Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Ahojík Vendy, no jo, slohy a máme nové clostilky a taky mamky-clostilky, co nás přišly potěšit, že clostík funguje 🙂

matteka
1. dub 2009

Ahoj Madlenko, jak dlouho jste se snažili?

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Madlenko, to co píšeš, zažíváme nebo zažívaly jsme všechny - na gyndě jak doma, slzy, když přišla ms, ale jednou se to prolomí a budeme všechny těhulky 🙂
Těhu sis tedy užila pěkně v klidu doma a teď jsi nejšťastnější maminka 😵

eloana
1. dub 2009

ahoj holky prosim vas nemate nekdo zkusenosti s opary v obliceji?? male se udelal opar v obliceji budeme muset asi k doktorovi uz to jednou mela a dostala na to nejake prasky. akorat nevim cim ji ot mam namazat

vendy05
1. dub 2009

koukám na to , to je super, jsem ráda, že clostík funguje a za chvilku budem mít to krásný nový téma "těhulky clostilky" 😀 😵

miluse
1. dub 2009

Koukám, že tady to žije v každou denní dobu. Hezký večer clostilky 🙂

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

El, u nás se na opary nejvíc osvědčil Herpesin, ale musí se dát hned v začátku. Anebo aspoň obyčejná zubní pasta, pokud nemáte Herpesin při ruce 😉

Miluško, to víš, jsme ženské, tak drbeme a drbeme 😀

eloana
1. dub 2009

leni diky no nemame pasta by ji asi palila\🙂 uvidime zitra skocime k doktorce jesti to mame prelecit jako posledne lekama

madlenka29
1. dub 2009

snažili jsme se půl roku bez doktora a bez zjištění proč to nejde

pak nastalo běhání po vyšetřeních-štitná žláza,cukrovka,hormonální vyšetření a MM spermiogram

po zjištění,že u mě nedochází k ovulaci a nasazení clostíku uběhlo dalších 5 měsíců než se zadařilo

těhu bylo super 😀

matteka
1. dub 2009

tak jste se taky načekali, že? Ale povedlo se, to je super a aspon jsi nám dala novou naději a sílu 🙂

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

El, pasta skoro vůbec nepálí, dej jí tam její dětskou. Držím palečky, ať už se to moc nezhoršuje 😉

vendy05
1. dub 2009

ahojda milusko...
eloan zkušenost s opary nemám, takže neporadím....

miluse
1. dub 2009

El, já to mažu herpesinem, popř. můžeš použít i aloe jestli máš doma 😉 to taky zabírá

Ahojky Vendy.

Teda vy jste krafny, jsem si ještě hodila koupel a zase mám co dočítat.

Jo a od včerejšího tuli tuli mě nějak pobolívá bříško ☹ asi jsme nějak moc řádily 😖 a začínají mě chytat i záda, to si tu ovu hezky užívám 🙄

miluse
1. dub 2009

Jéé koukám Leni, že máme stejné zkušenosti 😀 jo a pak je ještě dobré se dopovat béčkem a nejlépe riboflavinem 😉

eloana
1. dub 2009

jj aloe mama uz jsme ji to mazala -ja opar nikdy nemela ani jsme nevedela ,ze ot jde mit jinde nez na puse🙂

remeli
1. dub 2009

pekny vecer

tak ja som testovala znova a stale nic... 😠

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

lenka_bohousek
autor
1. dub 2009

Miluško, to jste museli pořádně řádit. Jako já se takhle cítila v neděli a o zádech jsem věděla ještě v pondělí. Holt už nejsme nejmladší 😀

Remeli, to je hrůza, viď. Zítra netestuj ale zase až tak v sobotu. Hodně holek mělo // až třeba 33 DC 😉 Teplota se ti zatím držím, tak se nestresuj testováním a fakt to vydrž aspoň do soboty.

miluse
1. dub 2009

Remeli, kamarádka objevila // až týden po vynechání MS, 2 dny po vynechání jí to taky hlásilo jen jednu / 😉

Leni, njn a lepší už to asi nebude ☹ 😀

remeli
1. dub 2009

mi blbol konik ze ziadne temy

remeli
1. dub 2009

no ja by som dnes ani netestovala len moj manzelik ma tu stale nalieval vodou aby som uz isla na wc 😀

luuca2
1. dub 2009

Holky, tak každý den to asi neklapne ☹ . Drahá polovička měla blbej den v práci a nějak mu to nesedlo 😢 . Uvidíme zítra jestli se to spraví.
Ale od včerejška tam snad nějaký semínko zůstalo.
Dobrou a krásnou noc.

luuca2
2. dub 2009

Začalo se, ale nedokončilo ☹

lenka_bohousek
autor
2. dub 2009

Krásné dobré ránko 🙂
Mě včera taky blbnul koník a nikam jsem se nemohla dostat ☹
Luuca, určitě nějaké semínky zůstalo, vždyť spermijky vydrží až 4 dny, tak se nestrachuj 🙂 Však to známe všechny, že někdy přijdeme z práce naštvaný a pak to prostě nejde 😉

Miluško, co u tebe, vylezla teplotka ještě nahoru? Mě spadla, tak jsem z toho blázen, to vypadá, že z toho zase nic nebude 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

luuca2
2. dub 2009

Taky mi to včera nějak haprovalo a nemohla jsem se zalogovat 😠
Už je to dobrý, ale v tu chvili mi to přišlo líto. Snad už se mu to v práci srovná a bude v pohodě.
Holky, dneska máme s kolegyní schůzku se šéfem. Mám práci do červennce a pak mě chtějí přeložit, ale není to žádná výhra spíš naopak. No a oni si myslí kdoví co mi nědělají za laskavost, že si náms chtějí nechat 😠 .
Nastímím situaci. Pracuju ve skladu v kanclu, ale vedení firmy se rozhodlo, že se nechtějí zabejvat expedicí zboží ale jen reklamou a marketingem. Takže z toho vyplívá, že sklad a balící linka v něm se předá cizí firmě, lidi, kteří v lince pracují dostanou padáka a odstupné. S tím, že můžou nastoupit k té firmě, která to přebere. No a nás kancelářský si chtějí nechat pořád pod sebou. Ale já chci mít stejné podmínky jako ostatní. Vybrat si jestli zůstat nebo dostat vypověď. Je možné, že od července otěhotním tak to by vyřešilo vše, ale pokud ne tak bych radši dostala výpověď a odstupné a našla si něco jiného, protože pokud zůstanu tak to budu muset všechno táhnout sama a to za ty peníze nestojí. Pochybuju, že přidaj.
Tak jsem zvědavá jak bude za schůzka plodná 😒 a hlavně kolegyně tam asi nezůstane pokud jí vyjde práce. Tak zůstanu samotinká ☹

luuca2
2. dub 2009

Jéé, sem se nějak rozepsala, pardon už se to nestane 😅

miluse
2. dub 2009

Krásné ranko,

holky s tím přihlášením si nic nedělejte, občas to to zlobí, jak je to přetížený, jen se Lucko nelekej, že to nezná tvé heslo, ono ho zná, jen si na to nemůže chvíli vzpomenout 😀 většinou po pár minutách nebo hodinách je vše vpořádku.

Leni, no mě se teplota opět ustálila na jednom bodě, uvidím zítra. A ty se nestrachuj, mimís se zavrtává tak ti teplotka bude kolísat 🙂

lenka_bohousek
autor
2. dub 2009

Luuca, klidně piš 🙂 A s tím přihlášením je to fakt normoš, taky mi to občas blbne.
A teda řeknu ti, situaci u vás v práci je pěkně blbá, tohle je hrozný a člověk nic nezmůže. Ale třeba nebudeš muset nic řešit, protože budeš těhulka a budeš mít úplně jiné starosti 😉

Miluško, ten náš mimís se zavrtává každý měsíc a pak nic, jako už by si to mohl rozmyslet a konečně tam zůstat 😉

kiki24
2. dub 2009

Dobré ránko kočky 😵
Leni, přesně jak píše Miluška, třeba se mimís zrovna zavrtává, a pak... je ještě brzy na jakékoliv soudy, ne? 😉
Přidala jsem dnešní teplotu do grafu: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... 😕
Dneska odpo koupím test. Holky, já mám takový strach, že bude taky "rozbitý" 😖 😔 Vůbec se nechci k ničemu upínat, pořád si říkám, že je to tou nemocí, ale doufám víc a víc. To zase bude slz 😅

miluse
2. dub 2009

Lucí, to neva, klidně si tu vylej srdíčko, uleví se ti a od toho tu taky jsme. 😉 No to ti nezávidím, ale rozhodně by jste měli mít všichni rovné podmínky a jak píše Lenča, třeba se to všechno vyřeší samo a ty tohle nebudeš muset řešit a budeš řešit příjemnější věci. 😉

luuca2
2. dub 2009

Lenko, já se na to tak nějak potajmu spoléhám, že by to mohlo do té doby vyjít. Ale bojím se, že budeme ne a budeme muset co CARu a tam už to tak rychlé nebude. No a kdyby tahle situace nastala ještě dřív než bude červenec a mi jsem byli už třeba na první konzultaci tak bych možná uvažovala o tom, že ještě zůstanu a počkám co s náma udělají v CARu.
Je to pěkně na prd, protože člověk neví pořádně na čem je. Pořád jen spekulujeme co by kdyby , ale pochybuju, že nám dneska řekně něco konkrétního.
No nic, musím se jít dát trochu do kupi ať vypadám jako člověk 😀
Zatím pa, a určo se dneska ozvu.