Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

monulkab
21. zář 2009

nebo rentgenový oči 😀 😝

xxxtyna
21. zář 2009

ahoj ahoj, jsem tu poprvé, ale poctivě jsem četla vaše příspěvky.Mám podobný problém jako většina z vás a tak mi třeba pomůže s vami komunikovat abych jen pořád nepřemýšlela nad ovu a clostilb. a tak.taky těch slz už bylo dost.Je mi 30 snažíme s mužem už 13 měsíců a nic, clostík beru 5-9. den cyklu a zatím nezabírá, navíc začala vynechávat menses.Ještě užívám utrogestan 21-28 den cyklu a metformin každý den 2 tbl na noc. a stále nic ☹

mireag
21. zář 2009

tyna, no mas toho riadne naordinovane. Ako dlho beries clostil? Foliky vobec nerastu..?

pajinka111
21. zář 2009

Ahojík xxxtynuš..pojd mezi nás,tady se tak nějak všichni navzájem držíme a povídáme,hlavně sme na tom vlastně všichni podobně,takže si držíme pěstičky a pokud se to některé podaří ,je to povzbuzení pro ostatní že se to nesmí vzdávat..

jaspina
22. zář 2009

Dobré ránko, já taky věřím hlavně UTZ, ale stejně si den po Pregnylu ten test udělám - mě prostě uklidní, že tam ty // jsou 😉

jaspina
22. zář 2009

Ještě vám musím napsat, jaké jsem pako 😀 Jak jsem byla na UTZ, tak doktorka kontrolovala výšku sliznice a říkalal - Tady je Endometrium... a já jsem začala panikařit, protože jsem si to popletla s Endometriozou.. Ještě že jsem vyšilovala potichu a ona pak začala mluvit o výšce sliznice, tak mi to došlo 😀

mireag
22. zář 2009

jaspi, dobrreeeee... 😀 😀 😀 Ale ja som najprv ani nevedela, ze co to endometrium je, 😅 tak si z toho nic nerob. 😉 A ktory DC mas? Ja 23DC. 🙂

jaspina
22. zář 2009

Já 18DC. Měli by ti doktoři mluvit česky že? 😀

pajinka111
22. zář 2009

ahojky holčiny..no to já poprvé taky nevěděla a já se doktora ptala jestli je to špatné 😀 ,ten mi řekl,že naopak výborné,že je sliznice vysoká..já mám 23DC taky

monulkab
22. zář 2009

ahoj, jojo, měly by běžet titulky, když doktor mluví, můj poslední UTZ probíhal tak, že mudr, diktovala nějaký rozměry v číslech a písmenech, jediný co jsem rozuměla bylo Folikul 12 mm 😀

jaspina
22. zář 2009

Taky si vaše doktorka vždycky vytiskne fotku folíku a založí do karty? 🙂

mireag
22. zář 2009

Nie vzdy, ale vytlaci. Niekotre mam u seba, nieco je v karte a teraz nosim v penazenke odofene zlte teliesko este z ciech, tak sa tesim, ked to moju dr. strcim pod nos. 😀
Ked je endometrium homogenne, hyperechogenne to je akoze dobre. 😉 Som to vydedukovala z tych sprav, co vzdy vytlaci. Ale ked je nizka, tak je tam ine slovo. Kto vie ale ake... 😀 😀 😀

paji, a ovu bola? Ako to s tebou vyzera? 🙂 A vobec, mali ste vsetky ovu? 😎

pajinka111
22. zář 2009

Můj doktor si taky zakládá všechny moje nálezy,takže je má v počítači a pke je vytiskne ještě sestře do karty,taky jich mám sbírku..

jaspina
22. zář 2009

Mireag - v tom bych se nevyznala - mě přímo řekla že byla tuším 8,6

pajinka111
22. zář 2009

já vůbec nevím jestli byla ovu,někdy jsem měla ovu test //silné čarky a ovu prý vůbec neproběhla, z toho byl uvu test jen slabé čarky a ovu dle mudr prý proběhla,taky ju většiinou poznám ,dost mě bolí v podbřišku,mám bílkový hlen a pak stoupne teplota,ted prostě mě jen trošku bolelo v podbřišku a teplota stoupla až když sem nasadila utroš,tak nevím,uvidíme na konci cyklu,ale je mi jasny že MS opět přijde..necítím na sobě nic zvláštního..
Když sem čekala dcerku,tak mi taky nic nebylo,jen mě bolelo hodně v křížích,to byl asi jediný příznak,jinak nic..tak to bylo ikdyž sem byla těhotná a pak potratila..kolikrat když má přijít Ms je mi špatně,bolí mě hrozně břicho,mám prsa aspon o 2 čísla větší,bolí mě záda,prostě je mi všechno jako u těhotně a nic..pak se v tom vyznejte..

jaspina
22. zář 2009

Páji - jakmile bereš hormony, tak myslím že ty tělesné příznaky nejsou vůbec směrodatné.. Je to tím hrozně ovlivněno. Mě taky střídavě celý cyklus bolí břicho, záda..

dasa.77
22. zář 2009

ahojky. vidim,ze tady rozebirate,kdo bere kolik tablet.ja jsem zacinala na 1 rano,1 vecer. pak 2-0-1,nakonec posledni dva cykly 2-0-2.Takze pokud je terba,daji se brat dve tablety najednou.Vetsi davka nez ty 4 za den neni mozna.

jaspina
22. zář 2009

Dáši a na ty 4 denně si reagovala? Mě naštěstí stačí 1-0-1 , 3-5DC Někdy se vezmu ještě 1 tabletu 6DC, ale víc jak 7 tabl. za měsíc ne.. Když jsem měla jen 3, tak folíky nedorostly..

dasa.77
22. zář 2009

JASPI...........REAGOVALA.NEKDY BYLY 2 DOMINANTNI,NEKDY 1 A ZBYTEK MALE.

TAK A JE TO V PYTLI.ZACALA JSEM SPINIT,POKLES O 2 DESETINY STUPNE BYL I DNES RANO.NAVIC ME KOLEM 4 PROBUDILY SILNE BOLESTI V PODBRISKU,SLA JSEM NA WC A VYPADLO ZE ME NECO O VELIKOSTI MALE FAZOLE,NARUZOVELE BARVY,S NEPRAVIDELNYMI OKRAJI.NEVIM,CO TO BYLO.PAK BOLEST PRESLA.RANO,JAK JSEM VSTANULA ME NIC NEBOLELO,TED TO ZACALO A TAK MI TO BYLO JASNE. TAKZE DNES VOLAM K DOKTOROVI,ZE PRIJDU VE CTVRTEK NA KREV. MEJTE SE.

jaspina
22. zář 2009

Dáši a nemohl to být zárodek mimča? 😔 Sliznice - to jsou kusy sražené krve, ale něco takového...? Nedělala sis test? Že by se to neudrželo?

janana
22. zář 2009

dasi - myslím, že zárodek to určitě nemohl být, jako fazole je embryo velké snad až někdy ve třetím měsíci. Taky to obačs mám, ne tak veliké, ale mám. Taky nevím co to je.

xxxtyna - vítej mezi námi 😉

To já sem se nějak smířila s tím, že mi ten Clostil nezabere. Ve čtvrtek jdu na UTZ, ale podle toho, že mě vůbec nebolí břicho, si myslím, že folíky nerostou. A do toho ještě nějakej zánět!!! Bezva!!!!! Přes to ty spermie asi ani neprojdou.

pajinka111
23. zář 2009

já když sem jednou potratila,tak sem o tom ani nevěděla,jen se mírně špinila apka v nemocnici se už o všechno postarali,ovšem druhý potrat to byl mazec,nejdřív sem k ránu taky začala špinit,asi za půl hodiny se to šíleně rozjelo,strašně sem krvácela,pak ze mě vypadlo několi velkých kusů uplně tmavě červené barvy a strašně moc krve,měla jsem pocit že kýbl,a krvácela jsem dokud mě v nemocnici neuspali,nejdřív jsem neměla ani moc bolesti,jen tak jak když začíná MS,ale tak za 30minut to byly bolesti jak u porodu..mudr říkal,že kdyby došlo k samovolnému potratu ještě před MS že vajíčko odejde s krví,někdy že to mužou být tmavé kousky,ale většinou že to nikdo ani nepostřehne..

pajinka111
23. zář 2009

janana když sem před 10lety čekala dcerku,tak se doktor taky divil jak sem otěhotněla,měla jsem tenkrát zánět né moc velkej,ale zaváděla jsem si jodové čípky a přesto sem otěhotněla,zajímavé že do té doby když bylo vše v pořádku tak ne..mě se to povedlo a dcerka se narodila zdravá.. 😉
ted už se zas pomaličku smiřuju že zase dojde MS,tak se připravuju,abych nebyla tolik zklamaná ,no stejně budu.. ☹

monulkab
23. zář 2009

já mám strach, že když jsem (dle návodu) začala brát closti.... už 2 dc, tak že ty folikuly prasknou ještě dřív než před UTZ a že tak propásneme to IUI...

orchidejka
23. zář 2009

holky, stalo se vám některé, že jste po injekci agolutin nedostaly MS??? Mi se to stalo tento cyklus, včera jsem dostala po 14-ti dnech druhou injekci.. ☹

pajinka111
23. zář 2009

orchidejka..mě se to před pár lety stalo jednou,že sem nedostala MS za 13 dní od injekce jsem dostla další a to už sem pak asi za 4 dostala..pak to už zabíralo do 3 až 8 dnů pokaždé

janana
23. zář 2009

orchidejka - a nejsi těhu?

pajinka- já ten zánět mám takovej divnej, když si dám bobuli od MUDr., tak to přejde, ale jakmile do mě jde sperma, okamžitě to mám zpátky

nevíte náhodou jak se projevuje alergie na sperma? Bojím se, aby to nebylo ono. V tom případě by to snažení bylo úplně zbytečný.

orchidejka
23. zář 2009

janana: bohužel nejsem ☹ . MUDr. mi dělal pro jistotu UTZ... a nic neviděl 😠

pajinka111
23. zář 2009

orchidejka mě šla dcerka vidět taky až dot pozdě,zjistili to z krve,pak už mudr myslell že je to mimoděložní dlouho nic nešlo vidět,ale když sem šla na laparku,ještě mi dělali utz a už tam byla..🙂

simusca
23. zář 2009

ahoj holky, potrebujem vašu radu. Mám totiž pocit, že sa moje telo už načisto zbláznilo. ☹ Od 15DC užívam Duphaston 2x1, ale od 22DC som začala špiniť (užívam ho vždy do 24DC). Toto sa mi stalo už viackrát, ale vždy tak na 3.deň po skončení Duphastonu sa MS spustila. Lenže teraz namiesto toho, aby sa spustila, začalo špinenie ustupovať. Mala som od 5DC začať užívať Clostil, ale teraz vôbec neviem, kedy mám vlastne začiatok cyklu. 😅 Ja už som z toho jeleň. Čo sa môže stať, ak sa Clostil nasadí na nesprávny deň, neviete?