vysetrenia posielaju myslim iba z Centra to obvodny gynekolog neposiela

halooooo
9. čer 2009

wolfskinka, už mám některé vyšetření za sebou, hormonální profil, karyotyp, trombofilní mutace, byla jsem na genetice....

wolfskinka
9. čer 2009

no super tak si daj urobit tie 3 co robi vseobecna z krvi, vsetky 3 su velmi nebezpecne ked s nimi otehotnies ak vobec otehotnies

halooooo
9. čer 2009

testy na boreliozu mi dělali nedávno a nepotrvdila se, ale musím ještě na kontrolní odběr

kkamca
9. čer 2009

nikde nikdo

wolfskinka
9. čer 2009

haloo a tu toxoplazmozu a chlamydie este \

kkamca ja som tu a to si tak dlho varila tie spagety ???

papus
9. čer 2009

ahoj holky tak jsem doma...mám vpravém vaječníku 4folikuly a vlevém jeden folikul,ale ten je malinký dostala jsem ještě na dnešek dom injekci a na zítřek si musím večer přesně 20.30h píchnout Pregnyl a v pátek ráno jdu na odběr....uf tak alespon něco se mi tam udělalo 😉

wolfskinka
9. čer 2009

papus no dobre to je super ... na aky odber ??? ty si stimulovala na umele ?

mimina321
9. čer 2009

Ahoj 🙂 nakukla som vám do témi snád sa nenahneváte 😅
prišla som na vás náhodou,kamoške predpísala dr.clostilbegyt a snorila som o tom na nete našla som vás.....
/aj ked na koníka chdím dllllho len do inej témi/
žasnem nad tým kolko vyšetrení máte za sebou,ja mám tiež problém o bábo sme prišli a nedarí sa......moja dr.všetko necháva na prírodu,ale príroda akosi na mňa kašle....
chcela by som ju požiadať o stimuláciu clostilbegytom.Ona totiž asi nechce nič riešiť,povedala,že po roku nás pošle do CARu.Ale možno by stačilo skúsiť toto.
ale som sa vám tu rozpísala.....no len ma už z toho začína chytať pocit bezradnosti a ked čítam aké vyšetrenia máte porobené a ja nič okrem infekčného/všetko neg./a tiež začínam pochybovať o prístupe dr.
chcela by som sa aj opýtať či HP robil váš gyn.?

wolfskinka
9. čer 2009

mimina hej ... ale ak to nechces riesit cez nu tak chod do CARu a oni ti tam spravia vsetko

halooooo
9. čer 2009

Ahoj Papus, tak to je dobrá zpráva, dali ti fotečku folíků, a jak jsou veliké? Doufám, že se ti to konečně podaří....

mimina321
9. čer 2009

dakujem,jej sa volako do toho nechce.....
skúsim ju prehovoriť na clostil a ked nič z toho nebude vypýtam odporučenie do car
....niekedy mám pocit,že mi skôr zdochne kukučka v biologických hodinách ako mi ona pomôže 😀 😀 😀

wolfskinka
9. čer 2009

papus no budem drzat palce

papus
9. čer 2009

wolfi já jdu na umělé....

Halooooo fotečku nemám a velikost mi neřekl,řekl,že jsou pěkné,že to je to co potřebují 😉

halooooo
9. čer 2009

No tak to je Papus hlavní, na fotečce nezáleží...

papus
9. čer 2009

přesně tak hlavně at se tam něco je a pak at se udělají embryjka a je to 😉 a pak zase čekání ☹

wolfskinka
9. čer 2009

papus supis pupis a kedy ides na odber ?

halooooo
9. čer 2009

jak dlouho pak budeš muset čekat?

papus
9. čer 2009

na odběr jdu v pátek 🙂

halooooo
9. čer 2009

no a potom? myslím, že po tolika letech už pár dní je zanedbatelný, nebo ne?

papus
9. čer 2009

no pustí mě ve 13h a to mi řeknou kolik vajuch je a pak to budou se spermiema oplodnovat a myslím,že si v sobotu budu volat jak to vypadá zda se něco chytlo......pak by mi je zavedli to počítám tak pondělí úterý no a pak budu čekat 14dní to budou nervy 😒

wolfskinka
9. čer 2009

no babenky ... je mi s vami fajn ... ale padla ... odchadzam zajtra sa uvidime teda nie uvidime popiseme 😀

halooooo
9. čer 2009

Věřím, že těch 14 dní bude strašných, ale věříme, že se povede, budeme ti všechny držet palečky.

Lenča to dnes trochu fláká 😉

papus
9. čer 2009

měj se hezky wolfi já jdu za chvílu taky ještě do práce 😉