Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

a1211
3. črc 2009

Ahoj holky, zdravím vás🙂mám blbou zprávu včera na ultrazvuku dr.říkala že ovu nebyla:(měla jsem sice na každém 4 folíky, ale žádný dominantní a dle teploty která je 36,0 ovu neproběhla a prý ani nevypadá, že by proběhla:(sice nechápu ty pozitivní testy, protože včear večer jsem si jeden jen tak udělala a byl pozitivní, takže si ze mě asi ty testy dělají srandu, aspon ale vím, že clostyl funguje na ty folíky

lenuskacicinka
3. črc 2009

Ahoj holky 🙂 chci se zeptat vás zkušenějších - od příštího cyklu beru clostil - 3-7DC, 2x1 tabletu, ale nevím, zda to brát přesně po 12-ti hodiných, nebo to stačí + - ráno a někdy odpoledne? Omlouvám se za můj možná natvrdlý dotaz, ale v clostil vkládám velké naděje, tak bych nerada něco zvrtala 😅

jaspina
3. črc 2009

Krásné ráno holky 🙂 Myslíte, že můžu mít tak nízké dávkování (3 tablety na celý cyklus) proto, že když jsem teď na utz byla, tak tak nějaké folíky byly i bez stimulace? Nevím jak byly velké.. ale byl jeden větší na pravo a víc malých na levo. Že třeba potřebuju jen nižší dávku, aby praskly? Já totiž v době ovu mám všecky příznaky, jako že probíhá - bolesti břicha, hlen.. ale test nikdy není pozitivní a pak MS nikdy nepřijde sama- jen po injekci a málo - mám nízkou sliznici.

a1211
3. črc 2009

ahoj jaspi, ani pozit.test nezaručí že ovu fakt je🙂já jsem toho příkladem, a fakt jsem už v pár diskusích četla, že holkám taky napsal dr.jen an 3 dny, takže asi bych byla v klidu

jaspina
3. črc 2009

a1211 - tak tos mě uklidnila - já všude četla těch 5 dní. Ale s tím dávkováním by mě taky zajímalo kdy brát. Já budu mít jen 1 denně a ráno a večer beru Utroš. Mám to brát dohromady s ním? Je jedno jestli ráno/polene(večer?

a1211
3. črc 2009

já měla brát jednou denně a to ráno, takže bych to brala asi ráno. Já to dělám tak, že mám ještě Euthyrox na št.žlázu a ted duphaston, takže si napřed vemu jeden lék počkám tak 10 minut, pak druhý zase počkám a pak třetí🙂

jaspina
3. črc 2009

a1211 - tak já asi taky ráno. Akorát doufám, že z toho nebudu mít takového motáka jak ze začátku z Utroše - to by se se mnou v práci nikdo nedomluvil 😝

samson
3. črc 2009

lenuskacicinka - myslím, že navadí když ho bereš o něco dříve nebo později - já ho také beru jak kdy ráno vstanu a večer jak si vzpomenu 😉

lenuskacicinka
3. črc 2009

samson - moc děkuju za odpověď 🙂 a přeju všem hodně štěstí 😉

lenka_bohousek
autor
3. črc 2009

Čusík kočky, jsem konečně zde 😉
A teda koukám, že dneska je to bída a moc jste toho nenapovídaly. Není tu ani Kamča, Dáša už si jede k moři, ta se má nejlíp.

Alex, to mě mrzí, že to vypadá špatně. A řekl ti dr., že třeba ovulka teprve bude, můžeš jí mít později 😉

Lenuskacicinka - já měla sice dávkování jen 1 prášek denně, ale myslím, že nemusíš dodržovat přesné rozpětí. Já třeba utroš taky beru ráno, když vstanu a večer než jdu spát a nikdy to není přesně ve stejnou hodinu 😉

michamicha
3. črc 2009

nazdáááár 🙂

tak to mám za sebou 😉 na sále jsem strávila cca 25 minut, z toho tak 4 minuty trval samotný zákrok a pak jsem těch zbylých 20 minut ležela a čekala až budu moc odejít 🙂 dr. se mě ptal jestli necítim nějakou bolet a já necítila vůbec nic 🙂 až teď mě začalo píchat a tlačit v podbříšku jako na mrchu, tak snad to je OK 😉 jinak mám brát dál ten estrofem na sliznici a od zítra začnu 3x denně zavádět utroš, tak jsem zvědavá jak mi po něm bude, většina holek ho moc dobře nesnáší... no uvidíme...
a testík 17.7. když do tý doby mrcha nedorazí 😉

michamicha
3. črc 2009

koukam že všichni už asi odjeli na prodloužený víkend 😠

lenka_bohousek
autor
3. črc 2009

Ahoj Míšo, já jsem ještě v práci ☹
Tak jsem ráda, že už to máš za sebou. Ale teda pobyla sis na sále docela dlouho. Hlavně že to nebolelo 🙂
Tak teď už jen držíme palečky a těšíme se na // za dva týdny 😵

michamicha
3. črc 2009

leni, oni to prý tak dělají, že po zákroku musíš ležet ještě 20 minut, asi aby se ty potvůrky měly čas rozkoukat a plavaly správným směrem 😀

alienka24
3. črc 2009

ahoj holky, nereda ruším, ale mám otázečku, který den jste byli na utz při braní clostilu a stalo se některé že jí narostly folíky až třeba 16DC já jen že moje dr, měla dnes dovču tak mi utz. udělat nemohla a jsem 12DC tak tam pojedu až v úterý když je ten svátek, tak by mě zajímalo jestli může bejt ovu až pak a některé z vás se to stalo
😉 🙂

michamicha
3. črc 2009

ali, já chodím na UTZ 13DC, první cyklus s clostilem 1x denně, jsem měla 13DC jen 1folikul 13mm, tenhle cyklus jsem brala 2x denně a 12DC byly 3 folíky 18,19,21 mm

sunysara
3. črc 2009

Holky ahoj, já jen na skok koukám na diskuzi, nepatřím sem jen mám prosbu. je lepší v těhu jsem ve 4tt užívat utrouš ústně nebo vaginálně? ustne se necítím nic moc

michamicha
3. črc 2009

suny, mě dneska dr. řekl ať ho zavádím a holky v jiné diskuzi mi řikaly, že zavádět je lepší, při polykání prý dost často bývá špatně od žaludku

sunysara
3. črc 2009

no to jo no, alemě to řekla dr že je to jedno jen nechápu mám ho brát třikrát denně jak ho budu zavádět v práci??? v poledne? enbo si ho mám vzít ráno pak třeba ve 4 až dojedu z práce a pak třeba v 11 večer?

lenka_bohousek
autor
3. črc 2009

Míšo, tak určitě si to spermijky namířily tím správným směrem 🙂

Ahoj Alienka, já normálně chodím na folíky až 15-16 DC. To už byly folíky pěkně narostlé a pak jsem chodila kolem 20DC, aby se podívala, jestli praskly 😉

Sury, pokud já vím a co jsem slyšela od těhulek, tak utroš berou vaginálně 😉

alienka24
3. črc 2009

michamicha no já když mi ho zkoušela před dvěma měsíci tak jsem byla 11DC a měla jsem folíku dost a kolem 14mm no a pak už víc nevyrostli, no holt si budu muset počkat na to úterý, akorát nevim jestli ona pozná jestli ovu byla nebo nebyla, já to na sobě asi nepoznám 😅 🙂

sunysara
3. črc 2009

já taky no tak děkuji za radu.papa a hodně štěstí 😀

alienka24
3. črc 2009

lenka-bohousek...tak to si mě docela potěšila 🙂 že to tak pozdě není 😝

lenka_bohousek
autor
3. črc 2009

Suny, díky a opatruje se 🙂

Ali, mě dr. řekla, že na 11-12DC je to zbytečně brzy, že při normálním pravidelné cyklu probíhá ovulka právě kolem 14-17DC a že dřív nemám chodit. No a vždycky jsem šla až ten 15-16DC a folíky tam byly a pak už ne.
No a ovu se někdy pozná a někdy ne. Já třeba tento cyklus jsem cítila píchání ve vaječnících a pak když to přestalo, tak bylo po ovu. Ale třeba minulý cyklus to bylo v pohodě, žádné bolesti.

alienka24
3. črc 2009

no já právě ovulaci dlouhou dobu neměla a ted už to vypadá že se to zlepšilo tak mi zas ykusila dát ten clostyl, no a já mám dlouhé cykly tak si říkám že se to u mě taky ještě natáhne 🙂 no uvidíme no, třeba se zrovna zadaří

lenka_bohousek
autor
3. črc 2009

Ali, já má cyklus 30 dnů a ovulka bývá na 16 DC. Moc na to nemysli, užívejte si a třeba budeš překvapená 🙂

alienka24
3. črc 2009

jj já vím, já jsem asi i radši že mi dneska ten utz nedělala a můžu bejt v klidu 🙂 a užívat si s matýskem 😀 😝

michamicha...přečetla jsem si tvoje album a moc moc držím pěstičky 😉

lenka_bohousek
autor
3. črc 2009

Ali, to máš pravdu, já jsem taky víc v pohodě, když k dr. nejdu a nevím, co se děje 🙂

Kočky, jdu dóm, šéf odjel, tak zdrhám. U nás zase už bouří a leje, tak to bude cesta.

Mějte moc hezký prodloužený víkend a dávejte na sebe pozor 🙂

Papapapa 😵

alienka24
3. črc 2009

papa a díky 🙂

michamicha
3. črc 2009

ali, děkuju 😵