Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
2. dub 2009

Leni-Kiki, teda už se nemůžu dočkat, co bude na testíku. A moc se mi líbí tvůj přístup, je lepší tomu moc nevěřit a o to víc pak budeš překvapená 🙂

Luci, to je fakt hrozná situace a nejhorší je, že jiná práce nikde není ☹ Tak se drž, mysli pozitivně a zase písni 😉
Hezký den 🙂

kiki24
2. dub 2009

Leni, ta nejistota začíná být pro mě neúnosná, jsem ráda, že jdu dneska do práce, nebudu na to snad tolik myslet 😅

lenka_bohousek
autor
2. dub 2009

Leni, to ti věřím, taky bych z toho byla na palici. No ale dětičky ve škole ti dají zabrat a nebudeš mít čas na to myslet 😀

kiki24
2. dub 2009

Leni, to jo 😀 Tak já jdu, hezký den přeju 😵

ma.ja
2. dub 2009

ahoj clostilky 🙂

Luci: Koukám, že nejsem sama, mám v práci podobné starosti, taky nás postihla "optimalizace", takže práce až nad hlavu, a ještě si naše vedení vymejšlí různý "akce" mimo pracovní dobu, je to na palici... Tak taky doufám, že by mohlo miminko vyřešit tenhle problém...uvidíme

kiki : držím palce!!!

rina : mohla bych ti napsat do IP ?

jinak po clostilu mi zůstalo pěkně nafouklý bříško, zítra jdu na UTZ, tak jsem zvědavá na úrodu,snad tam něco bude 🙂

rina1
2. dub 2009

Majo napis klidne

lenka_bohousek
autor
2. dub 2009

Ahojte ma.ja a rina 🙂

To nafouklé bříško je normoš, máme ho všechny 😉 A uvidíš, že budeš mít pěknou úrodičku 🙂

moa
2. dub 2009

ahojte kocky co nove?vcera som ani nemala cas tu riadne mrknut.rano som bezala na sono a nebolo to prasknute a potom do roboty.ako som sla od dokt tak ma zacal boliet lavy bok vlastne cela ta strana az to prechadzalo do krcov ,takto to bolo cely den az tak okolo 19 to prestalo,je mozne ,ze koli tomu ak to islo prasknut alebo to prasklo?
no a vecer ked som prisla sme sli rychlo snazilkovat a potom aj rano.dnes som mala ist zasa na sono ,ale robim ,tak idem zajtra.
bodaj by to uz bolo ok 🙂

rina1
2. dub 2009

Volala jsem do CARu me to nedalo s tim sperma, jak rikala vcera dr. u IUI ze je naprd, tak bylo, ale ne tak jak to prvni strasne to kolisa, fakt 1 spg nestaci, muz mel 1.spg 4,2 mil/ml a vse spatny, 2 spg super dobry 31 mil/ml a vse v norme, ted 9 mil/ml a polovicni pohyblivost, tak snad ty pohyblivy se dostaly kam mely. 😢

moa
2. dub 2009

riana dufaj a nezufaj oni su sikovne a dobehnu kam maju.

uz sa vam niekedy stalo,ze vam ovu test ukazoval 3dni pozitivny?ja tomu nerozumiem vzdy mi ukazuje 2dni a potom koniec a teraz 3 moze to byt aj tym,ze mi dokt pichol ten Pregnyl?
ozaj niekto tu uz spomynal,ze ho mal pichnuty

rina1
2. dub 2009

Holky jdu na chatu uzit slunce, mejte se vecer kouknu kdo co jak kde a za kolik 😉

lenka_bohousek
autor
2. dub 2009

Ahoj moa, teda včera jsi pěkně trpěla, ale myslím, že to fakt bylo k ovulce. Já někdy mívám ovulku taky takhle bolestivou. A dobře, že jste snažilkovali. Zítra na sono držím palečky 🙂

Rina, s tím spermiogramem je to fakt různé a na jeden se nedá upínat. Uvidíš, že ty vaši spermoníci se dostanou tam, kam mají 😉
Užij si sluníčka 🙂

moa
2. dub 2009

leni a u teba co nove?nestiham vas tento tyzden riadne citat mam hrozny tyzden ☹ uz aby bola nedela a mam volno 🙂

lenka_bohousek
autor
2. dub 2009

Moa, u mě zatím nic, jsem po ovulce, takže se uvidí až za 2 týdny 😉
V práci toho mám tento týden taky hodně, takže občas nestíhám a dočítám až doma večer. Taky se těším na víkend, jsem nějak moc unavená ☹

koira
2. dub 2009

Ahojte, vcera jsem se tady ptala jestli je test Best 2 spolehlivej...a s radosti vam musim rict ze i mama test mam dnes pozitivni,...a druha caarka uz je trochu silnejsi 🙂 ....jen me znepokojuje ze mam bolesti pri styku...takovy celkem prudky pichani v podbrisku... ☹ ...nemate s tim nkdo zkusenosti?

miluse
2. dub 2009

KOira, tak to gratuluju 😀 a s tím pícháním ti asi moc neporadím, občas to mívám sice taky, ale buď je to z toho že mám nějakou mikozu popř. že jsme hodně řádily 😅

koira
2. dub 2009

aha 😀 ...no uvidim..pristi tyden pujdu na gyndu a uvidim co mi rekne...preji vsem at brzy uvidite //..je to krasnej pohled po takove dobe 😉

luuca2
2. dub 2009

Koira, tak gratuluju 🙂 😀

rybacina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koira
2. dub 2009

dekuji..snad bude vse v poradku..zacinam byt nevozni 😖

lenka_bohousek
autor
2. dub 2009

Koira, gratuluji 🙂
To píchání určitě nic nebude, holt nesmíte asi tolik řádit 😀
A určitě je vše v pořádku 🙂

koira
2. dub 2009

dekuju holky,urcite se vam ozvu jak jsem dopadla..myslite ze bych mela jit na gyndu hned..nebo treba tyden dva pockat...stejne na utzasi nic neuvidi ne?

eloana
2. dub 2009

ahoj holky🙂)) dneska BYLA LITACKA nakonec sme byly s malou s oparemn na laiseru. Pak ji vztali u zubare -nastesti ji tyto veci vubec nevadi🙂 pak u ortopeda.Zitra jdu na ten ultrazvuk tak jsem zvedava🙂

miluse
2. dub 2009

Koukám, že ta rybacina to dávala snad do každé diskuse, už jsem na to narazila ve třetí 😕

Jinak přeji příjemnou snažilkovskou noc, jestli někoho čekám, mám chvíli volno u PC, tak jsem to musela využít. Jinak mizím do vany a pak na růžovku, tak páááá zítra 😉

rina1
2. dub 2009

Ja taky zkouknu serialky, zacala jsem vkladat Utrogestan po IUI.

eloana
2. dub 2009

🙂 my se snadbudeme snazit🙂))) a zitra na ultrazvuk🙂

rina1
2. dub 2009

Eloan, utz bude ok uvidis,v pondeli urcite pujdes na IUI, tak budem cekat po velikonocich co bude... 😵

prdecek
2. dub 2009

ahojky ☹
tak z toho nic není..... sem to dostala. snad uz budu mit brzo net doma. zatím ahojky

remeli
2. dub 2009

prdecek, tak to vyjde nabuduce

remeli
2. dub 2009

moj graf zase teplota hore a test negativny

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c