Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Čauky Dášo, ty budeš teda kočka na dovolenou. Aby tě tam neodloudil nějaký tajemný cizinec 😀

dasa.77
2. črc 2009

JO,tak si to spravne pamatuji.Ono je tezko,kdyz ani nevis,jstli se ti tam neco urodilo.Jak tam dnes pujdes,tak se domluv,jestli by jsi prece jenom nemohla prijit od toho 12DC na mereni,at aspon vis,jestli ti clostik zabira.No a jak prijdes jednou,pak uz se vetres vzdy. 😀 Maji rust 2mm denne,takze v ten 12DC jestli budou kolem 12-14mm,tak pak staci jit za 3 dny.Dozravaji v prumeru od 18mm vys. 😉

A pokud tam nebudes mit jeste vonou tekutinu,coz dele jak 2 dny tam neni,tak ti nebude schopna rict,jestli ovu byla nebo ne.To az pak po tydnu,kdy pry sliznice v pripade ovu,meni svou strukturu,na UTZ je bila,jednolita.

dasa.77
2. črc 2009

leni......tak toho se vubec nebojim.
1) nejsem blondynka
2)nejsem ani stihla brunetka
3)nesmim nikdy chodit sama
4) co by se mnou dalal,ani pichat by nemoh 😉

a1211
2. črc 2009

děkuju daši, to jsem vůbec nevěděla, zkusím se s ní domluvit, at mám příště klid za testy jsem vyhodila už 1000 a nic z toho

dasa.77
2. črc 2009

Alex.............ja ty penize ani nepocitam.Beru to tak,ze to delam pro neco,o co mi jde ze vseho nejvic.Ale muzu ti rict,ze treba za posledni cyklus jsem dala 800. 500 za pregnyl,zbytek ultrazvuky.Apak jdu jeste do lekarny,kde si vyzvednu recepty za dalsi prasule 😠

a1211
2. črc 2009

daši a ty platíš za ultrazvuk?já vím, je to pro dobrou věc ale když studuješ tak je to těžký:(

dasa.77
2. črc 2009

jo,ja kupovala ovu testy asi jen tri cykly.A diky tomu,ze chodim na UTZ,nemusim jich obcuravat tolik.Pokud jsou foliky jeste male,netestuji.Zacnu tak od 15DC,drive ovulku nemivam.Naposledy jsem netestila,17DC jsem byla na poslednim UTZ,stale nic.Snazili jsme se asi deset dni.Takze pokud probehla,pozdeji urcite ne.No,jenze tentokrat me hrozne bolely vajecniky a podbrisek asi v pondeli.Tak jsem si pro jistotu udelal ovu test,mela jsem jeste jeden doma,a k memu udivu byla carka dost silna.Nebyl to jednoznacne pozitivni test,ale rikala jsem si,ze mozna prave ten den probihala ovu.Diky tem bolestem.Tak jsme na to vlitli znovu.A testila jsem jeste dva dny nasledujici.Carka slabla.Tak si myslim,ze k ovu doslo nekdy kolem 23DC.

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Dáši, já když jsme byli v Tunisku, tak jsem zrovna blondýna nebyla a rozhodně nejsme ani hubená, ani vysoká a normálně když jsem tam jedno odpoledne zůstala sama, tak mě tam obtěžoval nějaký Ital, že jsem si musela vzít vršek od plavek a furt mi nedal pokoj, tak jsem musela odejít na pokoj. Takže když se budeš někomu líbit, tak je úplně fuk, že nejsi štíhlá blondýna. Akorát teda s tím pícháním to bude horší 😀 😀 😀

dasa.77
2. črc 2009

Leni..................v Tunisu jsou sama prasata.Tam je to zname.A Egypt to same.Tam bych se bala i ja.Ale oni pry na blondynky leti jen do te doby,nez je jeho.Pak uz se musis obarvit na hnedo.Znam jednu,co si vzala saska taky nekde z tech potapanych zemi.A ona mela blond melir.Uz ne!Po svatbe se MUSELA prebarvit.

a1211
2. črc 2009

hm, doma mají hnědovlásku a stejně čumí zase po dalších blondýnách🙂

lucie.skr
2. črc 2009

ahoj holky, omlouvám se za možná dosti trapný dotaz....ale, než jste si začaly píchat pregnyl....měly jste nějaké vyšetření?

lenka_bohousek
autor
2. črc 2009

Dáši, to jo, tyhle arabský země jsou hrozný a fakt jsou tam jen samý prasata. A ani se mi tam moc nelíbilo. Akorát v Turecku to bylo super a chlapi tam neotravovali 😉

dasa.77
2. črc 2009

Alex,platim.Nekdy 30,nekdy 60.Je to proto,ze on je soukromy gynekolog a nema takove dotace od statu.Kdyz to tak vezmes,ten pristroj stoji hodne penez a s jednim nevydrzi vecne.Je to limitovane na nekolk set pouziti,pak se musi cast sona,nebo cela zavadeci sonda vymenit.A to jsou asi dost velke castky.Je fakt,ze on se ma jak prase v zite.Platis i za zrcadlo 30,pouziva plastove,jednorazovky.Kamoska plati 20.Takze si opravdu uctuje vic,neni nejlevnejsi,ale kdyby se nechoval tak vstricne,jak se chova,nechodila bych tam.V cekarne ,i kdyz jsi objednana,si nejakou dobu posedis,ale je to o tom,ze on se snazi vysvetlit pacientkam to,o cem mluvi,co a jak leci atd.Takze ja jsem kolikrat nasrana,ze cekam vic jak pul hodiny,ale kdyz tam vlezu a ptam se ho na urcite veci,tak tam taky jsem treba deset minut.Kdysi jsem jen prisla,roztahla nohy,on si vse okoukal,neco nahlasil sestre a konec.Ja i kdyz jsem spouste veci nerozumela,nezeptala jsem se.Nebo tak opatrne pri kazde navsteve na jednu vec.Ale ted,tim,ze tam chodim tak dlouho,nebojim se zeptat.Treba posledne jsem se ptala na tu sliznici.Jak by mela vypadat po ovu,jak dlouho je zjistitelna ovu a tak.Jinak bych to taky nevedela.

mimina321
2. črc 2009

ahoj som len na chvílu tak vás idem pozraviť 🙂
ked sa vrátim tak vás dočítam a pokecáme 🙂

dasa.77
2. črc 2009

lucie.................me pregnyl picha vzdy doktor.To proto,ze ja se injekci stitim,sama bych se nepichla.Nekolikrat se me ptal,jestli si to nechci pichnout doma,ja ze ne.Ale pokud se nezadari ani ted,tak se asi premuzu.Nebo poverim toho meho. Ja jsem mela vysetreni dost.Nez mi nasadil clostik,tak spermiogram partnera,pak cyklus bez pregnylu a dalsi uz s a jen zvysoval davku,podle toho,co snesu.Jestli jsi tim vsim prosla a jde ti o samotny pregnyl,zadne krevni testy nebo tak mit nemusis.

dasa.77
2. črc 2009

holky,je na case,oplachnout si tu barvu.Me asi na te hlave fakt nic nezustane! Mam to asi vic jak hodinu.des

lucie.skr
2. črc 2009

My už jsme na spermiogramu také byli, už jsem měla i clostik, spíše mě zajímá, jestli jste měly před tím třeba laparoskopii nebo tak něco. Kámoška mi včera nadšeně psala, že je těhule a právě, že si asi před měsícem a půl prošla tou lapkou a pak ji nasadil doktor clostik a pregnyl...ona chodí jinam. Tak nevím. Mě se na tu operaci moc nechce.

a1211
2. črc 2009

daši neboj, budeš krásná🙂a manžel bude to tulení jako divej🙂

dasa.77
2. črc 2009

JSEM ZDE!A HLASIM,ZE VLASY MAM! 😀

LUCIE...............ja jsem byla na laparoskopii v dubnu.

lucie.skr
2. črc 2009

co to pro mne tedy znamená? můžu požádat doktora o pregnyl i bez laparoskopie?

dasa.77
2. črc 2009

lucie..........ted jsem druhy cyklus po laparce,kdy mam jak clost,tak pregnyl.Prvni cyklus i utrogestan.Ale musela jsem se na nej zeptat,na co ze je a tak.A prvni,ze u me je to si mysli zbytecne,kdyz jsem prisla za dva dny,mel tam pro me nachystany recept 😉

dasa.77
2. črc 2009

lucie,myslim,ze ano.Ale ten napomaha jen k prasknuti foliku.Pokud mas neco spatne uvnitr,treba srusty,prepazku v deloze nebo v nejhorsim nepruchozi vejcovody,to beznym vysetrenim na UTZ nepozna.V tom pripade,by ti ho daval zbytecne.A kazdy dalsi hormon je pro organismus velka zatez.

lucie.skr
2. črc 2009

dasa...promiň, já jsem asi natvrdlá.... 😅 takže na tu lapku musím? Jinak mi to nepředepíše? Co ti po té operaci řekli?

lucie.skr
2. črc 2009

pořád si říkám, že nevidím důvod, proč bych do sebe měla začít vrtat...asi se tomu stejně nevyhnu, ale zatím tvrdím všem "že to neřeším". A to už se snažíme 2 roky. Ale pořád jsem celkem v pohodě. Nebrečím, když to dostanu, neřvu na manžela, že musíme, protože teď je ten správný čas atd. Akorát pořád řeším svou debilní švagrovou, které se teď narodilo 3 dítě a vzhledem k tomu, že je to naprosto neschopná matka, tak mě to vytáčí do nepříčetnosti.

dasa.77
2. črc 2009

lucie.........ja si myslim,ze napise.Ale jit na tu laparku si myslim,ze je dobre.Ja jsem se na ni da se rict ze tesila.Sama jsem se upominala,at mi napise zadanku do nemocnice.Nebala jsem se ani tak vysledku,jako spise tech vech vysetreni,kdy vsude budu muset jit a tak.

Po laparce zjsitili,ze uvnitr je vse ok,zadne srusty,vejcovody mam pruchodne oba bez zpozdeni.Male panev a deloha bez myomu.Jen jsem mela dve cysty,na ktere prisel diky utz,ty odstranili.Nejdrive me strasili,ze je to endometrioza.Nakonec nebyla.

dasa.77
2. črc 2009

lucie...................a muzu se zeptat,kolik ti je?

lucie.skr
2. črc 2009

v říjnu mi bude 26

dasa.77
2. črc 2009

NO,JA BUDU MUSET KONCIT.MAM TOHO DNES JESTE HODNE.A NAVIC,ZACINAM MIT SILENY HLAD.

dasa.77
2. črc 2009

LUCIE...........ja uz to resim hodne,me je 31

lucie.skr
2. črc 2009

škoda, že už končíš....ještě jedna otázka....jak dlouho se snažíte?