Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
29. čer 2009

Alex,myslela jsem od patku 19.

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Míšo, teď dočítám - to je teda síla, že ti takhle na rovinu řekli, že nebudeš moci kojit, to mě mrzí ☹ Ale třeba jim to nevyjde a ještě se budou divit.

Jak jsi dala pryč fotku, tak jsou tu všechny hlavy stejně růžové a čert aby se v tom vyznal 😀

dasa.77
29. čer 2009

Alex.........jeeee,ty mas teprve 24?? A proc by to melo byt teda vekem? To ti pripada,ze uz starnete? Vim,ze bych to rikat nemela,ale ja si podle tve foto mylela,ze mas podstatne vic.Nezlob se.Ale jsi moc sikovna.Neboj,nejsem lesbicka 😀 😀

My jsme spolu od prosince 2002.Manzele jeste nejsme,zenit se nechce.Jak by melo prijit dite,svatba by byla.le jen takova mala.Moji rodice,jeho rodice,segry a vecer pak par kamaradu.

a1211
29. čer 2009

daši, nic se neděje🙂já to myslela tak, že si myslím, že manžel už má takovéto své období za sebou, kdy si užíval života atd než jsme se poznali, a už mu sex tolik nechybí, kdežto mě ano, mám pocit, že jsem ještě mladá na to aby se sex omezil jen na dny kdy být musí kvůli ovu:(

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Jéééé, Alex, ty jsi mlaďounká, to už asi ani nepamatuju, jaké to bylo. Jsem přesně o 10 let starší 😉 Takže to, že se vám mimi zatím nedaří, není určitě věkem.
A manželovi sex začne určitě chybět, oni mají období, kdy o to moc nestojí a pak to zase přijde. U nás to taky bylo a teď chce každý den a já třeba ani ne.

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Holky, musím makat, tak se zase loučím, ale radši bych tu krafala s vámi.
Tak zatím pa 🙂

dasa.77
29. čer 2009

Leni,tak jdi a po praci zadny golfik.Ahojky.........ja uz taky padim..............muj je skoro za dverma

dasa.77
29. čer 2009

Alex,ja uz taky jdu.Mas IP

a1211
29. čer 2009

mladounká sice jsem,ale už na clostylu:(což taky moc příznivé není

dasa.77
29. čer 2009

ahoj..........odchazim

kkamca
29. čer 2009

Dášo jak můžou ty mé testy být negativní? 😕

kkamca
29. čer 2009

Leni ten poslední test z dneška jsem ho fotila za mokra.. 😀 ty předešlé jso focené za sucha tak aby to nezkreslovalo..No nevim co si otom mám myslet

a1211
29. čer 2009

kamči mě se také zdá že až dnes je fakt pozitivní

kkamca
29. čer 2009

micha..já teda nevim kolikátky máš..ale já mám dost big prsa a kojila sem taky..ale podotýkám než jsem se naučila síla.. 😝 a těch nervů--

kkamca
29. čer 2009

Alex no já nevim sem právě psala že ten je focený za mokra ten posl z dneška tak aby to nezkreslovalo..výsledek..

kkamca
29. čer 2009

Alex..a k tomu plodnému hlenu--nemám žádný až na bolesti 3 dny..ty trvají

wolfskinka
29. čer 2009

ahojte ... ufff no konecne som sa sem dostala, som sa nemohla dostat od vybavovaciek...

tak co je tu nove ??? nejaka nova tehulka cez vikend ?

kkamca ahoj

lenuska a ty ako mojko

a1211
29. čer 2009

kami, aha tak to necháme zaschnout a pak teprve uvidíme🙂já doufám, že se snad taky třeba ještě dočkám..i když nevím, nevím, hlen nemám, testy zatím slabá čárka. A když není plodný hlen tak ovu může taky být ne? Nebo to je vždy doprovázeno tím bílkovým hlenem?

kkamca
29. čer 2009

Wolfi no ahoj..jak je?

kkamca
29. čer 2009

A1211:tak to se mě moc ptáš..k tomu hlenu to já nevim a zajímalo by mě to taky.. 😀 jestli bez hlenu může být ovu

wolfskinka
29. čer 2009

no co v pohode ... klasika

kkamca
29. čer 2009

jakej byl víkend?

wolfskinka
29. čer 2009

no v pohode ... prsalo cely vikend ... takze papucova kultura a vcera sme boli na chvilocku na bicykli

kkamca
29. čer 2009

wolfi..tak jak u nás kromě toho kola..akorát my byli v sobotu na rozlučce se školou a že začínaj prázdniny.. 😀

wolfskinka
29. čer 2009

kkamca .. no nuda skratka nic som sa len povalovala a cosi poprala dnes ma caka kopa zehlenia ... ☹ a pranie ☹ sa mi do toho moc nechce ale co uz ked musis tak musis a aj periny by som mala prezliect

dasa.77
29. čer 2009

jsem opet tady,muj sel spinkat,boli ho zaludek.Uz treti den se neciti dobre.Takze se nudim a budu konikovat

kkamca
29. čer 2009

Wolfi taky sem povlíkala peřiny..
Holky jak je to stim hlenem u ovulky musí být nebo ne?

dasa.77
29. čer 2009

tak,slunicko opet zalezlo a zacina hrmet.Dlouho to nevydrzelo.O tlaku,dusnu,vlhku ani nemluvim.Ja jsem sla rano k te doktorce a na postu.Sla jsem peso,tam i zpet.Hezka prochazka,zabralo mi to 2 hodiny.A byla jsem mokra jak mys.Kalhoty se mi lepily na prdel,fakt hnus.

wolfskinka
29. čer 2009

kkamca uvidim ako sa mi bude chciet ale skor to vidim na to ze sa mi asi nebude chciet 😀 😀 😀 😀

dasa.77
29. čer 2009

kamco,nevim,jestli musi byt