Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

shaarka
19. čer 2009

jerry v jednej. to je zle?

a1211
19. čer 2009

nevím výsledky, jen mi řela, že v hormonech problém není, tak nevím:(mám jen trošku nižší sliznici asi 7 mm, a víc nevím, tak jí věřím že by tam nic nepřehlídla. A u tebe je jaký problém? máš špatně nějaký hormon?

michamicha
19. čer 2009

zkusim to poslat z jinýho mailu 😉 odesláno 😉

jerryjanka
19. čer 2009

nie - len som sa chcela spytať na to ked sa dava dvojita davka ako sa to dava 😀

moa
19. čer 2009

jeej teraz to uz mam 🙂
a co je to snitlik? my take asi nemame

moa
19. čer 2009

juuj ale bych si dala 😝

michamicha
19. čer 2009

šnitlík je pažitka 😀

shaarka
19. čer 2009

jerry 😀 😀 😀 tak sestricka to zamiesala a pichla. hadam sa pri tom neda pomylit a celu ovulku mi hadam nekazi ona zlym podanim pregnylu 😀 😀 😀 😀 😀

a1211, tak ja mam polycysticke vajecniky, hormony su presne tak, ako byt nemaju. 😀 seeecko nizke, test 1 a prolaktin ok.

shaarka
19. čer 2009

to je pod uroven! 😀

a1211
19. čer 2009

aha tak to já asi nemám, dr.teda nic neříkala o to je to horší že do ted nevím co mi vůbec je:(takže clostyl ti ani ovu nenahodïl jo? kolikátý cyklus ho bereš?

shaarka
19. čer 2009

baby, sa pytam kade tade, ze:
co sa deje potom, ked pregnyl 10 tis. nezaberie?
a od zajtra by som mala brat duphaston. mam? alebo mam pockat, kym nebudem preukazatelne po ovu? (BT)

shaarka
19. čer 2009

a1211, clostil je na rast folikulov. potom folik(y) ma prasknut a k tomu mi ma pomoct pregnyl. takze tak.
teraz som 3. cyklus s C.

jerryjanka
19. čer 2009

shaarka jednoznačne až po dvihnuti teploty
aj ja som čakala kym sa mi nedvihla a potom som dala dufik

shaarka
19. čer 2009

oki. to ma len teraz tak napadlo. a kolko mam cakat?

a1211
19. čer 2009

právě že mi dr.pregnyl dát nechce:(prý od toho jsou až centra, že ona jako obvodní to nedělá.(ani mi nic na tu sliznici nedala tak nevím jestli ten clostyl má vůbec smysl

shaarka
19. čer 2009

a1211, ani duphaston ti nedala?????????????????? co sa tym lekarom porobilo?
na tvojom mieste si ho zozeniem sama. a to po clostile akoze ako mas mat ovu??? len tak? sama od seba? no... a ze vraj clostil znizuje sliznicu, takze sa vajko ani nema kde uchytit. pokial teda neberies duphaston.

a moja tiez pregnyl nepicha, ale zohnala som si a pichla. na moju zodpovednost. 😀 aspon ze tak.

dasa.77
19. čer 2009

Ahoj holky,tak uz mam po ni.DOCTU..............

shaarka
19. čer 2009

co dasa? po com mas?

dasa.77
19. čer 2009

po odpoledni 😉

shaarka
19. čer 2009

jaaaaaaaaj 😀 no, to je logicke, kedze je 21:25 😀

samson
19. čer 2009

zdravím
tak já sem také hodím nějaká čísla dnes jsem byla u mudra

12DC - 2 vajíčka - asi 14mm - sliznice 8mm - to se mu moc nezamlouvalo

samson
19. čer 2009

sliznice mi od 10DC stojí na 8mm - jsem zvědavá zda se pohne 😠

a1211
19. čer 2009

duphaston mi dala ale nezabral, MS po něm bohužel nedošla, takže řekla at ho yvhodim, že to nema cenu, že jedině furt chodit na agolutin a ten pomaha, taka spon že tak

shaarka
19. čer 2009

a ktory DC mas ist na agolutin po clostile?
samson, 8 je minimum.. tak aspon nieco, nie?

a pytam sa uz neviemkolkykrat - poznate niekoho, komu nezabral pregnyl 10 tis.?

dasa.77
19. čer 2009

holky,musim to uvest na pravou miru.Volala mi sestricka,doktorovi vrtalo hlavou,jak je mozne,ze nemam udelany HP.Nakonec mi ho delali,ale uz tenkrat pred nejakyma 4 rokama,kdy jsem dostala porve clostik.Brala jsem ho jen dva mesice.HP byl tehda ok,ale radsi mi ho udela znovu.To bych rekla!!Jen me stve,ze to nebude hned priste,protoze to budeme na dovce.

U nas cely den leje.

Jak se tak divam,nekdo pise,ze utros je na zl.telisko,neco takoveho mi taky doktor rikal.Lenka,ze je na rust sliznice.Ja bych rekla,ze na pripadne udrzeni.Micha ze pri divine neni ovulka,jenze ja proto beru jen ty bile po dobu 5 dni,aby mi to neblokovalo Ovu a tu mam udajne na tu sliznici.A to,ze clostik ji snizuje,to slysim poprve.

Sto lidi,sto nazoru.Je fakt,ze na vsech lecich je spousta nezadoucich ucinku a taky nemoci,ktere se daji danym lekem lecit.Kdyby to mel brat clovek doslova,tak nesmi uzivat nic.

Hodim dotaz na utros,duphaston a divinu do poradny a uvidime.Primo do diskuze,kde odpovida spec.na lecbu neplodnosti.

michamicha
19. čer 2009

dášo, tak dej pak vědět co ti odpověděli 😉

a1211
19. čer 2009

musím jít na agol.25 den cyklu, a mám si dělat ovu testy a pokud do 15 dne nebude pozitivní mám dojít na ultrazvuk

shaarka
19. čer 2009

fakt rozne postupy, rozne nazory... ach jaj. 😒

samson
19. čer 2009

sahaarka - já jsem docela spokojená minule byla 12DC 4mm - a může ještě vyrůst. Jinak utroš jsem dostala taky. A dle mého názoru - podporuje tvorbu sliznice - je to čistrý progesteron - a ten v těle má za úkol právě tu sliznici - když je dobrá sliznice mají se kde minoušci uhnízdit a drží je to tam kde mají. Jinak podporuje i to žluté tělísko - to totiž má po prasknutí vyrábět progesteron a pokud není dostatečná produkce od žlutého tělíska tak pomáhá prově utroš - alespoň tak to chápu já 😉

samson
19. čer 2009

holky a když vajíčko neuzraje - tak nepraskne vajíčko? Nebo práská i když je nedozrálé