Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

brmbolcek
19. črc 2009

u mna su velke 22mm a je ich 8 a este sa tvoria ........

jane86
19. črc 2009

hm brmbolcek to tak se máš.......také po clostilu? A kolik tablet?

brmbolcek
19. črc 2009

no ale dr. nam neodporucila pri tolkyxch folikoch IUI... -velmi sa boja vysokogravid...

inak rozhodnutie nechala na nas .... aj samozrejme ze aj rizika ... ja som uzivala 2 krat 1 10 tabliet

kolko staci normalne folikulov ????

jane86
19. črc 2009

Já už také slyšela, že je lepší jeden folikul, aby nebylo více dětiček:......Já také užívala 3-7 DC 2 tabletky. Myslí, že asi stačí jeden folikul----

brmbolcek
19. črc 2009

no neviem presne kolko ich je .... a malo by byt
ale co spominala dr... ze normalne by to malo byt 3 az 5 folikulov a to je dost , ja si myslim ze i ten jeden staci, ved ked je ich viacej je to o viac deticiek ... a dufajme ze sa to chyti i pri tom tvojom jednom velkom folikule ....

kkamca
19. črc 2009

Tak já se sváma rozloučím..mějte se fajn a dobrou noc

jane86
19. črc 2009

Uvidíme za 14 dní 😒

brmbolcek
19. črc 2009

kolky den cyklu si ? teraz ?

domika9
19. črc 2009

kkamca my tiež 3 roky ale mam za sebou 3neuspechy tak snad už je všetko na dobrej ceste

tatranka111
19. črc 2009

baby mate s clostilom dobré skusenosti? podaarilo sa niektorej s nim otehotniet?

jane86
19. črc 2009

17 DC

jane86
19. črc 2009

Za jak dlouho test pozná jestli jsem nebo nejsem těhu?

jaspina
20. črc 2009

Krásné dobré ráno! I když teda pondělní.. 😝

brmbolcek
20. črc 2009

pekne ranko , baby prosim vas je 8 folikulov vela na IUI ci mam este pockat na dalsi mesiac aby ich bolo menej ...

jane86
20. črc 2009

Jo tak to vůbec nevím......asi se řiď podle toho co ti řekl doktor.

jaspina
20. črc 2009

Já mám taky dotaz: Beru Clostil 3-5DC a Utroš 16-26DC a mám hroznou únavu - večer padnu jak zabitá i u filmu a ráno skoro nemůžu vstát.. Máte to taky tak? Je to z těch hormonů? Jen je mi divné, že teď jsem 10DC - takže už 5 dní nic neberu, ale unavená jsem pořád.. 😕

brmbolcek
20. črc 2009

ja ho tiez tak beriem , ale ziadne neziaduce ucinky neboli , ja som ho znasala velmi dobre az tak ze mam pozehnane dost vela folikuliov 😉 😉 🙂 🙂 🙂

jane86
20. črc 2009

Já taky tyhle léky snáším dobře. Akorát asi tak hodinu po užití utroše jsem tak hoďku taková lehce zfetlá 🙂

kkamca
20. črc 2009

čauky..mi to neodesílá příspěvky nebo co?? 😠

pajass
20. črc 2009

Ahoj baby, tak se pomalu přesunu k vám do diskuze z Duphastonu... asi ho dostanu od příštího cyklu, páč mám jenom Duph. a bez ovulace podle BT, měl by mi ho dát, ne? Když se snažíme a nic, že jo, bez ovulace se to nepovede samozřejmě nikdy...

lenka_bohousek
autor
20. črc 2009

Hezký večer kočandy, tak koukám, že jsme zapadly až na třetí stránku 😠
Já jako obvykle nebudu moc stíhat přes den za vámi chodit, ale večer se to pokusím napravit.

Kamí, co ty, už ti dala mrcha pokoj?

Domika, díky za držení palečků 🙂

Jane86, určitě stačí jeden dominatní folík, hlavně je třeba, aby se k němu dostala ta správná spermijka 😉

Jaspi-Leni, když bereš clostík od 3DC, tak je možné, že budeš mít ovulku dříve a proto tě pobolívá bříško. Určitě se ti tam dělají krásní folíci 🙂

Brmbolcek, teda to máš pěknou úrodičku. Samozřejmě přitom hrozí vícenásobné těhu. Já měla nejvíc tuším 5 folíků a sexíkovat jsme mohli. A bohužel nám to nepomohlo, mimčo nečekáme ☹
Ale pokud máte zákaz sexíkovat, tak bych to asi radši dodržela.

Pajass, vítej u nás, tak ty budeš brzy taky clostilka. Moc ti držím palečky, aby se vám brzy zadařilo 🙂

jane86
20. črc 2009

Ahoj Leni, myslíš, že jeden folikul stačí? A jak má být velký?

lenka_bohousek
autor
20. črc 2009

Ahojky Jane, myslím si, že jeden stačí. Vždyť při normálním cyklu bez hormonů uzrává vždy na střídačku na jedné straně jeden folík a miminka vznikají.
Jinak jestli si to dobře pamatuju, tak folík praská od 16 - 18 mm. Jak velký byl ten tvůj?

michamicha
20. črc 2009

ahojky, jakpak se tu máte? u mě nic nového, dnešní test stejná čárka jako v sobotu, v CARu mi řekli, že mám zkusit ještě zítra jestli nezesílí a jinak půjdu na krev...

lenka_bohousek
autor
20. črc 2009

Ahoj Míšo, já na tebe pořád myslím, když už ta čárka začne sílit a ono nic. Kolikátý den po IUI jsi?

jane86
20. črc 2009

Já měla 26mm

lenka_bohousek
autor
20. črc 2009

No tak to byl pěkný folík, já taky většinou měla 22 a více, jednou dokonce nějak přes 30 mm.
Tak doufám, že jste pěkně sexíkovali a ten krásný folík zaútočili 😀

michamicha
20. črc 2009

dneska 17 😔

lenka_bohousek
autor
20. črc 2009

Míšo, to už je docela dlouho, to už by mohla být pořádná tlustice. A bereš utroš?

jane86
20. črc 2009

Sexíkovali, ale jestli se to povedlo uvidím koncem měsíce? Nebo nějak tak? Nevím přesně kdy test pozná, že jsem nebo nejsem těhu...,???