Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
21. zář 2009

co me stve nejvic,ze se nemuzu zaregistrovat na ff graf.Na jinych strankach jsou taky menstruacni kalendare,kde si muzu zapisovat i teplotu,ale uz mi nezvyrazni,jestli ovu byla,nebo ne.A tim si nekdy nejsem jista.

monulkab
21. zář 2009

ahoj holky, dneska jsem začala s užíváním Clostilobegytu, který den cyklu se standartně nasazuje? já ho začala zobat dnes, 2 DC...

dasa.77
21. zář 2009

monulkab...............zalezi na doktorovi,ne kazdy to pise stejne.ja jej brala 5-9DC,nektere holky 3-7DC. to je asi nejcastejsi uzivani

mireag
21. zář 2009

Ja som mala 5-9dc a duphaston som mala nasadit 11dc, ale na radu viacerych bab som pockala prisla kraaaaasna ovu 16dc, tak som si ho slahla na druhy den.
Tak 2dc Clostil som este nepocula, ale tak asi dr. vie, co robi. 🙂

monulkab
21. zář 2009

dasa díky za odpověď, já jsem tak trochu paranoidní, bála jsem se jestli se třeba doki nezpletla, páč jsme se předtím bavili o krevních testech na HP, ale na tom lístečku který psala je napsáno přímo Clostilobegyt 2 - 6 DC, tak snad je to ok...
pozorovala některá z vás nějaké nežádoucí účinky? já si ten prášek vzala asi v 7:30 a teď mi začíná být tak nějak teplo, jako kdybych začínala hicovat.....nebo že by to bylo tím kafíčkem co jsem teď exla ???? 😝

mireag
21. zář 2009

dasa, no ja budem tento tyden merat vzdy o 6.30 a dalsi cyklus asi tiez. Len neviem, ci mi to nepojde na mozog, lebo uz teraz myslim nato, co nameriam zajtra... 😖

monulkab
21. zář 2009

holky a proč měříte když už máte nasazenou léčbu? já přišla s grafy do caru a doki mi řekla, že se podle toho vůbec neřídí, páč v grafech sice vyčtete nárůst teploty, ale ten může způsobit taky spousta jiných věcí než je ovulace, takže tak může docházet k omylu, kdy si holka myslí že má ovu, a přitom prd....pokud chodíte na kontroly UTZ tak je to zbytečný ne?

mireag
21. zář 2009

monu, ja to chcem vyskusat. Este som nikdy nemerala. A v nedelu ocakavam mrchu, tak som len zvedava. 😉 Buduci cyklus mam na rade pravy vajecnik a ten nefunguje, ako ma, tak uvidim, co na to BT. Ale ked ma to bude stresovat, kaslem na to. Chodim aj tak na folikulometriu.
Ci je BT zbytocna, tazko povedat, v inych temam to maju za svate. 😀

pajinka111
21. zář 2009

dasa 77 ahojík,Pregnyl ovlivnuje i uvu test?myslela jsem že jen těhu test..tak kdy byla nebo nebyla ovulka,vlastně vůbec nevím..takže to bude všechno překvápko,ms mám dostat 24.9.ale myslím že ted bude cyklus delší,myslím do 30.9...ach jo to čekání..

jaspina
21. zář 2009

Mám tu šéfa a tady se tak živě debatuje! 🙂
Jsem to včera zakřikla - dnes mě bolí břicho docela hodně a taky pozoruju ovuhlen - aspoň myslím, že je to on..
Dáši já jsem měla minule taky zpoždění a hlava mě bolela jak střep a bála jsem se vzít si prášek. Ale pak jsem si udělala test a nic, tak jsem si aspoň zobla Relpax.. 😒

monulkab
21. zář 2009

Já jsem si taky myslela že to je důležitý, proto jsem měřila, moje obvodní gynekoložka mě pochválila, zkontrolovala to i utzvukem, ale v caru se na to neohíží, tu teplotu si totiž můžeš podvědomě zvyšovat i sama, a přitom ovu nemusíš vůbec mít....ženské tělo je hold složitý jak sviňa ! 😀

jaspina
21. zář 2009

Já mám taky za to, že ovlivní těhutest.. Četla jsem si složení a je tam fakt to HCG - že se Pregnyl vyrábí z moči těhotných žen, tak proto.. Ale ovutest by ovlivnit snad neměl ne?

janettka
21. zář 2009

hezký den holky jdu k vám na rozumy,čekám na ms a začnu s clostíkem 3DC...můžete mi říct co mám čekat?Zareagovala jste některá nějak?Závratě,horko,únava???Jen ať nejančím když se něco objeví.Díky moc 🙂

janana
21. zář 2009

mně taky bylo řečeno, že BT není úplně směrodatná

já teda taky trpím na migrény jako blázen. Když si nevezmu prášek,taky zvracím. V těhotenství to bylo nejhorší, když si člověk nemůže vzít vůbec nic. To sem myslela, že se fakt zblázním.

jaspina
21. zář 2009

Janett - to všechno může přijít, ale nemusí.. Horko, ospalost, přibírání, špatná pleť, bolesti břicha.. Ale doufej, že se ti to vyhne 😉

mireag
21. zář 2009

Mna napr. prve dva dni bolela hlava a bola som ospala. A mam pocit, ze som naliata vodou, lebo za tyzden mi hned boli tesne nohavice... 😠 Ved take kobylie davky hormonov sa musia niekde prejavit. O vlasoch ani nehovorim... 😠 Ale budem ho brat, pokym to bude nutne. 😉

janana
21. zář 2009

holky taky si říkám, že pokud by mi ty prášky měli přinést vytoužený miminko, za ty vedlejší účinky mi to stálo

tatranka111
21. zář 2009

ahojte holky dnes som bola u doktora a folíky nenarástli ☹ tak mi povedal, že teraz mam brat clostil 2 tabletky naraz......teraz neviem som z toho troška mimo......mam si dat rano dve naraz, alebo jednu rano a druhú večer alebo je to jedno?

janana
21. zář 2009

tatranka - já je mám dle MUDr. brát jednu ráno, jednu večer. Nevím, jestli to vadí, když se vezmou obě naráz.

pajinka111
21. zář 2009

já mám taky clostil 1 ráno a 1 večer ,nevím co by to udělalo 2 tabeletyk naráz..

pajinka111
21. zář 2009

teda já píšu 😀 samozřejmě mělo být 2 tabletky naráz 😉

mireag
21. zář 2009

Baby, ja som teraz brala len 1tab. Narastol mi jeden folik na lavo a v pravo nic. Mam nasadit dalsi cyklus 2tab, ci ako? Neviem, presne, kedy sa zvysuje davka. Nechce sa mi kvoli tomu zase objednavat k dr. ale asi budem musiet. 😖
Co vy nato ako odbornicky..? 🙂

janana
21. zář 2009

mireag - o zvyšování podle mě rozhoduje doktor. Moje říkala, že mám brát jednu a pak řekla, že radši dvě, ať je kdyžtak účinek větší. Tak beru 2. Ale spíš bych se s ní poradila. Tak jí zavolej.

mireag
21. zář 2009

janana, a boli foliky, ked si brala 1tab.? Lebo u mna zabrala hned ta jedna. Ja sa dvoch tabliet nebojim. Bolo by to na vlastne riziko, ale u niektorych bab sa to vyplatilo. 😉

janana
21. zář 2009

mireag - hele já nevím. Šla jsem na UTZ až 16DC (MUDr. měla bohužel dovolenou) a už nic neviděla. Takže vůbec nevím, jestli to zabarlo. Dost mě bolelo břicho, tak sem si myslela, že něco roste...No teď ve čtvrtek mám jít 11 DC, tak uvidím, co mi řekne. Ale tentokrát mě břicho nebolí, takže počítám s tím, že asi nic. ☹

jaspina
21. zář 2009

Mireag - 1 folílk stačí. Tam to není o počtu, ale o velikosti. A když nedorostou, tak ti doktor zvedne dávku. Sama to určitě nedělej, aby ses nepřestimulovala 😒

monulkab
21. zář 2009

ovulační test ti asi nějaká sugesce neovlivní, ale....ne od jednoho dktora jsem slyšela že je to zbytečné vyhazování peněz...kámošce ukazovali ovu testy každý měsíc ovu, a nakonec stejně skončila v CARu s výsledky krve, kde bylo zřejmé že ovulaci vůbec nemívá, měla zvyšený prolaktin...tak si vyberte...myslím že je lepší nechat to sledování na doktorech....když už jste v léčení

mireag
21. zář 2009

jaspi, tak vyzeral ok a ratam, ze praskol pri 2,1 - 2,3cm. Mne zatial dve netreba, len sa dopredu informujem, ze co a ako. Uvidime, co bude dalsie cykly.
Ja sa tiez spolieham na UTZ. Robila som si sice ovu test, lebo mam nejake doma, ale nie je to pre mna smerodatne.

monulkab
21. zář 2009

mireag...moje řeč, UTZ je holt UTZ

pajinka111
21. zář 2009

NO UTZ je nejspolehlivější..chtělo by to nějaký domící ultrazvuk 😀