Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

a1211
1. črc 2009

Ahoj daši a Jaspi, taky mi dr.říkala že mě musí upozornit na to, že třetina holek má u ní po clos.dvojčata a že se jí povedou sem tam i trojčata🙂

dasa.77
1. črc 2009

Kamco.....ahoj.....nejspis nebudu,vsak jsem psala,ze toho mam dnes hodne

dasa.77
1. črc 2009

Alex...............jojo,i to se stava.Ja teda dvojcatka nechci.Ale kdyby se zadarilo a mely by byt dve,tak bych byla i tak rada.Jenze dostat se nekde bez auta se dvema detma? A i tak celkove,jak naschval,kazde ma hlad v jinou dobu.Nakojis,prebais jedno,to usne.Pak ho vzbudi placem druhe,ktere se hlasi o svuj pridel mlicka.A tak to jde dokola cely den ☹

dasa.77
1. črc 2009

A proto,vic jak jedno.....NEBRAT 😀

dasa.77
1. črc 2009

Alex......skoda,ze jsi neprisla o neco drive.Ja budu muset za chvili jit.Mam toho fakt hodne.

shaarka
1. črc 2009

dasa, skoda, ze si nereagovala na moj argument (po tvojom rypavom prispevku), ale ocakavala som aspon nejake to "prepac, nepochopila som prispevok, nechcela som utocit"...
som sklamana, clostilky.
caute

dasa.77
1. črc 2009

navic,na dve laicke deti fakt nemame misto.Dve postylky,vetsi skrin na oblecky.......Ja uz jsem tak parkrat uvazovala,kde dam postylku.Kdyz dam pryc muj nocni stolek,krasne se tam vejde.Jenze co dal? S komodou uz to bude hori.Mame celkem malo mista v loznici,obyvak,ten taky neni nejvetsi,jen kuchyn,ta je 20m2.Navic,do obyvaku se ani dreveny nabytek nehodi a sklenenou komodu,tu jsem fakt jeste nevidela 😀

Ale ted uz hodne predbiham.Jeste ani necekame,a uz prestavuji nabytek 😅

samson
1. črc 2009

jo holky a hodím vám sem můj graf první po laparce s closikem, pregnyl bez utrogestanu

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

samson
1. črc 2009

shaarka co je???? ty jsi kvůli něčemu naštvaná

samson
1. črc 2009

😢

dasa.77
1. črc 2009

shaarka,ja si myslim,ze neni duvod se omlouvat.Tak samo muzu ja rict,ze ty jsi nepochopila me.Nebudem se prit,kdo co jak myslel.A to,ze jsi zklamana,to me fakt mrzi.

samson
1. črc 2009

a co tu řešíte 😕

dasa.77
1. črc 2009

melo tam byt na dve malicke deti

jaspina
1. črc 2009

Tak to mě by dvojčátka asi nevadily..Kamarád co je má říkal, že když nebyli zvyklý ani na jedno, tak je šílené najet na ten režim, ale že když má člověk 1, tak si zvyká na něj a když 2, tak zrovna tak - že mu to ani nepřijde, protože 1 nikdy neměli..

dasa.77
1. črc 2009

samson,koukni zpatky na vcerejsi vecerni pri.od shaarky a na mou reakci z dnesniho rana a pochopis,co se tu resi 😉

samson
1. črc 2009

OK 😉 Jinak já vás nachvílu opustim jdu si zacvičit Mojžíšku ať mám alespoň pocit, že proto něco dělám 😎

dasa.77
1. črc 2009

SHAARKA....tak jinak..............nekolikrat jsem si vsimla,jak jsi reagovala na neci dotaz,nebo problem.Proto jsem to pochopila po svem.Me treba zarazilo to,jak sji asi pred 2 dny odpovedela irvik.Jestli pry poterbuje,aby ji lidi litovali,ze pise co ji trapi do vice temat.Ale tehda jsem nereagovala,ale nelibilo se to vice lidem.Ze bychom spatne chapaly?

Nechci nikoho soudit,od toho tu nejsem,ale nekdy to muze vyznit jinak.A kdyz pak irvik odesla bez rozlouceni,asi ji to mrzelo.A pokud jsem se spletla v te,ktera to tu psala,tak se omlouvam,ale urcite vis,o kom je rec.Nemam cas to hledat po zpatku.

HLAVU VZHURU...........prece te nerozhodi mala vymena nazoru.

dasa.77
1. črc 2009

holky,ja take odchazim. ahoj

shaarka
1. črc 2009

ivirk pisala ten isty prispevok do viacerych tem. len ho skopirovala. proste len tak. nic nema s clostilom, nepise sem. a tak isto aj do inych tem. preto mi prislo velmi divne, ze to robi.
a vacsinou sa baby chytili a lutovali ju, ake to ma tazke. ja nie. to je zle? myslim ze je to ok.

shaarka
1. črc 2009

a nerozhodime vymena nazoro, ale to, ked mi niekto ako ty krivdi.

lenka_bohousek
autor
1. črc 2009

zakladatelka se hlásí 😀 😀 😀

holky, já přišla v 8 do práce a hned přílítnul ředitel a že bude porada kvůli výrobě. a teprve teď jsme skončili, no hrůza 😠
k tomu kolegyně má do konce týdne dovolenou a tak mám ještě její práci na starost, no super 😠

jdu vás v rychlosti dočíst, zase jste toho nakrafaly, máte po ránu nějak moc energie 😝

a1211
1. črc 2009

holky, poradte, včera jsem si dělala test a vypadal, že je pozitivní, ale myslela jsem, že třeba dneska se vybarví ještě víc, ale ted jsem si dělala test a čárka už je slabá:(to přece tak rychle nemohla být ovulka, ne?

shaarka
1. črc 2009

kocky!!! (vseobecne) a hlavne alex:
je mi to strasne luto a som dost nastvana z inych veci, ako je konik. ale musim vam nieco povedat.
ked uz chcete otehotniet a ked si chcete robit ovu testy, tak sa treba co-to naucit o svojom tele! ako funguje, ako funguju testy... o co tam ide. mne az rozum zastava, ze sa tu machruje ovu testami a pritom malokto vie, co to vlastne znamena, ci to je ovu, ci bola, ci trva tri dni a podobne hovadiny.

asi sem uz nebudem chodit, vidim, ze sa len rozculujem. prepacte.
😠
alex, ovulacny test pozitivny znamena to, ze v tvojom tele je ovulacny pik, vrchol, maximum hormonu LH, ktory ma za ulohu praskat dominantny folikul. laicky povedane.
ak si teda mala jeden den pozitivny ovu test, tak ovulacia na 99% prebehne o cca 36 hodin. vtedy je bazalka este nizka. ovulacia trva asi 20 min. a je to vlastne len prasknutie folikulu a vypudenie vajicka do vajickovodu. v case ovulacie je ale LH nizsi. tak to proste je. jeho vrchol je prave 36 hodin PRED ovulaciou.
nasledne potom bazalna teplota stupa a s dnom vystupenej bazalky sa zacina poovulacna faza cyklu. vola sa aj lutealna faza a spravidla je vzdy rovnako dlha (na rozdiel od folikularnej fazy).

a1211, niektore pripady nemaju pozitivny ovu test nikdy. proste toho LH nie je dostatocne mnozstvo, aby bol ovu test pozitivny. ciarka potom kolise - je slabsia, silnejsia, slabsia a tak stale dookola, ale nikdy nie je tak silna, aby sa test dal nazvat pozitivnym.
to sa deje uz tazkej neplodnosti - myslim napriklad pri amenorei, PCO a podobne. tymto ta nechcem strasit, ale keby to uz kazdej bolo tak, ze po pozitivnom teste prebehne ovulka, tak by nas tu na koni v snazilkach nebolo tolko.
😒
tak vam drzim palce, piskotky a 😉 googlujte. vela.
😀 http://www.zdravie.sk/sz/content/721-33828/Mens...

a1211
1. črc 2009

Shaaarka moc mě mrzí jestli se rozčiluješ proto že se na něco ptám, myslela jsem, že proto tady na koníkovi jsme, přiznávám, že toho o ovu a všeobecně o všem co se týká otěhotnění nevím, jak bych taky mohla, nikdy taková situace nebyla,abych se o to zajímala, a teprve tak měsíc zjištuju co a jak, proto možná pro někoho ty blbé otázky, ale ono je rozdíl, když je se některá snaží už dlouho a některá chvíli, to pak nemohou mít stejné zkušenosti. Už se nebudu na nic ptát, nezlob se, nerada dělám nějaké zlo. Alex

jaspina
1. črc 2009

a1211 - já se o to taky nikdy nezajímala - nebylo proč taky. A je snad normální, že někdo už zkouší dýl, tak má víc vědomostí a zkušeností

a1211
1. črc 2009

No já právě myslela, že to je taky normální, ale ted si nejsem jistá:(a fakt mě to mrzí, nechci vypadat jak blbec, ale nemyslím si, že je na tom něco špatného se zeptat, když něco nevím, doktorka k dispozici často není a víc hlav víc ví

shaarka
1. črc 2009

ok 😉

shaarka
1. črc 2009

len som chcela povedat to, ze predsa ked si kupim ovulacny test a ocikam ho, tak by som mala hadam vediet, co to znamena, ked mi vyjde pozitivny alebo negativny, nie?
ved je to celkom normalne aj pri tehu testoch.
alebo kocka v inej teme - ked uz si meria tu bazalku a zapisuje teploty do grafu, tak by hadam mohla mat nastudovane zakladne veci, ze si nema teplotu merat vecer pri televiznych novinach. 😀
atd.
tak uz sa nehnevajte.

a1211
1. črc 2009

Já se nezlobím, jen mě to fakt zamrzelo:(bohužel se to s tím clostylem seběhlo tak rychle, že jsem to fakt nastudovat nestihla, a pokud jsem něco četla, což jsem toho už fakt ted přečetla hodně tak takové případy tam prostě nebyli, nikde jsem to nenašla, kdyby ano tak se jak blbec neptaám tady.

nela00
1. črc 2009

zdravím krasky clostilove 🙂 shaari my sme tu už inventár 😀 preto je pre nás aj nepochopitelné, že sa základné veci nevedia. ale ja som bola taká istá 😉 😅