Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
12. črc 2009

Dobré ráno všem..Tak pout se vydařila,sice k večeru sprchlo to ale neměnilo nic na mé náladě..poslechli jsme si Maxíky a Argemu,dala jsem si mojito a pivko,něco k jídlu no fajn den.. 🙂
Čekám na mrchu teplota slezla na obvyklých 36.5 pomaličku špinim takže zas cyklus na nic.. 😒

lenka_bohousek
autor
12. črc 2009

Krásné skoro poledne 🙂
Teda koukám, že o víkendu je tu nějak mrtvo, jen my dvě s kamčou. My se včera vrátila až pozdě, tak jsme ani comp nezapínali.
Kamčo, já jsem dneska 32 DC a dostala jsem to. A přetím žádné špinění, jen trochu bolelo břicho a včera ani břicho nebolelo, prsa, prostě žádný příznak a dneska jsem to dostala.
Holky, nějak se nám nedaří, Dáša není těhulka, já taky, Kamča asi taky ne - ale Kami, u tebe můžeme pořád doufat, dokud se mrška nerozjede.
Tak a jdu se juknout do trouby, co mi dělá masíčko.
Mějte všechny krásný slunečný den 🙂

kkamca
12. črc 2009

Leni nevěřim..minulý cyklus jsem to taky tak měla..nejdřív vysoká teplota pak to slezlo na 36.5 pak jsem začla špinit a 3 ZA dny to přišlo..Já sem dnes 30 DC-mám ještě relativně 5 dní čas to je akorát
Jinak já dnes nevařim mám od včera brambor a cuketu a řízek..a polivku bramboračku

lenka_bohousek
autor
12. črc 2009

Kamčo, to je hrůza, viď. Tak ale srpen nebo nejpozději září už to jistí 😉
Já včera nevařila, jak jsme byli pryč a dneska jsem šoupla do trouby maso a k tomu udělám brambory a okurkový salát a kašlu na to.

kkamca
12. črc 2009

Lenko to mi povidej..už by to měl někdo prolomit.. 😀 Je to doba,já tomu clostilu věřila..a dávala naděje.Mám ten pocit že to jistí laparka..Jsem zvědavá.Tenhle měsíc bych se měla objednat na gyndošku.Doufám že pro mě bude místo 😠 Šíleně to všecko letí...
Včera takovejch miminek a těhulek to sem měla vztek,,už snad začínám i závidět 😔

lenka_bohousek
autor
12. črc 2009

Kamčo, já taky clostilu věřila, on určitě funguje tak, jak má, ale bude v tom ještě jiný problém. Já to teď nechávám být, v září chceme jet na dovču a na laparku se objednám až potom, tenhle měsíc už to nestihnu a v srpnu na operaci nechci, to bych v září nemohla nikam jet.
A jak se má Vilémek, doufám, že už je v pořádku 🙂

kkamca
12. črc 2009

Leni Vilemek už je zdravý,včera řádil jako drak..
Tak u mě to může dělat váha a kdoví co ještě.Protože dle uz to tam mám v pořádku..

kkamca
12. črc 2009

Kam jedete na dovču?JÁ měla taky plány..ale jaksi přítel přišel o práci takže každá koruna se bude hodit-a rázem je hned po dovče 😒

lenka_bohousek
autor
12. črc 2009

Kamčo, vyrazíme buď na nějaký řecký ostrov, v Řecku se nám moc líbí anebo na Kanáry. Ještě uvidíme. My si to vždycky kupujeme na poslední chvíli, aby to bylo co nejlevnější.
Ty jo ale u vás doma je to docela síla, to mě mrzí, že přítel přišel o práci. Dnešní doba je hrozná, u nás na jihu se taky propouští, nevím, co jako mají všichni ti lidé dělat, když práce není a podporu máš jen 5 měsíců a pak asi můžeš jít pod most. Je to děs 😠

kkamca
12. črc 2009

LENI TO TI POVIM.. ☹

lenka_bohousek
autor
12. črc 2009

Kami, uvidíš, že bude líp 🙂 Dočkáte se miminka a přítel najde přinejmenším nějakou brigádu. Hlavně neztrácej naději 😉 A když ti bude ouzko, tak jsme tu pro tebe a můžeš nám o čemkoli napsat a vypovídat se 🙂

kkamca
12. črc 2009

Leni já vim..ale někdy slova nestačí

jane86
12. črc 2009

Ahoj holky je tu někdo kdo má dobrou zkušenost s clostíkem a otěhotněl po jeho užívání? Dík za odpověď. J.

jaspina
12. črc 2009

Ahojky, teď přes víkend jsem vás jen rychle dočetla a nakukuju.. Dnes mám první den Clostil. Jak jsem 16-26DC brala Utroš, tak se mi nafouklo břicho, MS došla 28DC a ještě nestihlo splasknout a už mám pocit, že roste z toho Clostilu. Co se týká břicha, tak už teď vypadám jak ve 4.měsíci 😝

lenka_bohousek
autor
12. črc 2009

Jane86, mě clostík bohužel nepomohl. Ale v diskuzi těhulek je téma, kde jsou těhulky po clostíku 😉

Jaspi-Leni, no o tom nafouknutém bříšku mi povídej, já to po clostíku taky měla a teď poslední cykly jsem měla i utroš, takže jsem tak nějak celý měsíc byla jako těhule 😀

Holky, já už jsem s clostíkem skončila, ale můžu za vámi pořád chodit, že jo? Jste tu fajn ženské a dobře se s vámi povídá 🙂

katuu
12. črc 2009

Pro Jane86 - Jane my jsme se snažili 7 měsíců a potom mi gyn. předepsal Clostil a Duphaston a další měsíc jsem měli už pozitivní testík ale nevím jestli nám opravdu pomohl ten Clostil a nebo jestli už prostě bylo načase a šlo to samo. Držím moc palečky ! ! ! !

jaspina
12. črc 2009

Leni - bez tebe by to nebylo ono 😉 Taky jsi po těch lécích tak unavená? Já jsem byla 11 dní mrtvá z Utroše a ještě jsem se ani nestihla zbrchat a už jsem zas k.o. z Clostilu 😝

michamicha
13. črc 2009

ahoj clostilky,
my byli včera po obídku v kině, pak na chvilku pokecat u našich a když jsem kolem 16.hodiny přijeli domů, tak jsem se šla natáhnout, byla jsem úplně vyřízená ☹ vzbudila jsem se kolem 20.hodiny, navečeřela se a šla si znovu lehnout ☹ bolel mě totiž podbřišek... a dneska ráno jsem zjistila, že jsem v noci trochu špinila ☹ no dneska jsem 10. den po IUI, prsa pořád bolí, tak ve středu uvidíme... ale začínám být už zase skeptická 😒

kkamca
13. črc 2009

Dobré ráno.
Micha ahoj.Tak říkaj že pokud špiníš -obvykle to bývá normální.Zajímalo by mě jestli měříš BZ?Z toho se dá hodně vysledovat--- 😀 Však víš sama.
Umě teplota jak na houpačce,každým dnem dorazí mrcha bo teplota je v poklesu dnes 36.7 blázinec

wolfskinka
13. črc 2009

dobre ranko vsetkym .. takze zase v robote ... a 5 dni, teraz nemam doma pc, tak len pocas prace ked sa mi podari odtrhnut ...

michamicha a netestla si ?

kkamca
13. črc 2009

Wolfi ahoj..Jak je?

mishka
13. črc 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? 🙂
Mám za sebou 3xIUI, 3x embryotransfer v rámci IVF a nic ☹ Tak jsme se rozhodli s manžou že dáme pár měsíců pauzu, nechala jsem si předepsat Clostík, a jen co odejde mrcha, tak začnu měřit BT. K tomu ještě zkusíme léčitele a cvičení Mojžíšovky, tak v koutku duše doufám, že už třeba na další IVF nebudeme muset... 😉

wolfskinka
13. črc 2009

kkamca .. no cpem sa praskami ... a inac nijako ... skusat teraz nemozem kym to svinstvo nedouzivam, no co ti budem hovorit ... do polovice augusta budem sa napchavat a potomhned dalsi cyklus chcem ist na umele dufam, ze to tak vyjde

kkamca
13. črc 2009

mishka:vítám tě..
Wolfi takže taky žádná sláva..No co já bych za to dala kdybych mohla taky hned na ivf..

mishka
13. črc 2009

holky nezlobte se že jsem vás nedočetla, ale to asi ani vzhledem k množství příspěvků nejde... jestli dobře chápu, tak za sebou většina ještě IVF nemáte?

kkamca
13. črc 2009

Mishka:asi tak..ale jsou tu snad některé -které ivf nebo iui..mají za sebou 😀 Já po 3 letech snažení -2 cykly na clostilu

wolfskinka
13. črc 2009

kkamca .. no ved ja sa uz mordujem 4 roky ... v uz zaciname 5ty co sa snazime ... s prestavkami po potratoch ...

mishka .. ja mam ... uz 2 IVF teraz sa dufam v septembri uz podari tretie

mishka
13. črc 2009

já jsem IUI moc nevěřila, dle mých očekávání (nebo možná právě kvůli nim) ani jedno ze tři nevyšlo. do IVF jsem vkládala velké naděje, brala jsem to jako že to prostě vyjde, že to vyřeší náš problém. A ono ne. Při druhém tranferu jsem otěhotněla - bylo to krásný, měla jsem //, ranní nevolnosti, vydrželo to jen 2 týdny a pak to odešlo, prý biochemické těhu. Alespoň že to bylo tak brzy, že jsem nemusela na čištění 😒 A teď jsem po třetím a taky nic.
Nevím proč se některé musíme tak trápit a mít tu cestu k mimískovi tak dlouhou a smutnou ☹

Wolfi to už je fakt dlouhá doba, co se snažíte.. a když jsi potratila víckrát, dělali ti imuno a genetiku?

wolfskinka
13. črc 2009

mishka ... my mame vsetko dobre, vsetky testy od vymyslu sveta a aj tak to nejde ............ teraz sa vyhrabem z tej borely a v septembri ideme na to a dufam, ze to konecne vyjde

michamicha
13. črc 2009

wolfi, no teplota mi dneska spadla zase o 0,1 stupně ☹ poslední tři dny 36,9 pak 36,8 a dneska 36,7
testit jsem chtěla ve středu, ale asi testnu už zejtra
docela mě pobolívá podbřišek a to špinění se zase objevilo...já nechci mrchu 😢