Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

michamicha
7. črc 2009

já už chci aby byl příští týden pátek 😀 jsem jako na trní, zda to vyšlo nebo ne 😅

alienka24
7. črc 2009

to věřím 🙂 a to máš jít na krev nebo?

michamicha
7. črc 2009

jj, utrouš beru 3xdenně 1tbl. vaginálně, mám ho brát do data očekávané ms 😉 a když budu mít pozitivní těhu test, tak mám zavolat a dr. mi řekne co dál, když bude negativní, tak ho přestanu brát a počkám na ms 😉

alienka24
7. črc 2009

aha tak to já to budu mít stejně, akorát mi teda dala 2krát deně a mám to začít brát za 3dny a asi taky vaginálně

ma.ja
7. črc 2009

ahojte berušky 🙂
michamicha přeju ti ať ti ty příznaky vydrží a nejen příznaky!!!

wolfskinka
8. črc 2009

Dobre ranko, tak dnes opat prvaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

lenka no ako ??

moa
8. črc 2009

ahoj wolfi asi vsetci spia 😀 alebo riadne pracuju.
ako pokracujes ,vsetko je ok 😉

michamicha
8. črc 2009

ahoj, tady to nějak umírá ☹

alienka24
8. črc 2009

ahojky, no tak když tady celý den nikdo není 🙂

alienka24
8. črc 2009

tak co? nějakej novej příznak? 😉 🙂

michamicha
8. črc 2009

nene, akorát mě furt pobolívá v podbřišku na pravé straně a je mi těžko, budu si muset naordinovat aspoň 2 activie denně 😀 jsem si včera dělala test, abych viděla jak klesá hcg po té injekci a už byla docela slaboučká čárečka,tak snad začne sílit, v neděli by už snad něco mohlo být vidět, to stejně do příštího pátku nevydržim netestovat, zvlášť když mám doma zásobu testů 😀

alienka24
8. črc 2009

no tak pokud tě to nestresuje tak jen pěkně testuj 🙂 at vidíš co se děje
no mě bolí podbřišek taky 😒 sice mín než včera ale furt bolí a víc po tom jumpingu 😝

michamicha
8. črc 2009

mě spíš stresuje současná situace v práci ☹

moa
8. črc 2009

ahojte kocky tak dnes je tu cely den riadne ticho nikde nikto 😒 asi sli vsetci na dovcu
micha nestersuj sa koli praci tes sa na // 🙂

alienka24
8. črc 2009

a co se děje v práci?

michamicha
8. črc 2009

prostě se mi poslední dobou vůbec nedaří, zkazim co se dá ☹ no a šéf to už začal řešit, dneska jsem byla na koberečku 😔

alienka24
8. črc 2009

a co máš za práci jestli se můžu zeptat? no a neboj ono se to poddá, zjistíš že jsi těhu a už bude dobře 😉 😉

michamicha
8. črc 2009

pracuju v call centru

alienka24
8. črc 2009

aha, no a šéf ti teda vynadal nebo jen zjištoval, varoval nebo co?

michamicha
8. črc 2009

varoval, že jsem měla blbý výsledky za květen (no vzhledem k tomu, že už jsou výsledky i za červen, tak mě to docela sebralo, že začal vytahovat něco co předtím nijak nekomentoval), no a protože to je takovej cucák mladej, je o 7 let mladší než já, tak se kamarádíčkuje s těma mlaďochama co máme v týmu a jedna hyperaktivka tam dost pase po mym místě, takže čekam, že příští měsíc proběhne nějaká změna, ale už je mi to jedno...kašlu na to, že mi zkrouhne prachy, prostě tam odsud chci vypadnout, takže doufám, že mě přístí týden testík nezklame, do konce července (do dovolený) bych to tam doklepala a pak PN, doktorka mi slíbila, že mi jí napíše, píše jí každé těhuli od nás z práce, tak teď jen doufám, doufám, že to vyjde 😒

alienka24
8. črc 2009

no tak to o to víc držím pěstičky aby se povedlo a tys měla klid 🙂 a hlavně vypadá to moooc nadějně 🙂
no já zejtra začnu brát utrogestan a dneska ještě snaženíčko 🙂

michamicha
8. črc 2009

naštěstí moje praktická dr. má pochopení a ví, že takový prostředí neni vhodný pro těhule (když ti tam každý 5 zákazník začne nadávat do krav a bůhví čeho horšího, protože je neplatič, ale můžem za to my, že on nemůže zaplatit 😝 ), už to nedávam, nechápu jak můžou bejt některý lidi tak sprostý a hnusný na někoho, kdo jim nic neudělal, obzvlášť když si ty problémy zaviní sám zákazník....

michamicha
8. črc 2009

kolikrát mam sto chutí poslat takovýho idiota do prd....

alienka24
8. črc 2009

no jo, oni si potřebujou někde ulevit a po telefonu to jde snadno když navíc ani nevědí komu nadávají, no musí to bejt pěkně na palici teda, tuhle práci bych dělat nechtěla 😒

michamicha
8. črc 2009

já už to dělám 7 let 😅

alienka24
8. črc 2009

nojo tak někdo to dělat musí, jako spoustu jiných profesí 🙂

moa
8. črc 2009

kocky tak vas citam ,citam a micha fakt nestrsuj sa zbytocne pre pracu ta bola a aj bude 😉 ale vies,ze teraz musis mat klud a byt v poho aby nedoslo ku daocmu zlemu co moze sposobit stres 😒 nehovori sa mi to lahko lebo aj ja som daco zorala v praci 3tyzden dozadu a chodim ako na ihlach kazdy den,ze kedy ma zavolaju a co z toho bude.
ale vies,ak sa ma daco stat ,tak sa stane a nikto to neovplivni.zbytocne sa budes trapit popredu 😉 hlavu hore chod na prechadzku z drahym,zajdite na dobru veceru a skus travit cas peknymi vecami 😉

tatranka111
8. črc 2009

babenky
ovu nemam už druhý cyklus po sebe a lekar mi raz už spomínal clostil, ale počula som, že sa potom rodí vela dvojičiek. Aké mate skusenosti?

michamicha
8. črc 2009

holky dík za povzbuzení, já si zejtra zajdu do kina na nějakou komedii 😉 dneska byl od rána den blbec a depka mě dostala ☹

alienka24
8. črc 2009

to se stává, ale zítra bude líp 🙂

tatranka,... no já ted měla po clostylu 3 folikuly na prasknutí tak se uvidí co z toho bude